חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על אוסטאופתיה כבר שמעת? שיטה טבעית להקלה בכאב...

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה06/06/20131048 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מה זה בכלל אוסטיאופתיה? אוסטאופתיה והטיפול בא לידי ביטוי בשיטת טיפול מוכרת כבר מסוף המאה התשע עשרה. סוג הטיפול הומצא בפועל על ידי דוקטור אנדרו סטיל בארצות הברית ונכון להיום הוא מסייע בשיפור יכולות ומספק איכות חיים נדרשת לכל הסובל מהבעיה. כאשר מדברים על אוסטאופתיה מדברים על המוני מונחים הקשורים בריפוי וכל זה באמצעות מגע יד. ללא התערבות כירורגית, ללא מכשור כזה או אחר, לומדות להן הידיים לספק את המזור והתרופה. קוראים לזה אוסטאופתיה והוא מבוסס על ידע והבנה בכל הקשור לגוף האדם ומבנהו. הטיפול צלח לא פעם ולא פעמיים ואף הפך מומלץ בכל מחוז ומקום מתוקף היותו קשור לעניין כי מבנה הגוף כמו משתף פעולה עם שאר התפקידים אשר נכונים לגוף במהלך חייו. כאן למעשה עונה הטיפול באופן ממוקד וכמו עולה על הבעיה ומכאן הסיבה לבחירת טיפול אוסטאופתיה על פני כל השאר. טיפול אוסטאופתיה  למעשה מתחלק לשתי חלקים עיקריים: שלב האבחון ושלב הטיפול עצמו. בשלב האבחון האוסטאופט יבצע סדרה של בדיקות ושאלות במטרה לזהות את מהות הבעיה ואופייה. לאחר מכן יכול האוסטאופט לבצע טיפול ממוקד במקורה של הבעיה ועל ידי כך לעזור למטופל להיפטר ממנה באמת ולא רק באופן רגעי. מטופלים רבים מספרים כי הם מרגישים שיפור ניכר די מהר אך כמובן שמדובר בתהליך טיפול ולא בקסם.

למי מתאים הטיפול? בפועל טיפול של אוסטאופתיה מתאים לכל אדם הסובל מכאבי ראש, כאבי גב תחתון וכל כאב אשר נובע מלחץ כזה או אחר שעליו מאותת הגוף בפועל. על מנת לפתור את הבעיה לאלתר, מהווה טיפול אוסטאופתיה פתחון להגיע אל פתרון הבעיה משורשה ויפה שעה אחת קודם. לרוב, אנשים הסובלים מבעיות גב עליון תחתון, כאבי צוואר, פריצת דיסק, יציבה לקויה, כאבים בחלקי גוף ועוד נקודות כאלה ואחרות אשר מציבות בפני הסובל פתרון מעצם שורש הבעיה. הטיפול מועיל גם לנשים הריוניות ומאידך לתינוקות אשר סובלים מבעיות של התפתחות. בסיכום דבר, הטיפול כמו פורס את כנפיו ואת זרועותיו לכל דורש וכאן פותר את הבעיה וממגר אותה מהשורש. מכאן ההסבר מדוע יש להיחשף לשיטה אחת מעל לכל, קוראים לזה שיטה של אוסטאופתיה והיא בהחלט מספקת את כל הסיבות בדרך לחיים בריאים יותר.

מידע נוסף בנושא אוסטאופתיה >>

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191072 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191235 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191379 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/191223 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/191808 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191309 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191114 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19818 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18779 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18729 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18628 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18463 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18415 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18433 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica