חפש מאמרים:
שלום אורח
20.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קפה למשרד של קפה עלית מחוץ לבית

מאת: כתיבת מומחיםעסקים - כללי22/07/2014616 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לכבוד הכוונה שלכם לרכוש מכונת קפה לטובת עובדי המשרד שלכם ולטובתכם, הנה מספר אנקדוטות שכדאי לכם להכיר על העולם של קפה למשרד, לבית ולבית הקפה. במשרד שלכם מי שיכין את הקפה יהיו העובדים עצמם, כל אחד לעצמו, אבל כאשר מדובר על בית קפה ומסעדה, האיש המופקד על הכנת הקפה נקרא בריסטה. הבריסטה נחשב לאיש מקצוע לכל דבר, איש מקצוע המכיר את כל רזי הקפה, מתמצא בכל סוגי הקפה, יודע בדיוק כיצד לטחון את פולי הקפה כדי להגיע לגודל הגרגרים האידיאליים, לאיזו טמפרטורה יש לחמם את החלב, מה הן הפרופורציות של קפה, מים וחלב, ועוד שלל פרטים שרק בריסטות מקצועיים מכירים.

אספרסו קצר, כפול או ארוך

קפה אספרסו הוא סוג הקפה הפופולארי בשימוש במכונות קפה. המונח אספרסו מתייחס למנה אחת של קפה בכוס קטנטנה, ואספרסו כפול מתייחס למנה כפולה של אספרסו שמטרתה המיידית היא "לדחוס" כמה שיותר אנרגיה אל תוך הקפה. אספרסו ארוך היא מנת אספרסו או אספרסו כפול אליהם מוסיפים כמות נוספת של מים רותחים על מנת לדלל את הטעמים, ואת ריכוז הקפה במים. קפה הפוך, או בשמו המקצועי, קפה לאטה, הוא קפה המבוסס על מנת אספרסו אחת בתוך מאג, בשילוב עם חלב חם ומוקצף, אך לא רותח. יחס הקפה לחלב משתנה על פי העדפות הבריסטה, אך בממוצע מדובר על שליש קפה, שני שליש חלב חם. קפוצ'ינו לעומת זאת, הוא קפה המכיל כמות שווה של מים וחלב, מגיע בספל גדול יותר ובטמפרטורה גבוהה יותר מאשר קפה הפוך.

מקיאטו ולאטה מקיאטו

מקיאטו הוא אספרסו עם שכבה דקה של חלב מוקצף מלמעלה. הכנת הקפה היא פשוטה למדי, מאחר והחלב המוקצף צף על גבי הקפה, אך המראה שלו מאוד אטרקטיבי ומיוחד, והופך אותו לקפה ייחודי עם נגיעה של יוקרה. את המקיאטו אפשר להכין בפורמט קצר או בפורמט ארוך המדולל בכמות גדולה יותר של מים חמים. לעומת המקיאטו, ישנו הלאטה מקיאטו שהוא היפוכו של המקיאטו קרי, מילוי הכוס בחלב מוקצף עם מנה של תמצית מרוכזת של אספרסו מעל החלב. הקפה מוגש עם מראה אטרקטיבי היוצר הפרדה בין הלבן של החלב והשחור של הקפה, אך עם ערבוב שני הרכיבים מתקבל קפה חלש יחסית לאוהבי קפה חלש.

אנקדוטות קפה נוספות

מבחינת פולי הקפה, בעיקר כשמדובר בפינת קפה למשרד, מומלץ לטחון אותם ממש לפני ההכנה על מנת שלא יאבדו את הארומה שלהם עם יצירת מגע עם האוויר. לגבי טמפרטורת המים, הטמפרטורה המומלצת קרובה לטמפרטורת רתיחה של 100 מעלות, וחייבת להיות בטווח שבין 90 מעלות מינימום ו 100 מעלות מקסימום. מכונת קפה יודעת לשמר רמה זו של טמפרטורה באופן אוטומטי.

 תגיות המאמר: מכונת קפה, קפה למשרד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16775 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161008 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16754 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16857 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16771 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16767 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/162471 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/1945 צפיות
סדנת מכירות אינה שייכת רק לאנשי מכירות חדשים, בתחילת דרכם, אלא היא מוצר אפקטיבי ואיכותי אשר מהווה ערך מרכזי בכל חברה, ארגון או עסק באשר הוא אשר שואף לשמור על יציבות כלכלית והצלחה, זאת באמצעות שיפור ושדרוג תמידיים של כישורי הניהול של אנשי המכירות. לסדנת מכירות היכולת להפוך כל איש מכירות באשר הוא למקצועי, חזק וטוב יותר, ללא כל משמעות לוותק או ניסיון, לכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות ארגונים רבים בוחרים להשקיע בצוות המכירות מתוך אמונה והבנה כי מדובר על אחד המשאבים החשובים ביותר בארגון.

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/1947 צפיות
עולם המכירות הינו מגוון, רחב ומתחדש כל הזמן. ממש כמו כל מקצוע אחר, על העוסקים בתחום להכיר באופן העמוק והרחב ביותר את רזי המקצוע וללמוד אותם באופן מקצועי ויסודי. קורס מכירות נוצר במטרה לקדם ארגונים וחברות שונות באמצעות שיפור מיומנויות המכירה של אנשי המכירות של הארגון, ובכך להגדיל את הרווחים וההכנסות של אותו ארגון. מדובר על השקעה חכמה ומשתלמת במיוחד אשר ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי ארגונים בוחרים לקחת, ובצדק.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי05/06/19672 צפיות
מסרים ממותגים בעציצים הם הפתרון האולטימטיבי, לרוצים להעמיק את זהות המותג בתודעת הצרכנים, הלקוחות והעובדים שלכם עם מתנה מקורית ובעלת ערך. אילו קבלתם עציץ ממותג עם ברכה אישית או עסקית, המתנה שקיבלתם תוצג אצלכם על השולחן במשרדכם זמן רב לאחר הכנס.

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי22/12/181378 צפיות
כל מה שחשוב לכם לדעת לפני שאתם מזמינים אצלנו שירותי ניקיון משרדים בתל אביב

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי16/12/181387 צפיות
מידע שימושי על עלוני תלי דלת ומבחן התאמה.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי15/11/181091 צפיות
אם מבקשים לבצע דיוור ישיר על פני שיווק בצורה עקיפה צריכים לדעת כי קיימות מספר של שיטות מוצלחות שאיתן מגיעים אל המטרה.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי28/10/18973 צפיות
מתנות לט"ו בשבט לעובדים וללקוחות ט"ו בשבט הוא חג האילנות, זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ולהעמיק את הקשר האישי והעסקי. קיימת דרך מעולה לציין את החג הנפלא הזה, ולחזק את הקשר בין האדם לטבע, בין תהליכי טיפוח וצמיחה, באמצעות בחירת עציצים ממותגים, שיעמיקו את הקשר עם העובדים, הלקוחות והספקים שלכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica