חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנועים חשמליים-איך זה עובד ?

מאת: אודי ביגתעשייה23/05/2014606 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מעוניינים במידע על מנועים חשמליים ? כאן תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם להערכת טיבו של מנוע חשמלי. מנועים חשמליים הם מנועים המשתמשים בחשמל על מנת לגרום לתנועה. המנוע מורכב משני חלקים עיקריים: סטטור – אחראי לפיזור החום, רוטור – אחראי על הסיבוב של המנוע. השילוב של החום והסיבוב הוא שגורם לתנועה של עצמים על ידי המנוע. מנועים חשמליים מצויים בשלל סוגים ובשלל גדלים: החל ממנוע של מטוס גדול ועד למנוע של מכשירים זעירים מאד. מנועים חשמליים משמשים אנשים רבים בחיי היום יום. להלן מספר דוגמאות, שאת חלקן אנו עשויים לרכוש בכוחות עצמנו, ועליהם ייסקרו פרמטרים שונים כיצד לעשות זאת נכון:

מנוע של מחשב ביתי

מנוע זה הוא ספק הכוח של המחשב, והוא מחובר לפינה הימנית או השמאלית העליונה של קופסת המחשב, תלוי בדגם המחשב הביתי. מדבור בקופסה בצורת ריבוע, לה יש מאוורר בחלק האחורי. הדלקת המחשב גורמת לסיבובו, והאחרון משמש את המחשב כל אימת שהוא נדרש לבצע פעולה כלשהי. ספק כוח איכותי של מחשב ביתי יכיל הספק של 400 ואט לפחות. בנוסף, על מנת לבחור ספק שיתאים למחשב האישי שלך עליך לעבור על המפרט שלו ולבדוק כמה מתח (ב וולט V) מינימלי צורך כל רכיב ורכיב, ולרכוש ספק כוח אשר מכיל מתח גבוה מכך. בנוסף, חשוב לוודא שיש לו מנגנוני קירור אשר מונעים את הרתחתו במקרה של עומס. הדבר גם שומר על המנוע וגם גורם לו לפעול בצורה שקטה. בנוסף, חשוב לבדוק האם הוא עומד בתקנים בינלאומיים של חסכון באנרגיה. המשמעות המעשית היא חסכון בחשמל, ללא גריעה מיותרת של משאב זה מהאנרגיה הביתית שלך.

מנוע של מזגן

המנוע נמצא מאחורי המזגן, בקיר האחורי לו. קיר זה בדרך כלל משמש כקיר חיצוני – ועל כן המנוע של המזגן מותקן כמעט תמיד מחוץ לבית. מנוע המזגן גדול פי 8 לפחות ממנוע המחשב הביתי, וחזק ממנו במאות על אלפי כוחות סוס. מנוע זה מתרגם גז וחשמל לאנרגיה, ולכן כאשר המזגן מקרטע אין ודאות שהמנוע לא תקין: ייתכן שנגמרה אספקת הגז למזגן, ויש לחדשה.

מנועים הנמצאים בכלי רכב

בנוסף למנוע של הרכב עצמו, האחראי לתזוזתו, ונמצא בחלק הקדמי של הרכב, ישנם מנועים נוספים המבצעים פעולות שונות בכלי הרכב המודרני הממוצע: מנוע לחלונות החשמליים ומנוע למראות החשמליות. מדובר במנוע שנמצא סמוך למכשירים אלו, וגודלו קטן בהשוואה למנועים אחרים. המנוע לא מצריך כוח רב, אך הוא מפעיל כוח נדרש על מנת לפתוח או לסגור את החלון, או להסיט את הכיוון של מראות הצד. מנועים חשמליים אלו אינם בעלי עניין רב מדי לצרכן, אך הם נבדקים כל אימת שהרכב נלקח לטסט שנתי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אודי ביג

כתיבת מאמרים מקצועית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אודי ביג

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162539 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

מאת: אודי ביגבניין ואחזקה - כללי06/08/151113 צפיות
מהן הסיבות הנפוצות הדורשות תיקון מיני בר קיימות מספר תקלות או נזקים עיקריים הדורשים לתקן את המיני בר. תקלות אלה מתרחשות לפעמים כתוצאה מבלאי טבעי, אך לפעמים מתוך טיפול לקוי במכשיר ותחזוקה נמוכה שלו. מבין התקלות הנפוצות אפשר למצוא נזילה ממכשיר המיני בר. הנזילה יכולה לנבוע ממטהר המים, מהקולר או ממקום אחר במכשיר. תקלה נפוצה נוספת היא בר מים שלא מקרר מספיק את המים או לא מחמם מספיק את המים.

מאת: אודי ביגשיפוצים06/08/15817 צפיות
סדר בבית הוא סדר בראש: סדר בבית הוא שקט נפשי. את זה כל סבתא מלומדת מבית ספר החיים תוכל לומר לכם. ואכן החיים והמציאות מלמדים אותנו שבית מסודר והקפדה על ארגון הבית כאורח חיים הינם מתכון בטוח לארגון המחשבות, וארגונם של החיים בכלל.

מאת: אודי ביגתחבורה ורכב - כללי06/08/15773 צפיות
יש צירופי מלים שלא נעים לנו לשמוע ואחד מהם הוא מכון בדיקת רכב. מכונים לביצוע בדיקת רכב וכים ממוניטין שהוא מוטל בספק וזה בעיקר על רקע ניסיון העבר שבו מכונים לבדיקת רכבים היו הרבה פחות מקצועיים לעומת היום. אם לסבר את האוזן הרי שחשוב להבין שהתחום של מכוני בדיקת רכב התפתח מאד בשנים האחרונות ולצד מכשור וציוד מתקדם התפתחות מגמות של סטנדרטיזציה בתחום, שבעטיה יש כללים אחידים ונורמות שירות מוסכמות.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה06/08/151204 צפיות
אנשים רבים אוהבים לטפל בכפות רגליהם באמצעות פדיקור. טיפוח כפות הרגליים חיוני מאוד לאנשים אשר משתמשים ברגליהם לאורך זמן. הם מפתחים במשך הזמן יבלות, ולעיתים, נוצרות שלפוחיות בכפות הרגליים ומשמעות כל אלו הינה חוסר נוחות לאורך זמן. פדיקור נועד לטפל בבעיות שוטפות. והטיפול של מומחיות המכון יכול להיות מקיף יותר בעת ביצוע פדיקור רפואי. פדיקור רפואי בראשון לציון מתאים לכל מי שסובל מבעיות רפואיות כמו סכרת, פטרת ציפורניים ועוד.

מאת: אודי ביגקוסמטיקה06/08/151187 צפיות
כל אחד היה רוצה להיראות תמיד צעיר ממה שהוא באמת, ונושא זה מעסיק אנשים רבים אשר אט אט מתבגרים ומזדקנים ומחפשים פתרונות להיראות טוב יותר ולהוריד לעצמם כמה שנים מהמראה. ענף הרפואה הקוסמטית והאסתטית נוגע בעצם לכולם וישנו עיסוק רב בו. ישנם טיפולים רבים אשר בזכותם אנשים יכולים להיראות צעירים יותר, כמו למשל ניתוחי אף ועפעפיים, מתיחת העור, הזרקת בוטוקס ו/או חומרים ממצקים אחרים וכמובן גם הטיפול הנפוץ שמכונה פיסול של הפנים.

מאת: אודי ביגהדברה06/08/15825 צפיות
עונת הקיץ מתקרבת ואתה יש לבצע כמה וכמה פעולות מקדימות כדי להבטיח לעצמנו קיץ נעים ככל שניתן. חלק מהפעולות הללו נוכל לבצע בעצמנו כמו למשל ניקוי המזגן והפילטרים שלו, ואחרות כמו זיפות הגג יאלצו אותנו לקרוא לבעל מקצוע. ישנן פעולות נוספות שחשוב לבצע לקראת עונת הקיץ ואחת מהן היא כמובן ריסוס הבית. ריסוס בקרבת הבית ובתוכו הוא פעולה חשוב למדי שיש לבצע כדי למנוע הופעה של תיקנים, עכבישים ושאר מזיקים באזור הבית.

מאמרים נוספים בנושא תעשייה

מאת: tiloniתעשייה28/07/20162 צפיות
קופות רושמות עברו שינויים רבים ומשמעותיים מאז הוכנסו לראשונה לשימוש בסוף המאה ה-19. בשנים האחרונות אנו עדים למעבר הדרגתי לקופות ממוחשבות. קופה ממוחשבת מציגה שילוב חכם של תכונות המועילות לעסק, כפי שיוסבר בקצרה בהמשך.

מאת: ניב אבןתעשייה07/05/191068 צפיות
מה היתרון של צבע אפוקסי עבור רצפה

מאת: ליאורתעשייה07/08/18990 צפיות
מכונות שרינק למפעלים שונים, מבצעות אריזה מהירה. מכונות השרינק, עוטפות את המוצר ביריעת ניילון. אחר כך, הן מלחימות את הניילון, ומקררות את פס ההלחמה.

מאת: SEOMANתעשייה26/02/18593 צפיות
מנוף הרמה הוא ללא ספק הכלי המקצועי ביותר עבור כל חברת בנייה אשר זקוקה למשאית מנוף הרמה לגובה.

מאת: shlomy תעשייה27/12/17613 צפיות
הספקה טכנית שוטפת לעסקים היא כמו הדלק שמניע את הגלגל, הידיעה שחומרי הגלם מסופקים באופן יעיל ומקצועי מייעלת את העובדה ומגדילה את התפוקה בכמה רמות

מאת: ליאורתעשייה03/08/17822 צפיות
מלגזות דרושות, במפעלי ייצור, בבתי אריזה של תוצרת חקלאית, ובמחסנים לוגיסטיים. הן משנעות סחורות בעזרת מזלג קדמי, שבעזרתו הן מעלות ומורידות את הסחורה.

מאת: Shiraתעשייה22/06/172116 צפיות
כספות לבנקים הם מהכספות המפורסמות ביותר. מי לא ראה סרטי שוד נועזים בהם צוות שודדים מיומן מגיע לבנק הומה באדם, מוציא כמה אקדחים, יורה באוויר ולוקח את כך הכסף גם מהלקוחות וגם מהבנק

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica