חפש מאמרים:
שלום אורח
24.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איפה ללמוד עיצוב פנים \ גרפי

מאת: כתיבת מומחיםאומנות - כללי07/01/2014732 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בחירת מוסד ללימודי עיצוב פנים וגרפי מחייבת התייחסות נרחבת ומחשבה מקדימה. טרם נדון בסוגיה האמורה, ברצוננו להציג את תפקידו של מעצב הפנים ומעצב הגרפי. החוליה המקשרת בין רצונותיו של הלקוח שמעוניין לשפץ מבנה מסוים לבין האילוצים ברמה הסביבתית אדריכלית, מזוהה עם התפקיד של מעצב הפנים. האחריות שמוטלת על כתפיו של מעצב פנים באה לידי ביטוי בשיפוץ או חידוש החללים הפנימיים של המבנה לרבות הכנת תוכניות אינסטלציה, חשמל, בינוי והריסה, צבע, בחירת ריהוט וכיוצא באלו.

בקצרה, תפקידו של מעצב הפנים הוא לדאוג שרצון לקוחותיו יתממש בהתאם לכל האילוצים והתנאים הקיימים במבנה. כעת נעבור לתפקידיהם של מעצבים גרפיים או גרפיקאים, כאשר ראשית ברצוננו לחדד שאין הם עוסקים כיום אך ורק בלוח דו מימדי או בתמונות סטטיות. מעצב גרפי חייב לדעת כיצד לשלב בין עבודה עם תוכנות מחשב לבין פורמטים מסוגים שונים של קבצים. הם אחראיים על כל הנושא של עיצוב טקסט מילולי, שילוב תמונות סטילס, הטמעת סרטוני וידאו ואנימציה, הוספת פס קול וכיוצא באלו.

לעתים מעצבים גרפיים עוסקים בתחום של הדמיות תלת ממדיות עבור מבנים, תכשיטים ועוד מגוון מוצרים. חלק מהם מתמחים בעיצוב ארט עבור סדרות טלוויזיה או סרטי קולנוע, עימוד טקסטים להוצאה לאור, עיצוב כריכות לספרים, עיצוב של מארזים למוצרים בגדלים משתנים ועוד. בדרך כלל גרפיקאים אחראים על כל הנושא של העברת מסרים ומשמעויות בהתאם למוצר או לשירות, גיבוש קונספט מסוים שמחייב יצירה של מספר עיצובים שונים, יצירת ליין שלם של עיצוב ועוד.

אז מה צריך לברר לפני שמתקשרים ?

הבחירה במוסד לימודים כזה או אחר על מנת להתמקצע בתחום של עיצוב גרפי או פנים, הינה קריטית ועל כן מחייבת מחשבה מרובה. מי שלמעשה יכשיר אתכם לשמש כמעצבים מקצועיים הינו מוסד הלימודים הנבחר והוא זה שיסלול את דרככם לקראת גיבוש דעה ייחודית בתחום העיצוב. טרם התקשרות עם מוסד לימודים כזה או אחר חשוב מאד לברר מספר פרטים אודותיו ובפרט האם הוא מעניק לבוגריו כלי שיווקי נוסף מעבר ללימודים עצמם, אותם למעשה מעניקות כל מכללות העיצוב שקיימות בארץ כיום.

כלי שיווקי זה בא לידי ביטוי ביכולתו של מוסד הלימודים לאפשר לבוגריו להשתלב בשוק העבודה התחרותי שמאפיין את התחום הרחב של עיצוב פנים וגרפי. בררו אם כן האם מוסד הלימודים יוכל להעניק לכם עם סיום הלימודים כלים נוספים עבור מציאת עבודה בשוק והשגת יתרון תחרותי בו. מעבר לכך חשוב להגדיר את מטרת הלימודים, האם ברצונכם להשתלב במתכונת לימודים של תואר ראשון או להשתלב בקורסים שמהווים למעשה לימודי תעודה. אין העדפה חד משמעית, ולמעשה הכול תלוי ברצונותיכם האישיים.

איפה כדאי ללמוד?

כיום ישנו מגוון רחב של מכללות ובתי ספר בהם ניתן ללמוד להיות מעצב גרפי מקצועי ומעצב פנים, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. על מנת להשיב על השאלה: "איפה הכי כדאי ללמוד", מומלץ ראשית לבדוק את תנאי הקבלה בכל מוסד, עלות שכר הלימוד, מסלול הלימודים עצמו לרבות התעודה או סוג ההכשרה שהוא מעניק לבוגריו, תכנית הלימודים, הכוונה תעסוקתית, מקום מגורים, ועוד מגוון שיקולים שחשוב להביא בחשבון. הביקוש הגבוה להתמקצע בעולם העיצוב גרר אחריו תחרות גבוהה בין מוסדות הלימוד השונים על כל סטודנט. כתוצאה מכך מוסדות לימודים אלו החלו למקסם את סך השירותים והאפשרויות שבאפשרותם להעניק לנרשמים.

באופן כללי מומלץ לבחור במוסד לימודים שנמצא בסמוך לאזור מגוריכם, שתואם את מגבלות התקציב שלכם ושיוכל לספק לכם את כל הכלים הנדרשים למציאת עבודה בשוק.

 תגיות המאמר: עיצוב פנים, עיצוב גרפי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16919 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161161 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16905 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161002 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16897 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16902 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163907 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא אומנות - כללי

מאת: דוד כהןאומנות - כללי23/09/2015 צפיות
דווקא בתקופה הנוכחית כשכולנו בבתים, מבלים ויוצאים פחות, זה הזמן לשדרג את ניראות הבית. ככה בוחרים היום תמונות לחדרי הבית.

מאת: Danaאומנות - כללי01/07/20226 צפיות
החזרה לשגרה לאחר תקופת ההסגר פתחה בפנינו דלתות חדשות בחיים. בין אם פתחנו עסק חדש לאחר תקופת הקורונה, או פתחנו מחדש את העסק, או התחלנו עבודה חדשה ופשוט רוצים להתחדש בציור קיר. זאת הייתה תקופה קשה לכולנו, בין אם כלכלית, נפשית, או גם וגם.

מאת: מסגרתאומנות - כללי01/01/20948 צפיות
הדפסה על קנבס בחיפה – הדפסה של תמונות מטיולים כאשר אנחנו מטיילים בעולם אנחנו מצלמים הרבה תמונות. תמונות אלו לא שוות הרבה אלא אם נפתח אותן ונדפיס אותן כך שנתלה אותן בבית שלנו. הדפסה על קנבס בחיפה יכולה לאפשר לנו להדפיס את התמונות הכי יפות מהטיולים שלנו

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/191299 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

מאת: אבי דוידיאומנות - כללי15/04/191868 צפיות
מידע שימושי לקראת פנייה ראשונה אל מתקשרת מיסטית.

מאת: עופר שלואומנות - כללי07/01/192268 צפיות
מי מהגולשים כאן חובב אומנות וציור? מעוניינים להכניס קצת צבע ועניין לבית או למקום העבודה?

מאת: tiloniאומנות - כללי07/05/182354 צפיות
תכנון מצבות הוא עניין שיש לקחת בכובד ראש. על-מנת להבטיח תוצאות טובות, יש להקפיד על חומרים איכותיים. על צוות עובדי החברה לכלול אנשים מקצועיים ואמינים הרואים שליחות בכל העבודה הזו של ייצור והתקנה של מצבות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica