חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכל אודות ביו דיזל

מאת: פורטל בתיםרכב22/07/2013695 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביו דיזל כיום מהווה חלופה משמעותי וטובה למדיי לשימוש בדלק רגיל המבוסס על נפט לתחבורה ותעשיה. חלק מהמגמה של השימוש בביו דיזל נובע מהמודעות הגוברת והולכת של מניעת זיהום סביבתי והגנה על הסביבה. כמו גם צמצום השימוש והבזבוז במשאבי טבע.


אנרגיית הביו דיזל היא כיום אנרגיה נפוצה לעומת מה שהיה לפני כעשור. מבחינות רבות היא מהווה לגבי מפעלי תעשיה רבים, חברות הובלה, מוסדות וגופים ציבוריים, כמו גם חברות מסחריות גדולות, חלופה יעילה וטובה מאוד ביחס לצריכה של דלק מסוג רגיל המבוסס מעיקרו על שימוש בנפט. דבר שיוצר ממילא תהליך בעירה, המעצים את הנזק הסביבתי של זיהום אוויר ופגיעה אפשרית, קשה מאוד לעיתים בבריאות.

הביו דיזל הוא במהותו סוג של דלק הדומה לסולר. אבל חומרי הגלם שלו הם צמחים, שמנים צמחיים, ושומן בעלי חיים. בין היתרונות המובהקים שלו אפשר למנות:

  • שילוב אפשרי עם דלק וסולר

  • אינו מכיל גופרית

  • תהליך הייצור שלו מאפשר הפרדה כימית בין גלצירין מהשמן. דבר היוצר פליטה מופחתת מאוד של 60% בפליטת גזי חממה בעת שריפתו.

המגמה של שימוש בביו דיזל הולכת ומתרחבת בשנים האחרונות בכל רחבי העולם לשני סוגי שימוש עיקריים: שימוש ביתי ושימוש ציבורי.

ברחבי העולם ישנם כיום כ30 מדינות שבהם השימוש בביו דיזל הוא תהליך הולך ומתרחב יותר ויותר מדי שנה בשנה.

המוצר גם זמין כיום יותר ויותר בתחנות דלק שונות ברחבי אירופה.מבחינה תעשיתיית יש לביו דיזל מספר יתרונות: הוא  פחות צמיג מדלק רגיל וסולר בעת השימוש. הוא  אינו גורם לנזק סביבתי או לזיהום אוויר, ואינו פוגע ברמה הטכנולוגית של המכונות והמכוניות שהוא נמצא בשימוש בהם. ניתן להשתמש ביעילות בביודיזל כתחליף לסולר לתחבורה או לתעשיה


בעבור הכלכלה העולמית זהו מוצר אנרגיה זמין, איכותי, ידידותי לסביבה. הניתן אפילו להכנה ביתית כמעט דבר המהווה לדעתם של רבים  יתרון בולט ומובהק מאוד. ישנם כיום פרוייקטים שמטרתם להגיע לאוכלוסיות שאין להם אספקת סולר או חשמל, ולייצור מערכות בייתיות שידעו לספק להם תחליף סולר להסקת הבית, לבישול או תאמינו או לא, לספק חשמל לסלולאר.


ההערכות כיום הינן כי השימוש בביו דיזל ילך ויתרחב בשנים הבאות באופן משמעותי בכל רחבי העולם הן בנושא תעשייתי לכל גווניו וסוגיו והן לשימוש תחבורתי רחב ואפילו ביתי רחב.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המאמר נכתב ע"י חברת קידום אתרים 

המנהלת את פורטל - "בתים"  

הפורטל המוביל בישראל בנושא בתים ומבנים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל בתים

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים23/12/20465 צפיות
מעלית היא אחד המרכיבים החשובים ביותר של הבית המשותף, וכאשר היא אינה פועלת כראוי תגרם אי נוחות גדולה ופגיעה באיכות החיים של דיירים רבים בבניין. לכן כדאי לשמור על תחזוקה שוטפת של המעלית ולבצע בדיקות בתדירות הדרושה.

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים23/12/20465 צפיות
החל במוסיקה בווליום גבוה שמושמעת 24/7, דרך ביקורים מפתיעים של אנשי תחזוקה ועד שכנים שלא נאים בעיניכם, אין ספק שהמגורים בבית משותף מהווים אתגר לא פשוט. כדי להסדיר את היחסים בין בעלי הדירות ולוודא שהזכויות והחובות שלהם בכל הנוגע לבית המשותף מתקיימות, קיים תקנון הבית המשותף. התקנון מחייב על פי חוק, ויש לו השפעה ניכרת על איכות חייהם של הדיירים.

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים05/03/20907 צפיות
עונת האביב כבר נמצאת ממש מעבר לפינה ואתם יודעים מה זה אומר? שהגיע הזמן להתחיל להתארגן. אילו פעולות תחזוקה חשוב לבצע לקראת האביב והעונה החמה? וכיצד חברת ניהול תעזור לכם?

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים21/01/20995 צפיות
דאגה לתחזוקת הנכסים שבבעלותכם יכולה להתגלגל לסוף רשימת סדרי העדיפויות שלכם, אולם קחו בחשבון שתחזוקה ראויה יכולה למנוע תקלות וכתוצאה מכך קריאות חירום. בנוסף היא שומרת על הנכס, כמו גם על הערך שלו לאורך השנים. הגנה על הנכס להשכרה שלכם בעונה הגשומה דורשת מכם לבצע את הפעולות הבאות ברשימה, וכך לשמור עליו מטופח וראוי למגורים.

מאת: פורטל בתיםבתים משותפים31/12/133512 צפיות
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

מאת: פורטל בתיםהפקות אירועים20/10/13488 צפיות
אנשים רבים נאלצים ולעיתים אפילו מעדיפים לקיים את האירוע שלהם בחורף. לעיתים אפילו במקום פתוח כמו גן אירועים, חוף ים וכו'. השאלה המרכזית במקרה של חתונה בחורף במקום פתוח או אירוע חגיגי, חברתי אחר היא כיצד ליצור תשתית טובה ונוחה לאורחים ולאירוע עצמו.

מאת: פורטל בתיםתחבורה ורכב - כללי17/02/13673 צפיות
סולר הוא דלק המשמש לתחבורה, לחימום ולעוד מגוון שימושים. היתרון של הסולר הוא בכך שהוא זול, יעיל יולתר מבחינה אנרגטית ובטוח. איך תבחרו את החברה הטובה ביותר לאספקת סולר? קראו במאמר הזה

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רוני הכהןרכב13/01/21180 צפיות
מכיוון שנכון להיום ישנם כבר מספר רב של דגמים שונים של קלנועיות חשמליות, זה יהיה חכם לברור את הדגם הכי רלבנטי לאחר שבודקים מה היתרונות והחסרונות של כל דגם שמוצע.

מאת: מעיין חטאברכב10/11/20465 צפיות
לאבד מפתחות רכב זה אף פעם לא נעים ולא נחמד, אבל יש דרכים להתמודד. במאמר זה נדבר על מה ניתן לעשות במקרה כזה.

מאת: רונית אלפסירכב20/11/191610 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/191906 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/192182 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/192338 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/192354 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica