חפש מאמרים:
שלום אורח
08.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זכיינות למכירה - רק של ג'וני קריספי

מאת: שלום כהןניהול21/09/20141407 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
זכיינות למכירה – הדרך הבטוחה לעשיית עסקים

זכיינות היא שיטה עסקית-ניהולית-כלכלית בעלת יתרונות רבים אשר תופסת תאוצה הולכת וגוברת בכלכלה החופשית והתחרותית של העולם המערבי.

בהשוואה לשיטות אחרות, כמו למשל: ניהול עסקים בבעלות פרטית, שיטת הזכיינות היא יותר בטוחה, סיכויי ההישרדות של העסק יותר טובים וגם רף הרווחיות יותר גבוה. אלו הסיבות שבגללן עסקים המוצעים כזכיינות למכירה הם אטרקטיביים יותר, מגלים בהם עניין רב יותר והם גם נסחרים בנפח גדול יותר מאשר עסקים למכירה שאינם במסגרת זכיינות.

זכיינות היא אטרקטיבית יותר והיא גם דרך בטוחה לעשיית עסקים. זכיינות עם תנאים טובים, כזו המספקת את הזכיין וגם את המזכה, עשויה להוביל להצלחה גדולה, לפיתוח העסק של שניהם ולשגשוג כל הצדדים.

המאפיינים העיקריים של שיטת הזכיינות הם השימוש בשם המסחרי ובמוניטין של החברה המזכה וקבלת תמיכה, ליווי והדרכה מטעמה בתמורה לדמי זיכיון ותמלוגים חודשיים המשולמים על ידי הזכיין. זכיינות היא שיטה אטרקטיבית  והיא גם דרך בטוחה לעשיית עסקים. זכיינות עם תנאים טובים, כזו המספקת את הזכיין וגם את המזכה, עשויה להוביל להצלחה גדולה, לפיתוח העסק של שניהם ולשגשוג כל הצדדים.

זכיינות יכולה להיות כוללת ומשמעה - מחויבות לפורמט העסקי המלא של הרשת. היא יכולה להיות גם חלקית והפירוש הוא שתוכלו למכור את המוצרים של החברה, בשמה המסחרי ועל פי הלוגו שלה מבלי להיות כפופים לשיטות הניהול של הרשת ולחוקים הפנימיים שלא משאירים מנעד כלשהו לשיקול דעתכם וליכולות שלכם.

חשוב שתדעו שליווי של הרשת הוא דבר חשוב ביותר, בעיקר בשלבים הראשונים של פתיחת העסק ובכל זאת, בדקו איזה מודל מתאים לכם ביותר על מנת למנוע עגמת נפש בהמשך.

עסקים למכירה או זכיינות למכירה

גם זכיינות למכירה היא בגדר עסקים למכירה וההבדל מתבטא בניהול עצמאי או בשייכות לרשת. כדאי שתדעו שהלבטים שלכם באיזו דרך לבחור הם לגיטימיים ובכל זאת, אתם צריכים לדעת שכאשר בוחרים רשת מזכה מוכרת, הדבר מסייע מאוד ופועל לטובת הזכיין כי מרכזים מסחריים וקניונים מעוניינים בכניסת רשתות לשטחי המסחר שלהם. אלו מהווים עוגנים בקניונים, הם מקבלים עדיפות למיקומים המצוינים והדבר יכול לקדם בצורה מצוינת את עסקי הזכיין.

זכיינות למכירה היא נוסחה המובילה להצלחה עסקית. מגוון העסקים המוצע הוא גדול ביותר. זכרו שבכל מקרה חשוב מאוד לבחור בתחום הקרוב ללבכם כי זה התנאי הראשון להצלחה. היעזרו באנשי מקצוע הבקיאים בנושא על מנת להימנע מטעויות וכך תוכלו להיות בדרך לפסגת ההצלחה.

 תגיות המאמר: זכיינות למכירה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20478 צפיות
כולנו אוהבים לטייל בצפון, אשר הוא חבל ארץ יפיפייה, המשאיר לנו טעם של עוד, כאשר אנחנו מבקרים בו, משום שיש בו אינספור מסלולי טיול יפים ומרהיבים וחוויה בלתי נשכחת. המיוחד באזור הצפון הוא בעצם הנחלים שיש בו, אשר אזור זה מוצף בנחלים מרהיבים ובמסלולי טיול מרתקים. טיול ג'יפים בצפון הינה חוויה ייחודית, המתאימה גם למשפחות עם ילדים. ניתן לטייל בג'יפים עם ילדים, כמו כן ניתן גם לטייל כזוג, אך חשוב לדעת כי יש מסלולי ג'יפים המתאימים לכל ימות השנה ויש כאלו שניתן לראות דווקא בחורף,אז במאמר זה נבחן את העונה ה

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20476 צפיות
טיולי ג'יפים מאפשרים לכם לחוות חוויה מעניינת במיוחד, וכך תוכלו להגיע אל מקומות נידחים בארץ ובעולם.

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי02/12/19878 צפיות
בישראל ישנה תרבות המעודדת צעידה בשטח ובמסלולים השונים הפרושים ברחבי הארץ, והאמת? בצדק. קשה למצוא מקומות אחרים בעולם שהנוף בהם מגוון כל כך, ולא בכדי היא מושכת אליה מאות אלפי תיירים מדי שנה. עם זאת, עבור הרבה מאד אנשים המעוניינים לבקר בטבע מסלולי ההליכה הללו אינה בהכרח מתאימה או אפשרית, אם בשל תנאי דרך קשים, אם בשל מצב בריאותי או מורכבות טכנית לערוך טיול למשפחה גדולה - וגם כמובן הרצון הפשוט לערוך טיול בטבע במסגרת שונה ומאתגרת בדרכה שלה. במיוחד במקרים בהם רוצים לגמוע שטח רב ולהכיר חלקים בארץ שלא הכ

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי06/03/191878 צפיות
ישראלים הם בהחלט עם שאוהב לטייל ברחבי העולם וגם בארץ, ומעידים על כך אינספור המסלולים שיש במדינה הקטנה שלנו. בימים בהם אתם לא צריכים לעבוד ואין לכם חובות אחרות, אחת הדרכים הטובות ביותר למצות את החופש היא באמצעות טיולים ברחבי הארץ, כמו טיולי ג'יפים בצפון, שיראו לכם את הנופים המרהיבים בחלקה הצפוני של ישראל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ05/02/191734 צפיות
אזור הגולן מלא בקיבוצים נפלאים, נופים טבעיים, וכן אתרים היסטוריים שניתן לטייל ביניהם במשך השנה. בין היישובים הקהילתיים בגולן ניתן לטייל בנופים של נחל הירמוך, אזור הכנרת, נהר הירדן, גבול סוריה, ואזורים רבים אחרים הכוללים שלל סוגי נופים המושלמים לטיולים. עבור אלו שרוצים לטייל באזור הזה, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא עם טיולי ג'יפים בגולן המאפשרים לכם לעבור שלל הרפתקאות בין נופי ישראל.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי23/01/19679 צפיות
בימינו החשיבות של חדר ממ"ד בבית הינה ברורה לכולם ומהווה פרמטר חשוב במכירה או השכרה של דירה בעיקר באזור דרום הארץ וצפונה אשר קרובים לגבול וידועים כאזורי פורענות ואי יציבות ביטחונית.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי25/12/18635 צפיות
במציאות הישראלית המורכבת שלנו, אין ילד שלא מכיר את המילה ממ"דים, או בשמם הרשמי "מרחבי מיגון דירתיים". היום זה אולי נשמע קצת תמוה, אך החדרים הממוגנים שאנו מכירים היטב אינם קיימים מאז ומעולם:

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: עוזי פלגניהול17/05/20243 צפיות
ארגון עסקי בכל גודל, נדרש לבצע שינויים והתאמות במהלך חיו העסקיים. תדירות השינויים וגודלם נגזרים ממטרת השינויים, שאת רובן ניתן לסווג כצורך: בפתוח עסקי, שיפור וייעול תהליכים עסקיים קיימים, התאמות לתנאי התחרות בשוק ועוד. במאמר הנוכחי אתייחס לשני חוקים מתחום הפיזיקה של אייזיק ניוטון, ונבצע דרכם אנלוגיות בתחום הניהול העסקי ונזהה "זיקה בין פיזיקה וניהול עסקי", אך לפני כן נגדיר מספר מושגים מתחום הפיזיקה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20244 צפיות
תוצר ניהולי הוא התוצאה המתקבלת מפעילות ניהולית. תוצר ניהולי המשיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות, הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת. "ווירוס ניהולי" לא נוצר בכוונה תחילה.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20251 צפיות
הנעת עובדי הארגון העסקי במטרה להשגת בצועים עסקיים משופרים, צריכה להיות אחת המטרות המרכזיות בכל אסטרטגיה ניהולית עסקית, ההשקעה בפתוח עובדי החברה היא אחת ההשקעות החשובות והמשתלמות ביותר לכל ארגון עסקי. לא מספיק שעובדי החברה יהיו משכילים, מיומנים ומנוסים, חשוב שכל הכישורים והתכונות שצוינו, יבואו לידי ביטוי באופן חופשי ושוטף בהתנהלות העובד הבודד והארגון.

מאת: עוזי פלגניהול16/05/20250 צפיות
במאמר זה רוכזו תובנות המתייחסות לסיטואציות שונות בתחומי הניהול. הנושאים מוצגים באופן מטפורי לעיתים באופן אירוני או אבסורדי באנלוגיה לתהליכי הניהול העסקי הנדרשים. בחרתי בדרך זו להציג ולהסביר תהליכים ואירועים בניהול עסקי שקשה היה להסבירם או להבינם, בעקר לחסרי ניסיון ניהולי עסקי.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20307 צפיות
"השער האסטרטגי", הוא השער שדרכו אמורים להיכנס לעסק, תוצרים של החלטות אסטרטגיות כבדות משקל לעתידו של העסק. משמע נדרש שיקול דעת מעמיק לגבי כל מה שנדרש לעבור דרכו. נדרש סוג סינון צפוף שימנע כניסה של מזיקים

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20295 צפיות
עסק הוא מפעל חיים והוא קרוב לליבנו, מאידך בעסק צריך לטפל לא דרך הלב. נדרשת דרך, כלים ותהליכי ניהול מסודרים ושיטתיים. אף אחד מאתנו איננו מושלם ואיננו צריך לדעת הכול. גם אם אנחנו יודעים, קשה לנו לטפל בנושאים הקשורים בנו רגשית, מאחר ואיננו אובייקטיבים כלפי עצמינו וכלפי הקרובים לנו.

מאת: עוזי פלגניהול03/05/20275 צפיות
הדברים הנכונים לעסק הם לא תמיד ובהכרח: הדברים שהמנהל אוהב לעשות, או יודע לעשות, או רוצה לעשות, או יכול לעשות. הדברים הנכונים לעסק הם הדברים הנדרשים והקריטיים לעסק. בלעדיהם העסק יישחק, יתקע או יקרוס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica