חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה בין אקולוגיה, ערכים והסופרמרקט: כשנתינה, דמוקרטיה וצרכנות נפגשות

מאת: adi greenמוסדות שלטון28/07/20144308 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בין אקולוגיה

קו אופ ישראל, הרשת הצרכנית הפעילה תחת ניהולו של עופר פיינשטיין, הינה רשת השיווק השלישית בגודלה במדינה ובין הרשתות המצליחות ביותר באזורים ובישובים כפריים וקהילתיים. בין אקולוגיה , לא בכדי, שמה לה רשת קו אופ כאשר עופר פיינשטיין בראשותה, את ערכי ההוגנות, האמינות והתרומה לסביבה. תודות להבנה כי השתלבות בקהילה הינה מתחייבת מאופי הרשת השיתופית וכי שיתופיות וסינרגיה סביבתית הינן מאבני היסוד של הרשת – הוחלו לא מעט חידושים ושינויים באגודת קו אופ.

מעט היסטוריה

תחילתו של קואופרטיב קו אופ מצוי אי שם בשנת 1939, עת הוקם כאגודה שיתופית בענף המזון. כבר שלוש שנים לאחר מכן החלה האגודה להפעיל חנויות מכולת שכונתיות. עם השנים התרחבה הרשת עד שבשנות ה-80 וה-90 כללה האגודה השיתופית מערכות ניהול מודרניות ומתקדמות שהמשיכו את ההצלחה של הרשת עד שבשנת 2000 יצאה הרשת את גבולות ירושלים תוך שילוב של רשתות קמעונאות ברחבי הארץ. בשנים האחרונות מיתגה את עצמה קו אופ מחדש ויצרה מרכזי קניות כפריים ושכונתיים המותאמים לאופי הקהילה.

מוצרים בהתאמה אישית

פלח השוק הכפרי מהווה תוצאה של שיתוף פעולה אסטרטגי עם המרכולים בהתיישבות העובדת. עם יותר מ-60 נקודות מכירה חדשות והתאמה אישית לצרכי התושבים קו אופ מוכיחה שוב את יכולתה לספק את המענה המושלם ללקוחותיה, בהתחשב בצרכיהם הייחודיים ובאופיים המשתנה, על פי צו הזמן ובהתאם לשינויים במשק.

מגוון נקודות מכירה

נכון להיום פעילים ומאוגדים בקואופ ישראל כ-14,000 חברים פעילים ומדי חודש מבקרים בסניפי הרשת לא פחות ממיליון לקוחות. מנהריה ועד הערבה תוכלו למצוא את החנויות הייעודיות של רשת קו אופ, המתאימות את עצמן למרחב בו הן פעילות. ביניהן, קואופ שופ, קואופ שופ בכפר, קואופ STOP וקואופ ישראל. החנויות כולן פועלות בהתבסס על ערכים שיתופיים ודמוקרטיים תוך פעולה הדדית למען חברי האגודה ועבור קהל הלקוחות.

שיתופיות ונתינה

בין הערכים המרכזיים העומדים מאחורי פעילותה של הרשת השיתופית נמצאים בריאות כדרך חיים, מעורבות בחיי הקהילה, קיימות והוגנות הדדית. ערכים אלו באים לידי ביטוי בפעילות במרחב הקואופרטיבי, בטיפוח הקשרים של קואופ ישראל עם קואופרציות ברחבי העולם כולו, בתרומה לפעילויות חברתיות ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת adi green

מאת: adi greenעיצוב פנים14/09/14859 צפיות
הדלתות החיצוניות של הבית הן גם הדלתות החשובות ביותר בבית. לצד ההגנה הטבעית וההגיונית מפגעי מזג האוויר הדלת צריכה להגן עלינו מפני פורצים וגנבים, להיות חזקה מספיק כדי לעמוד בפתיחה ובסגירה לאורך כל שעות היום ולהיות גם גורם מעוצב בתוך החלל. כיום ניתן לבחור דלתות חוץ לבית מתוך מגוון רחב של אפשרויות חומר, צבע וסגנון – ולבטא את הזווית העיצובית האישית.

מאת: adi greenנדל"ן ומקרקעין17/08/141109 צפיות
נדמה כי רוח חדשה ורעננה נושבת בעולם הנדל"ן. תודות לנכונות ליישם שיטות חדשות ולצורך החברתי לרכוש דירות יוקרה, נראה שהנוסחה האמיתית להתפתחות נדל"נית מבלי להפקיע סכומים עבור גורמי משנה בדרך – פוצחה על ידי קבוצת סופרין ומנהליה. רבים עשויים להרים גבה וישנם לא מעט קבלנים בשוק המלינים על מחירים נמוכים הפוגעים בהכנסתם, אבל כששיטה עובדת, אי אפשר להתווכח אתה באמת. והשיטה של קבוצת סופרין מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

מאת: adi greenבניין ואחזקה - כללי29/07/141431 צפיות
תודות לניהול המוצלח ולשיטת היזמות המוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, מציעה קבוצת היזמות של סופרין דירות יוקרה במחירים שוברי שוק במרכז תל אביב. זהו לא המתחם היחיד שעתיד לקום באזור. בנוסף,

מאמרים נוספים בנושא מוסדות שלטון

מאת: בנימין קלינגרמוסדות שלטון25/07/232509 צפיות
הרבה לקוחות מגיעים למשרדינו לאחר שקבלו צו הריסה למצללה או גגון שחשבו בתמימות רבה שבנייתה אינה דורשת היתר בנייה . כן "חוק הפרגולות" תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה קיבל תוקף והרבה עבודות פטורות מהיתר. ההנחיות די ברורות אך הרבה אזרחים לא מודעים למדניות העיריה או המועצה המקומית שצריכים להצמד אליה. כן ויש גם את תוכנית העיצוב הסביבתית .

מאת: בנימין קלינגרמוסדות שלטון09/05/211148 צפיות
האם ניתן לעשות הסדר תשלומים על חוב לצורך קבלת תעודה לטאבו? לקבלת תעודה לרישום בטאבו, לא ניתן לעשות הסדר חובות בפריסת תשלומים. הארכת תעודה לרשם המקרקעין (טאבו) באילו מקרים אפשר להאריך תעודה לטאבו? אופן הגשת בקשה להארכת תעודה לטאבו האם הארכת תעודה לטאבו כרוכה באגרה? אופן תשלום האגרה מהו משך הטיפול בבקשה? אופן קבלת התעודה

מאת: בנימין קלינגרמוסדות שלטון31/10/201974 צפיות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה תל אביב-יפו ■ הנחיות מרחביות כלל עירוניות ומדיניות עיצוב ■ פרק תכנון ועיצוב הבניין מהדורה 2

מאת: בנימין קלינגרמוסדות שלטון05/02/191738 צפיות
מבנה, שבמזרח ירושלים, עמד על תילו שנים רבות מבלי שננקטו הליכים להריסתו, עד שבעליו החליט לשפצו ונאלץ להתמודד מול צו מנהלי להריסת המבנה במיידי. הצו אומנם בוטל !

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןמוסדות שלטון17/01/182622 צפיות
חקירה או מעצר מתוקשרים, הם בדיוק כשמם- מתוקשרים. בשיטת המשפט הישראלית, קיומה של חקירה אינה מהווה עונש, כמו גם שמעצר במסגרת חקירה או מעצר בית כלל אינם מהווים עונש, לבתי המשפט גם אין סמכות להטיל מעצר בית כעונש

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןמוסדות שלטון16/12/171616 צפיות
"האם ראוי שבית המשפט ישחרר את פסק הדין מתחת ידו, בטרם חלף המועד להגשת ערעור על החלטתו שלא לפסול את עצמו"?

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןמוסדות שלטון19/10/171743 צפיות
בית המשפט העליון דחה לאחרונה עתירה שהוגשה על ידי עמותת כן לזקן בעניין הנחה בסך של 50% ממחירי כרטיסי הנסיעה, בהתאם לחוק האזרחים הוותיקים, התש"ן-1989 (להלן: החוק ולמרות. שהרכבת מעניקה לאזרחים ותיקים הנחה של 50% מדמי הנסיעה בתחבורה ציבורית רק לנוסעים באמצעות כרטיס 'רב-קו', ולא לאלו הנוסעים באמצעות רכישת כרטיס נייר רגיל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica