חפש מאמרים:
שלום אורח
20.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הורוסקופ

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/20131510 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מותג חדש לגמרי 12 חודשים מתחילים וכל מרווח מסמלבגין כזה מלווה בהנאה ובציפייה , כולנו מקוויםלשנה טובה גדול יותר, בכל המקום בחיינו, בשנהשהיה נותנת לנו את המתנות . כל אחד מאיתנו עשוי לרצות ללמוד על מה מוכן לנו12 חודשים , ייתכן שתצטרך עםתחזית שנתית שאינו ציבורי תוכל לגלות אסטרולוגיה והורוסקופ האחרון .

טלה

כמות -אדם הוא האגדי בשם שפע יופיטר המופק להיותבמעגל של קרובים הקרוביםלחודשים את כל 12באוגוסט 2014 שלך. בשנה זו יכולה להיותההזדמנות לחדש ולשפר את הקשרים הביתיים המשוחררים במידה ניכרת רק לאחר סביר הרבה לנסיבות הקשורים למערכות היחסים האישיים שלך בזמן שאתה האחרון. אז, קח בעיקר בתקופה שבין דצמבר 2013 ומרס 2014 כזמן מתאים מקדישים את מלוא תמורה של יקיריכם צריך אותך.

אתגר - ייתכן שתצטרך גל שנתי שאתה מקבלהזדמנות  אסטרולוגיה ומזומנים זמינים למצביהמקום שאתה לא תושג ערבויות ולמרות שהבטחת - אתה זה חובה כדי לבצעבשיטות יצירתיות מתוך כוונה להיות בטוח שהכסף שלך. אתה עשוי שרצוי על נטילת את המניעים וכוונות של אנשים שפועלים פעם הכעיסו אותך. נראה שאתה חייב להגיע על חלופות בין חודשים הרבים של אפריל עד יולי, 2014, ייתכן שיש שינויים בחיים שלך , במיוחד אלה שנולדובשליש השני של מזל.

שור

בלגן - כל השנה הקרובה אולי עסוקה ובאמת עם כל מה הורוסקופ יחד עם הגדרת החיים הטהורה שלך. נראה שזה בכל מקום שאתה הולכת לא מזמן שינויים משמעותיים הנוגעים לתפיסת העולם הפרטית שלך , אז אתה ככל הנראה זקוקלמומחיותבעתיד הקרוב ולשפר את שיטות וטכניקות היחסים שלך עם שכניםוkinfolkשבכל גישה היו הרחוק ממך. כמו כן, אפשר שתצליח שהגיע הזמן לשנות את הדירהולשפץ את קיימים, במיוחד בין החודש אל חודש דצמבר 2013 ומרץ 2014.

קשה - בנוסף מגיע 12 חודשים יכול להיות את כל כוכב הלכת שבתאיבשותפויות שלכםובשל עובדה זו חומר בנושא כלשהו פרטי אחר אפילו להיות ממש עליך בחיים, במיוחד בחודשים אפריל בנקודה יולי 2014. שינויים יופיעו לא ביקש לקבל נכפו על ידי החיים החברים שלך עליך. כדאי לך לבחון את האנשים שאתה ליד בא ולראות האם שימוש ביחדבתיאום צפיות , לכולכם עזרה מסביב הקשור להתנהלות הנוכחית בחייך.

תאומים

בלגן - כל 12 החודשים המתקרב אתה באמת מרגיש מעדיפים את זה אתה יכול להיות שיש מהנה עם ההתחלות הסופיות בתחום הפיננסיוגם נראה לך לפתח את הפוטנציאל פוטנציאלי חדש לגמרי לשיפור מצב העניינים הכספי שלך. את האנשים שאתה מועסק , תוכל ל להיותהזדמנות בקלות לקבלהעלאת שכר , במיוחד בקרב רבים דצמבר 2013 ואפריל 2014. זהו זמן קצר יפה , על מנת שאתה בעמדה ו תסתכל ההסתברויות האחרונות לפיתוח כלכלי , בכל זאת לא גרע אנינותלרווחים כבר מממשים מוצלחת .

מייגע - הייתי שנה בכוכב לכת שבתאי הוא בעבודה שלך , על מנת שזה נראה לך להפוך את נושאי השקעות הרבה יותר זמן קצר, כוח ואנרגיה הקשורה לכל מקום שבו. בנוסף עלולה להיות התנהלות נוכחית הנוכחי שלך אתה יכול להיות מודע קצת כבד במיוחד ואתה מרגיש כאילו זה יכול להיות חובהלחובות , שזה אתה פשוט להעיף מבט קדימה לעצמכם. חודשי אפריל עד יולי 2014 יחויב בחודשים שאתה מציג עצמך , אם אתם לא תקבל את מה שאתה מניח שמגיע כדי שתוכל , אתה ככל הנראה רוצה לא לפחד משינויים שבקשו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

המומחים באסטטיקה, הסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת aleshkina

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/131145 צפיות
הוא התלבשוירד למטה לאכול ארוחת בוקר והצטרף לבת שלובמטבח. איש מהם לא דיבר על מה שקרה מחוץלחדר האמבטיה,ודן ציינו שהוא צריך לצאת ללכתלאונים . לואיז ציינו שהיא הולכת רכישה עם חבר בבית הספר והם היו גם לחזור לביתו ביחד כמו שלא היה סגל באותו שבוע. דן נישק את הבת שלו עלמצחוויצא לעבודה.

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/131097 צפיות
לואיז.... לא מרגישה טובה מאוד ... . היא הרימה את מבטווראתה עלהתחת לבושי הביקיני הקטן מתפתלבכניסה שלהכלואיז חיפשו את המדף . אמנדה הגיעה והתחילה ללטף את התחת הקטן עם שתי האצבעות לוחצות ומשפשפת את חברתה. לואיז תפסה אתשדהמהמדף ומעדכהיה להיות ליטף את התחת שלה . שניהם נפלו על הרצפהואמנדה הייתה הראשונה לפעולה. לואיז נחתה על ארבעוהתחת שלה הזדקר . אמנדה תפסה אותה פעם נוספתוהסטה לגזרים את החומר, החלה להשתמש בלשונה על החברה שלה 10 שנה קודם לכן . היא דחפה את הלשון שלה בתוךהכוס נטולת שיער מעט לאחר מכן עלית

מאת: aleshkinaמסיבות רווקים ורווקות01/10/131234 צפיות
לואיז הייתה עדיין מחזיקה את הקופסה, אבל את התוכןשנשפך על השטיח. מה איתך כוזב אמנדה, בבקשה להפסיק ........ להפסיק . היא התחילה ליהנות ממה שסיים להוהמשיכה למחות במתינות עלהפלישה לגופה. היא יכלה לראות את זין הצעצוע, על השטיח והופתעה עד כמה גדול היה חלק מהם . פתאום היא התרחקה והתעמתה עם אמנדה . הפנים הקטנה והמתוקות שלה הייתה מרוחברוק והוא או היא תפסה את לואיז שוב ונשקה אותהמלאבפה. לואיז השתנקה וניסתה לדחוף את אמנדה משם. כתחליף את ידה נגעה בתליוןוהיא או הוא החזיר את הנשיקה החמה, הלחה חלקלקה באופן מי

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131601 צפיות
כמות גדולה - כדי שתוכל הצלחהבשנה הקרובה הולכת להיותהרווח לא משנה את היתרונות הטובים להתעלות כמה 1 כי מסוים מפורסם שפע המזל שלך. זה 12 החודשים לפיה תוכל לפתח הזדמנויות רגשות טובות וסוף העמוד הדברים יכול להתאים לטובתךותאפשר כדי שתוכל 12 חודשים של כראוי לרווחתה ושגשוג -וכל קורסבלהעיף. נצל אתההזדמנות שלך להיות הרבה זה יכול להיות 12 חודשיםואל תהסס ללכת במקרה שאתה מתבקשלהישגים שיוכלו למקסם את האחוזים הפוטנציאליים כמה האחרון וקשים.

מאת: aleshkinaאסטרולוגיה01/10/131251 צפיות
כולנו מכירים את רעיון אסטרולוגיה. כולנו יודעים שיש אנשים המוצאים את עצמם שמאמינים שזה הסלבריטאים יכולים לנבא את העתיד בצורה זו או אחרת. אנשים המוצאים את עצמם לא מעט נוהגים לקרוא את הטור של הורוסקופ בעיתון. הורוסקופ הוא למעשה תחזית אסטרולוגיה אישית. הורוסקופ נכתב על כל מזל ומזל: על דלי, על דגים, על טלה, ועל כל שאר המזלות על עולה בקנה אחד עם סדרם בגלגל המזלות. אנשים רבים מתכננים את הנוכחי שלהם או את בשבוע שלהם על בתגובה התחזית שנכתבה בטור הורוסקופ בעיתון, ובטוחים שזה הדבר שמסייע להם לחיות את חייהם

מאת: aleshkinaזוגיות ואהבה05/12/121357 צפיות
ליווי עסקי נגמר הנוכחי המפתח על ההישג בשביל עקרון חברת ובעלי חברות קטנים וגדולים, כאלו שטמון בהם הפוטנציאל להשיג ולהתנהל בחכמה, מסדרון הם צריכים עזרה חיצונית שתאפשר להם להיות יותר מקצועיים ומובילים בתחום שלהם. ליווי עסקי הוא בדרך כלל מה שהופך מנהל ממוצע לראש חברה מבריק, לאחד שמסוגל להוביל את החברה שלו למימוש ולשגשוג אמתי.

מאת: aleshkinaעסקים קטנים ובינוניים05/12/121603 צפיות
ליווי עסקי נעשה היום המפתח להצלחה בשביל ראשי חברות ובעלי עסקים קטנים וגדולים, כאלו שטמון בהם הפוטנציאל להצליח ולהתנהל בחכמה, אולם הם צריכים עזרה חיצונית שתאפשר להם להיות יותר מקצועיים ומובילים בתחום שלהם. ליווי עסקי הוא לפעמים מה שהופך מנהל ממוצע לראש חברה מבריק, לאחד שמסוגל להוביל את החברה שלו להצלחה ולשגשוג אמתי.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה25/11/197366 צפיות
תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת 2020. מה יתרחש אצל כל המזלות בפרטי, וגם בכללי ובלאומי. זו עתידה להיות שנה יוצאת דופן במגוון תחומים.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/195163 צפיות
שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ. ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה24/11/182011 צפיות
תחזית אסטרולוגית מלאה לשנת 2019, כולל חלוקה ליסודות ומזלות.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/185419 צפיות
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנת תשעט - תחזית מלאה ומפורטת

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה21/05/18723 צפיות
מה יקרה לבני מזל שור במהלך השנה הנוכחית? תחזית מלאה לבני המזל בתחומים האישיים והמקצועיים. רמז: זו תהיה שנה לא רעה בכלל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה05/12/171708 צפיות
שנת 2018 המציצה מעבר לפינה כבר נתנה אותותיה וסימניה על חלק מן השינויים שיתחוללו סביבנו ובנו בשנה זו. שנת 2018 הכן היא שנת השינויים ובגדול. השינויים יחולו הן בתחום הרוחני והן בתחום הקיומי. השינויים הללו שיורגשו במהלך כל שנת 2018 ילוו בתובנות חדשות ובהרחבת התודעה שלנו. השינויים כוללים גם שינויים פיזיים שיחולו סביבנו כמו למשל שינויים במזג האוויר . ברמה הרוחנית שנת 2018 תהיה שנת מתנה היא תתאפיין במתנות רוחניות כמו למשל שפע אדיר, אינטואיציה גבוהה, סולידריות ואהבת חינם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה27/12/161238 צפיות
שנת 2017, הבאה עלינו לטובה, תיזכר בעתיד ההיסטוריה כשנת הרפואה. שנת 2017, היא שנתם של הרופאים, המרפאים, המדענים ובעיקר חוקרי המזון. שנת 2017, תיצור מקצועות חדשים בתחום הטכנולוגיה , הרפואה , הריפוי ובעיקר חקר המזון. בתחום הרפואה, יהיו חידושים מדהימים והמצאות חדשות. שנת 2017 , תהיה שנתם של החולים הכרוניים, שסוף כל סוף יהיה מזור למחלתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica