חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לבחור שמלת כלה ולא להצטער - גלית רוביניק

"עם הצלחה לא ניתן להתווכח", אומר הפתגם המוכר, ומעצבת שמלות הערב והכלה גלית רוביניק היא בלי ספק סיפור הצלחה  שלושה מרכיבים עומדים בבסיס הצלחה זו – יחס אישי וחם, אכפתיות, אמינות ומקצועיות  "אני מתרגשת בכל פעם מחדש מהיכולת שלי להגשים לכלה את חלומה ולהפוך אותה לערב אד לסינדרלה מן האגדות", היא אומרת

ידידיה של מעצבת שמלות הערב והכלה גלית רביניק מעידים עליה כי הרגעים המאושרים ביותר בחייה הם אלה בהם ניצבת בפניה אחת מלקוחותיה, הכלה העתידית, כשהיא לבושה לראשונה בשמלה שהיא עיצבה. התרגשותה ושמחתה של גלית, כך מאשרות גם הלקוחות-כלות, עולים לעיתים אפילו על אלה שלהן עצמן.

"זה נכון", אומרת גלית רוביניק בגילוי-לב, "מעבר לכך שכל כך אכפת לי מכל לקוחה - ומכאן גם ההשקעה המוחלטת שלי בכל אחת ואחת מהן -  אני נרגשת מהעובדה שאני מצליחה להגשים לכל אחת את החלום שלה. אחרי הכל, כל אחת מהכלות, אם תודה בכך בגלוי או לא, חולמת משך שנים על השמלה שתלבש ברגע החשוב ביותר בחייה. אנשים אולי לא יאמינו לי, אבל לראות את מבט האושר של הכלה כשהיא בוחנת את עצמה במראה, שווה לי לפעמים יותר מכל פיצוי כספי. לכל לקוחה הנכנסת אלי אני אומרת: 'אני כאן בשבילך, לכל אורך הדרך, עד החופה'".

עשור שנים עושה גלית רוביניק, בוגרת המכללה לעיצוב אופנה ואומנות במכללה למינהל, כמעצבת שמלות כלה. בתום לימודיה, יצאה לפרק זמן קצר לפאריז ועבדה כתדמיתנית בבית אופנה המתמחה בעיצוב וייצור שמלות כלה וערב כאשר חזרה ארצה,  החלה בשקט, כמעט בסוד, לעצב ולייצר בביתה שמלות כלה וערב. התגובות הנלהבות לא אחרו להגיע, מה שדרבן אותה לפתוח את הסטודיו ברחוב בלפור 44 בבת-ים, עיר מגוריה – מקום בו היא פועלת עד עצם היום הזה.

יחס חם ואישי, מקצועיות ואמינות

"עם הצלחה לא ניתן להתווכח", אומר הפתגם המוכר, וגלית היא בלי ספק סיפור הצלחה. העדות הטובה ביותר לכך הם מאות הנשים, הצעירות והצעירות פחות, שבחרו דווקא בה לעצב להן את שמלת הכלולות.

מה מושך את הכלות הצעירות (מכל רחבי הארץ!) דווקא לסטודיו של גלית רוביניק, ניתן למצוא בדבריה של אלונה גלאי, 23, תושבת תל-אביב, אשר נישאה אך לאחרונה. לדבריה, עמדו בפניה שתי אפשרויות. האחת: לבחור לעצמה את שמלה מתוך מספר קטלוגים שהוצגו בפניה, או ללכת על הזמנה אישית. דהיינו: שיתפרו לי במיוחד שמלה ממבחר הבדים שהציגו בפניה.

לאחר שרפרפה שעה ארוכה בקטלוגים, ולאחר שמדדה חלק מהשמלות שהוצגו בפניה, החליטה לבסוף להזמין שמלה בהתאמה אישית. לאחר שבחרה בסוג הבד, ישבה עם גלית רוביניק והציגה בפניה את "חזונה". "היה לי בראש שמלה ראיתי לפני מספר שנים בסרט וחלמתי שגם לי תהיה שמלה כזו בחתונה", היא מספרת בעיניים בורקות, "ישבתי עם גלית וסיפרתי לה על השמלה, והיא שרטטה דגם על פי מה שתיארתי בפניה".

לדברי הכלה הטריה היא נפגשה עם גלית מספר פעמים עד שהשרטוט תאם במדויק את אותה שמלת הכלה שראתה בסרט. מספר ימים לאחר מכן, חזרה אלונה לסטודיו של גלית כדי להתחיל במדידות. מספר שבועות לאחר מכן כבר הייתה השמלה מוכנה והחל שלב התיקונים וההתאמות, אשר התבצע בקומה העליונה של הסטודיו, בצוותא עם צוות התופרות הפועל במקום.

"מעבר לכך שלבסוף קיבלתי בדיוק את השמלה עליה חלמתי, ומעבר לאווירה הכייפית וליחס האישי והחם שקיבלתי לכל אורך התהליך, מה שהכי התרשמתי ממנו היה היחס המקצועי והאמין של גלית וצוות העובדים שלה", משחזרת אלונה, "האכפתיות שגלית ואנשי הצוות גילו היו משהו שקשה לתאר במילים. אפשר היה לראות ולהרגיש שהן באמת עושות הכל כדי שאקבל בדיוק את מה שאני רוצה. לא סתם המלצתי עליה בפני שתי חברות טובות שלי שעומדות להתחתן בקרוב"!

מתרגשת בכל פעם מחדש  

דברי השבח והתשבחות להן זוכה גלית רוביניק ממגוון רחב של לקוחותיה, לא נאמרות בחלל ריק, אלא מתוך פרגון כנה ואמיתי. ולא בכדי. מעבר ליחס החם והאישי ולאכפתיות, גלית רוביניק, כפי שמעידים עליה בענף, היא אשת מקצוע ממדרגה ראשונה, מה עוד שהיא משתמשת בטכנולוגיות תפירה מתקדמות, המאפשרות את ההתאמה המדויקת והמושלמת לכל דגם נבחר ולכל סוגי הגוף.

הקולקציה שהיא מציעה לכלות הנרגשות לקראת היום החשוב ביותר בחייהן, היא ייחודית ואטרקטיבית, וניתן למצוא אצלה דגמים המעוצבים בגזרות ייחודיות והמשולבים בציורי יד, ברקמות ייחודיות, וגם בשיזור אבני חן. מדובר בקולקציה צבעונית וססגונית, החל מהשמלות בלבן הקלאסי, שמלות בעיטורים של אבני חן (ביבוא מיוחד מאירופה) דרך שמלות בצבעי פסטל רכים ועד שמלות כלה בצבעי הזהב והכסף.

"למרות שאני כבר עשר שנים בענף, מבחינת ההתרגשות והלהט, אני מרגישה כאילו רק אתמול התחלתי לעבוד. אני מתרגשת בכל פעם מחדש מהיכולת שלי להגשים לכלה את חלומה ולהפוך אותה לערב אד לסינדרלה מן האגדות", אומרת גלית.

מסגרת

מלכה ליום אחד

יום החתונה הופך אצל כלות רבות ליום לחוץ במיוחד, הפוגם לא מעט במה שאמור להיות היום המאושר בחייה. כדי למנוע את כל ההתרוצצויות המרגיזות סביב כל הפריטים הנלווים לשמלה, מציעה גלית רוביניק חבילת "מלכה ליום אחד". ה"חבילה" כוללת בתוכה את כל הטיפול והטיפוח לו זקוקה הכלה ביום המאושר בחייה – תסרוקת, איפור, ארוחת בוקר, וגם תכשירים ואביזרים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נעה בן אריאלי

מאת: נעה בן אריאליעובד-מעביד06/12/09994 צפיות
טו בשבט הוא אמנם חג של יום אחד אך הוא אחד החגים האהובים ביותר. זהו חג האילנות, החג בו אנו מתקרבים לאדמה ושותלים שתיל חדש לכבוד כדור הארץ. בטו בשבט חוגגים את פירות האדמה ולכן כחלק ממנהגי החג אוכלים פירות יבשים ומכינים ארוחת חג בה תבשילים הכוללים פירות. אם גם הינכם מוזמנים לארוחת חג בטו בשבט אך לא יודעים מה להביא כמתנה לחג הרשו לנו להציג לכם כמה רעיונות למתנות לטו בשבט אשר ישמחו כל אחד.

מאת: נעה בן אריאליקניות 06/12/09827 צפיות
איזה כיף הגיע פסח ואני בדיוק רוצה לרכוב מתנות לפסח לכל עובדי החברה שלי. תקופה כיפית פסח, את זה כולם יודעים – אני משתדל לקנות כל שנה מתנות לפסח מסוד אחר לעובדים לפעמים מתנות יקרות ערך כמו טיסות לחו"ל ולפעמים בתקופות קצת יותר קשות שי לחג או ערכות קוסמטיקה לנשים. בקיצור כיף מאוד וגם חשוב מאוד להשקיע בזה. אל תהססו לרכוש את המתנות הכי שוות והכי מגניבות.

מאמרים נוספים בנושא אירועים וחתונות

מאת: רן ביטון אירועים וחתונות06/11/098644 צפיות
על פ"י הרבנות ניתן לערוך חופה עד שעה אחת בצהריים, אם אתם רוצים להמשיך את האירוע לאחר כניסת השבת תהיה לכם בעיה, במקרה כזה רוב המקומות שפתוחים גם בשבת אינם כשרים, הרבנים מסרבים לחתן את החתן והכלה במקום לא כשר, אם תרצו תוכלו להמשיך את המסיבה במקום אחר.

מאת: רייט קליקאירועים וחתונות29/10/098254 צפיות
החיים של כולנו שזורים בשלל שמחות, כנסים, אירועים ומסיבות. בכל פעם שאנו מגיעים לתכנון האירוע הבא, בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת או כנס עסקי, הזיעה הקרה מתחילה לבצבץ, לחץ הדם מרקיע שחקים והציפורניים נכססות עד הבשר... אבל למה בעצם? אז לפני שלוקחים שני וואליום, תנו לנו לעשות לכם קצת סדר בבלגן ולקבוע מספר פרמטרים חשובים שחשוב להתעכב עליהם בבחירת אולם אירועים:

מאת: norit378אירועים וחתונות28/10/098111 צפיות
בלונים לחתונה | בלונים לבר מצווה | בלונים ליום נישואין - ועוד

מאת: רוני חרמוןאירועים וחתונות26/10/098548 צפיות
מה זה בעצם השכרת וילה לאירוע שלכם? ובכן ללילה אחד מאושר בתוך וילה לאירועים יכולה להפוך מפגש משפחתי פשוט לחגיגת פינוק בלתי נגמרת.

מאת: אביב חייםאירועים וחתונות25/10/098618 צפיות
מתחתנים? חוגגים בר/בת מצווה? חשבתם להזמין חברה שמפיקה מגנטים לאירועים? במאמר הבא תוכלו להבין איך הכל עובד. כל מה שלא יספרו לכם. תוכלו לדעת ממה להיזהר ומה חשוב לבדוק לפני שסוגרים.

מאת: דקלה שאירועים וחתונות25/10/098201 צפיות
קיימים בשוק תקליטנים רבים ואין ספק שלמצוא תקליטן מתאים לאירוע זו משימה לא קלה. כאשר מחפשים תקליטן לאירוע מסויים השאלה היא איזה תקליטן יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. האם כדאי לקחת תקליטן שעובד לבד או שכדאי לשכור תקליטן מחברה, האם התקליטן הוא מאזור מגוריכם והאם צריך להתפשר על בעל מקצוע זה בגלל מרחק. בואו לקרוא על בחירת תקליטנים

מאת: ori4982אירועים וחתונות22/10/097648 צפיות
מגנטים לאירועים - מבצעים חמים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica