חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שאלות ותשובות בנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות21/11/20136964 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נסיעה לחו"ל לצורך בילוי, ביקור, עסקים, עבודה ועוד מחייבת התייחסות לכל הנושא של הביטוח הרפואי וביטוח המטען. חשוב מאוד להיות מבוטח כאשר נמצאים בארץ זרה. תקלות יכולות לקרות. אפשר לחלות, לאבד מטען ועוד. חברות ביטוח נותנות כיסוי ביטוחי לשורה של נושאים בתחום הרפואי והמטען. כל מי שנוסע צריך לארגן לעצמו פוליסת ביטוח מתאימה . צריך לפנות לחברות הביטוח או לסוכן הביטוח על מנת לקבל הצעה עבור ביטוח נסיעות לחו"ל. רצוי וכדאי לסגור את נושא הביטוח מספר ימים לפני הנסיעה.

איזה סוגי ביטוחים יש?

ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם במקרים רבים לנוסע. הפוליסות המונפקות כוללות כיסויים שונים קבועים. בעמלה שמשלם המבוטח נקבעת לפי פרמטרים שונים. מצב בריאותי. מחלות, גיל, פעילות בחו"ל כמו פעילות אקסטרים, סיכונים ועוד. כל חברה מנפיקה את הפוליסה המתאימה לה. לקוח שמעוניין בכיסוי שמתאים לו צריך להחליט על איזה סוג של פוליסה הוא הולך. בדרך כלל יש לכל אדם סוכן ביטוח שמטפל בתיק הביטוחי האישי שלו. בתיק האישי נכללים ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחי רכב דירה ועוד. ברוב המקרים יפנה הלקוח לסוכן הביטוח ויקבל גם פוליסת ביטוח לחו"ל.

מה כולל הכיסוי?

הסכומים הגבוהים שבהם המבוטחים יבוטחו, כוללות הוצאות כבדות עבור אשפוזים במדינה שאליה נוסעים. ידוע שהוצאות האשפוז במדינות מערביות הן גבוהות מאוד. חולים אשר נפגעים קשה במהלך השהיה בחול, או אשר קורה להם אירוע בריאותי חמור יהיו צריכים להתאשפז מיידית על מנת לקבל טיפול דחוף, ולעיתים טיפול מציל חיים. במקרה זה העלויות הן מאוד גבוהות וחייבות להיות מכוסות בפוליסה. במקרים בהם נמצאים במדינות בהן הרפואה אינה מפותחת מספיק, יקבל הנוסע טיפול ראשוני מייצב. ולאחר מכן הוא יוטס לארץ על מנת לקבל טיפול רפואי מתקדם במוסד רפואי מקומי. במקרים עלו תממן הפוליסה את הפינוי האווירי. היא גם תממן עלות של מלווה. הביטוח במקרים רבים מכסה גם המשך טיפול רפואי בארץ למשך תקופה נוספת. בדרך כלל מה שמקובל הוא שלושה חודשים מיום החזרה. ביטוח רפואי כולל גם ביטוח לטיפול חירום בשיניים ועוד כיסויים שונים.  פרק נכבד בכל הכיסוי הביטוחי מוקדש לכל הנושא של המטען של המטייל. בנקודה זו יש כיסוי ביטוחי לכל מיני מצבים. ביטוח להיעלמות מטען ברכב פרטי או ברכב ציבורי . ביטוח בעקבות פריצה לרכב ועוד.

מה כולל ביטוח לפעילות אקסטרים?

יש פוליסות ביטוח של מטיילים צעירים אשר עושים גם פעילות אקסטרים בחו"ל. מדובר בהרפתקאות מעט מסוכנות כמו צלילה, רחיפה, סנפלינג,רפטינג, בנג'י, טרקים ועוד. חברות ביטוח שונות נותנות כיסוי מיוחד לפעילות זאת. הכיסוי נותן גם מימון של משלחת חיפושים שיוצאת לחפש את המטיילים שאובד הקשר איתם. כל זאת בנוסף למימון ההטסה הרפואית האשפוז והליווי הרפואי.בפוליסות אלו גם מבצעים ביטוח מטען של המטייל. כיסוי נוסף יש עבור הפסדי פיקדון או ביטול נסיעה. יש לעיתים מקרים בהם אנשים מבטלים את נסיעתם בשל נסיבות לא צפויות. כיסוי ביטוחי מתאים יגן עליהם בנסיבות אלו. נסיעה לחו"ל  היא נסיעה חוויתית. כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בחברה מוכרת שנותנת כיסוי טוב. כל אחד יבדוק את התנאים המתאימים לו ביותר מבחינת המחיר ותנאי הפוליסה.

 תגיות המאמר: ביטוח נסיעות לחול


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20118 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19247 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19362 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19370 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19417 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19401 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19606 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162190 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162197 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162024 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161699 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161729 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161740 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162397 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica