חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדברה, פשוט עניין של איכות חיים

מאת: Eli Levyהדברה14/10/20132188 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
הדברה ברעננה- פשוט עניין של איכות חיים.  

תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

עכברים, ובעיקר חולדות, הם מכרסמים שעלולים להיות נושאי מחלות. זו הסיבה שהדברה מסוג זה נעשית פעמים רבות מטעם עירית רעננה ולא רק באמצעות יוזמות פרטיות של תושבים. הדברה ברעננה שמתבצעת מטעם הרשות המקומית מטפלת לעיתים גם בחרקים, בנוסף למכרסמים.

 

חומרי הדברה ושימוש נכון:  

מדביר ברעננה, בין אם מוזמן לבצע את עבודתו מטעם העירייה ובין אם מטעם אדם פרטי, יש לברר באלו חומרי הדברה הוא משתמש, שלא לומר כי עליו להיות בעל רישיון העסקה מוסמך לעסוק בחומרים אלה. חשוב לציין כי תחום ההדברה פרוץ ולא תמיד יש עליו פיקוח- אחת המטרות של מאמר זה היא לצייד אתכם באינפורמציה רלוונטית.

על חומרי ההדברה להיות מאושרים ע"י משרד הבריאות. ענף ההדברה הולך ומתפתח בשנים האחרונות, וחומרי הדברה שהיו מאושרים לשימוש לפני 20 שנה, פחות מקובלים לשימוש היום, ועיתים אף אינם מאושרים כלל.

 

יש לבדל בין חומרי הדברה המיועדים לשימוש בתוך הבית לבין חומרי הדברה המיועדים לשימוש בחצר או ברחוב. מדביר מקצועי יודע היטב באיזה מינון להשתמש עבור מושא ההדברה, כמו גם לעבוד בצורה בטיחותית תוך הגנה על כללי זהירות: הגנה על עצמו בעזרת כפפות ומסכה לפנים, ושימרה על שלומכם בעזרת מתן הנחיות מדויקות לתקופה שלאחר ההדברה. ההנחיות אינן קבועות אלא מתייחסות לכל מקרה לגופו של עניין. כך למשל, אם בצעתם הדברת פרעושים, על המדביר לדעת כמה נפשות גרות בבית, מה הגילאים שלהן, אילו חיות מחמד יש לכם ומה גודלן- על מנת להנחות אתכם היטב לאחר ההדברה: כמה זמן עליכם להיעדר מהבית וכדומה.

 

האם יש צורך במדביר מקצועי עבור הדברת ג'וקים?  

אפשר כמובן להתמודד עם תיקנים גם באופן עצמאי ולהסתפק במיני "פליט" שקיימים בשוק. יחד עם זאת, אתם בוודאי יודעים כי שימוש עצמי זה הוא בבחינת שימוש נקודתי על תיקן ספציפי שהעין שלכם צדה. בצד כל ג'וק שראיתם, ישנם סביבכם עשרות ג'וקים שלא ראיתם.

אם אתם חושבים לרכוש חומרי הדברה ולבצע ריסוס אינטנסיבי בעצמכם- חשבו פעמיים. אמנם, לצערנו הרב, חומרי הדברה נמכרים בלא מעט מקומות גם לאנשים פרטיים, שאין להם כל ידע , ניסיון או השכלה בתחום ההדברה. בסופו של דבר מדובר בחומרים מסוכנים כאשר הם נופלים לידיים לא מקצועיות ולא אמונות. מדביר ברעננה אינו "סתם מרסס". הוא חייב לדעת באילו חומרים להשתמש, באילו מינונים להשתמש, ולהתאים כל הדברה ללקוח. גם אם הדברה עצמית תוזיל עבורכם את העלויות, הרי שלא באופן משמעותי, ובטח שלא באופן כזה שמצדיק את הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/132882 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132193 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132109 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132074 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132151 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132170 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאת: Eli Levyהדברה28/05/13765 צפיות
הדברה בחדרה בבתים בהם מגדלים חיות מחמד דורשת היערכות מוקדמת: מדביר מקפיד להנחות את בני הבית בהכנות לקראת ביצוע ההדברה. על בני הבית להרחיק את הצעצועים של חיית המחמד, את כלי אוכל ואת כלי השתיה שלהם

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191149 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18856 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18723 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18724 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18783 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18767 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18734 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica