חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ ארגוני טוב

מאת: אוהד ז.ניהול14/09/2013513 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כשמחליטים לבחור באופציה של ייעוץ ארגוני, צריך לבחור ביועץ המתאים. במאמר זה נענה על השאלה - מיהו היועץ המתאים לתת לכם ייעוץ ארגוני?

יועץ עם ניסיון

יועץ ארגוני, שאת ניסיונו רכש דווקא בייעוץ שיווקי, פיתוח עסקי, או פיתוח ארגוני, לא יהיה מתאים לכם, אם המטרה הסופית שלכם, היא דווקא לבצע צמצום בכוח האדם, באופן יעיל. יש חשיבות גדולה להתאמה בין ניסיונו של היועץ, לעבודת הייעוץ הספציפית שאתם מחפשים. לא כדאי להסתפק, בכל מיני תעודות שהיועץ מציג לכם, אלא לעשות בירור יסודי מולו, על סוג הייעוץ הארגוני שהוא עשה עד כה, ואיך זה הופך אותו, לאיש המקצוע המתאים לייעץ עבורכם כעת.

יועץ שיש לו זמן לעבודה מולכם

יש יועצים עסוקים מאוד, שמעמיסים על הכתפיים שלהם, כמות לא ריאלית של עבודה, על מנת להרוויח הרבה. יועצים שכאלה לא יוכלו להשקיע את כל כולם, בחברה שלכם ובצרכיה. לעיתים הם מאצילים סמכויות, על עובדים זוטרים למיניהם, והרי לא בשביל זה הזמנתם דווקא אותו. בדקו, מבעוד מועד, איזה פרויקטים, ממלאים בימים אלה, את שולחנו של היועץ, שבשרותיו  אתם מתעניינים. ייעוץ ארגוני, איננו כה פשוט וקל, והוא דורש השקעת שעות רבות של עבודה. היועץ הארגוני, צריך לקיים אתכם, סדרה של פגישות, פעם - פעמיים בשבוע. הוא צריך להיפגש גם עם המנהלים בארגון, ועם עובדים נבחרים בו. בין הפגישות, הוא צריך לקרוא הרבה חומר, ולעמוד בכל המטלות, שתציבו לו. זוהי הדרך היחידה לתת לכם ייעוץ ארגוני טוב.

יועץ עם ראש פתוח

ייעוץ ארגוני שנעשה מתוך דרך מחשבה מקובעת וללא ראש פתוח, לכל דרכי הפעולה הקיימות, הוא ייעוץ לא טוב, שיכול לפספס, את הפתרונות הכי טובים, עבור הארגון שלכם. יועץ שמתעקש על פתרונות, שאולי הם מתאימים לחברות אחרות, אבל במקרה הספציפי שלכם הם לא מתאימים, והוא דבק בזה רק בגלל שבמקרים אחרים זה עבד, ולא מסתכל על הזווית של המיקרו בתמונה הגדולה של הארגון שלכם, הוא יועץ שלא כדאי לשכור את שירותיו.

יועץ אסרטיבי

יועץ עסקי, שמתנהג אליכם בחנופה, ונרתע מחילוקי דעות בינו לבינכם, ולכן לא אומר את דעתו המקצועית, הוא יועץ שבסופו של אדם פוגע בכם ובתהליך הייעול שלכם, ולא כדאי לשכור את שירותיו.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית

 תגיות המאמר: ייעוץ ארגוני טוב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בן 33 גר בגבעתיים. נשוי 8 חודשים. בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה מאוניברסיטת בר אילן. מתעסק כיום בתחום הביטוח בסוכנות מבטח סיימון ולומד קידום אתרים במכללת האקר יו . שפת האם שלי היא אנגלית .אימי עלתה מארה"ב כשהיתה בת 17 .נושא אזרחות אמריקאית (וישראלית כמובן) . נושא החינוך ו"העברת השרביט לדור הבא " מעניין אותי מאוד על אף שלא עסקתי בו רבות בעבר . הניסיון הצנוע שלי כולל הדרכת ילדים בטיסנאות (תחום אותו אהבתי מאוד כילד ) . והדרכת טיולים. יש לי 3 אחים הגדולה בת 36 האמצעי בן 33 (תאום) והצעירה בת 24

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד ז.

מאת: אוהד ז.בית חכם20/12/15651 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

מאת: אוהד ז.אדריכלות פנים17/12/151187 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

מאת: אוהד ז.צרכנות13/11/142664 צפיות
המסור השולחני המשוכלל של דיוולט מדגם DEWD27107 הוא מסור מקצועי ביותר החותך מגוון רב של חומרים, ומשמש נגרים, בתי מלאכה קבלנים ועוד. מסור שולחני זה מתגאה במנוע שיש לו הספק אדיר של 2000 וואט ומהירות סיבוב להב מקסימלית של 4000 סל"ד.

מאת: אוהד ז.צרכנות26/10/14967 צפיות
מברגה בוש מדגם Bosch PSR 14.4 היא מברגה נטענת במתח עבודה של 14.4 VOLT, וכמו כן מברגה בוש חזקה זו מגיעה עם סוללה במתח של 14.4 VOLT, ומעולה עבור עבודות לבית.

מאת: אוהד ז.צרכנות23/10/14725 צפיות
אם קיבלת החלטה לעבוד בגינתך ואתה רוצה לבצע את העבודה של הגינון בעצמך, אתה צריך כלי עבודה טובים. יש מספר כלי עבודה שיכולים להפוך את עבודתך בגינה לנוחה וטובה, ואחד מכלים אלה הוא מסור שרשרת. במאמר הבא נרחיב על האופן שבו מומלץ לרכוש מסור שרשרת בנזין או חשמלי.

מאת: אוהד ז.צרכנות19/10/14978 צפיות
אטמי אוזניים נגד רעש מדגם 1271 הם בעלי איכות הגנת שמיעה ברמה גבוהה ובנוסף הם גם נוחים, קלים, ומתאימים לשימוש בעבודות מסחריות ותעשייתיות. דגם מצוין זה של אטמים לאוזניים מומלץ לשימוש בעוצמה בינונית של רעש ברמת עד 95 דציבל.

מאת: אוהד ז.צרכנות15/10/14630 צפיות
בשונה מחברות אחרות של כלי עבודה, מתמקצעת מקיטה כלי עבודה בהרבה תחומים, ושלל כליה מגיע לאלפי דגמים של כלי עבודה. כלי עבודה מקיטה מיוצרים בארבעה מפעלים גדולים בעולם הנמצאים בסין, ארצות הברית, יפן וברזיל, והם מופצים ע"י יבואנים מקומיים.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: נינה כהןניהול14/08/171040 צפיות
קרוב למיליארד איש כבר עושים שימוש באינטרנט על בסיס קבוע, אם באמצעות המחשב הנייד, המחשב הנייח, הטאבלט או טלפון החכם

מאת: נינה כהןניהול14/08/17752 צפיות
ישנם עסקים רבים בישראל שנתונים לתחרות קשה במיוחד עסקי המסעדנות, כאשר קיימות המון מסעדות בכל מיני סגנונות ברחבי הארץ.

מאת: נינה כהןניהול25/07/17654 צפיות
העולם העסקי, טומן בחובו עסקים רבים מכל מיני סוגים. ישנם בעלי עסקים שאינם מסוגלים לשרוד בשנה השנתיים הראשונות לקיומם

מאת: שלום כהןניהול06/11/16739 צפיות
ניהול עסק הוא מטלה לא פשוטה ומי שהתנסה בכך או שיש לו עסק בפועל יודע את זה. צריך לנהל בראש ובראשונה את העובדים, צריך לנהל את המלאי, צריך לנהל את הספקים, לעקוב אחר הנהלת החשבונות ולבצע עוד מטלות רבות אחרות

מאת: עוזי פלגניהול18/07/16804 צפיות
בכל עסק מקרטע וכושל מתקיים תמהיל כישלונות במינונים שונים האחראים למצבו של העסק. כפי שנכתב לא מעט פעמים, הכישלון לא יתום, יש לו גורם אחראי ברור ומובהק. במאמר נחדד נקודה זו.

מאת: SEOMANניהול31/05/16916 צפיות
איך תוכלו לגשת ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר? כיצד באמצעות מוצרי פרסום ניתן להשיג יותר לקוחות

מאת: SEOMANניהול25/05/16847 צפיות
כיצד מוצרי הפרסום הפשוטים משפיעים על הלקוחות הקיימים של החברה ואיך ניתן למנף את כלל השיווק באמצעות מוצרי פרסום.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica