חפש מאמרים:
שלום אורח
21.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חינוך לגיל הרך, קושי לצד צמיחה

מאת: רפי רזניקגני ילדים02/11/20142776 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

זה ממשיך הלאה לגן חובה, בו אנו נחשפים לראשונה לכלי מוזיקה שונים, אותיות, סיפורים, קצת טבע ועוד, ונמשך גם בבית הספר היסודי, החטיבה והתיכון, בהם אנו לומדים מקצועות בסיס להמשך חיינו. הורים רבים אשר בעבר נטו להשאיר את הילד בבית עד גיל מאוחר יחד עם מטפלת, נוטים כיום, לבחור באופציה המעניקה חינוך לגיל הרך, והיא הפעוטון. החברה,

האינטראקציה שיוצר הילד עם בני גילו, התכנים המועברים, ההתפתחות המהירה, קליטת השפה וההתבגרות, את כולם ניתן לזקוף לזכותה של המסגרת.

על חינוך לגיל הרך והקושי ביום הראשון

אין עוררין על כך שילד, כבר בגיל הרך זקוק למסגרת חינוכית אשר תוציא ממנו את המיטב. אולם, לעיתים קרובות להורים ולילדים יחד קשה מאוד לעשות את המעבר הזה, במיוחד לילדים אשר זה הוא יומם הראשון בגן או במסגרת. היום הראשון בו הילד או הפעוט מתחיל מסגרת חדשה מלווה בחששות מצד ההורים והילדים, ובעיקר מלווה בקושי המתלווה לפרידה מן ההורים. על מנת לצלוח את תחילת השנה מומלץ לבצע את הכניסה למסגרת החדשה בהדרגה. עוד לפני תחילת השנה להביא את הילד לגן, לפגוש את הגננת, ואולי גם כמה חברים, וכאשר מתחילה השנה להתחיל מימים קצרים, ולאט לאט להאריך את השהות במסגרת. לנו ההורים משימה חשובה מאוד לנסות ולשמור כמה שניתן על קור רוח, ולשדר לילד כי מדובר על חוויה חיובית ומעצימה ולבחור לילדנו גן איכותי מתוך מבחר גני ילדים בקריות שבו הוא ירגיש בבית ויקום כל בוקר עם חיוך.

על חשיבות הצוות בחינוך

חינוך לגיל הרך נעשה באמצעות צוות גננות וסייעות, אשר להם תפקיד חשוב בעיצוב הפעוט. על מנת להקל על הפעוט את ההסתגלות למסגרת חשוב מאוד שהצוות ישדר חמימות ואהבה, ויהיה תומך ומפרגן לכן חשוב לבחור תינוקיה בקריות איכותית ומומלצת. צוות מקצועי, חם ואוהב. אולם, יחד עם זאת, על מנת לייצר את אפקט החינוך, על הצוות לדעת גם להציב גבולות, ולהגיד לא כשצריך. עולל אשר מרים ידיים על עולל אחר צריך לדעת שהוא עושה מעשה לא מקובל, ולקבל סנקציות עדינות בהתאם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רפי רזניק - פרסום באינטרנט, קידום SEO/PPC ב-Google, קידום עסקים ברשת החברתית בפייסבוק, פיתוח תוכנה, אפליקציות ואתרי אינטרנט מתקדמים המתואמים לפלטפורמות החדשות והמובילות בשוק.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רפי רזניק

מאת: רפי רזניקצרכנות21/02/172003 צפיות
החלטתם להחליף את המקדחה או אתם לקראת שיפוץ הבית? המידע הבא הולך לעשות לכם סדר בהבנה.

מאת: רפי רזניקפרסום21/02/175365 צפיות
הדפסה על שלט שמשונית הוא מוצר שכיח מאוד. כיום ניתן להדפיס דיגיטלית על שמשונית בגדלים שונים וצבעים וכמובן באיכות מצויינת.

מאת: רפי רזניקצרכנות21/02/172031 צפיות
טרקטורונים לילדים אינם רק פעילות לילדים אלא מאפשרים פעילות משפחתית מהנה שמשותפת לכל בני המשפחה ושמשלבת ספורט והדרכה.

מאת: רפי רזניקאירועים וחתונות – כללי21/02/171273 צפיות
בחירת מקום לאירוע בצפון לפעמים היא בחירה לא פשוטה, למצוא מקום נוח קרוב לבית, נגיש לאורחים ולמוזמנים וכמובן מקום עם אוכל טעים ושירות חם שמוענק מכל הלב.

מאת: רפי רזניקבריאות נשים23/11/141912 צפיות
החצוצרות שנמצאות בבטן האשה הן חלק ממערכת הרביה הנשית. שמן ניתן להן בגלל המראה שלהן שמזכיר חצוצרה, בשל היותן מעין צינור צר בצדו האחד ורחב בשני.

מאת: רפי רזניקבניין ואחזקה - כללי13/10/141109 צפיות
כאשר אנו נדרשים להזמין אנשי מקצוע אלינו הביתה על מנת שיתקנו עבורנו מכשירי חשמל או יבצעו עבודה אחרת אנו תמיד נשאף להזמין את אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת שהעבודה שתתבצע תהיה הטובה ביותר, המהירה ביותר והאיכותית ביותר.

מאת: רפי רזניקעסקים - כללי08/05/141019 צפיות
תכנון נכון של בריכת שחייה ציבורית יחסוך לכם כסף רב בעתיד, חשוב לבנות בסטנדרטים גבוהים לפי תקנים מחמירים כדי למנוע תאונות ונזקים שעלולים לצוץ. איך לבחור בעל מקצוע נכון לבריכה שלכם.

מאמרים נוספים בנושא גני ילדים

מאת: נאוה סלורגני ילדים16/02/152778 צפיות
מעברים ושינויים הם תהליכים לא קלים, לא לנו המבוגרים ובטח שלא לילדים שלנו. אם אתם חוששים לקראת עלייתו של הילד לכיתה א', אם יש לך התכווצויות בבטן כשאת רק מדמיינת אותו נדרש לקרוא, ואם אתה לא לגמרי משוכנע שהוא מוכן לחוויה שכזו- יש לכם עוד מספיק זמן (כחצי שנה זה בהחלט מספיק...) עד שנת הלימודים הבאה, כדי להכין אותו כראוי לקראת הצפוי לו. לפניכם כמה דרכים שיעזרו לכם לעזור לילד להיות מוכן ובשל יותר.

מאת: נאוה סלורגני ילדים16/02/151951 צפיות
מעברים ושינויים הם תהליכים לא קלים, לא לנו המבוגרים ובטח שלא לילדים שלנו. אם אתם חוששים לקראת עלייתו של הילד לכיתה א', אם יש לך התכווצויות בבטן כשאת רק מדמיינת אותו נדרש לקרוא, ואם אתה לא לגמרי משוכנע שהוא מוכן לחוויה שכזו- יש לכם עוד מספיק זמן (כחצי שנה זה בהחלט מספיק...) עד שנת הלימודים הבאה, כדי להכין אותו כראוי לקראת הצפוי לו. לפניכם כמה דרכים שיעזרו לכם לעזור לילד להיות מוכן ובשל יותר.

מאת: ציוד לגני ילדים רעיון בקרטוןגני ילדים07/04/132185 צפיות
פעילויות לגני ילדים חשובים מאין כמוהם הם על המולדת. גני הילדים עושים עבודה מצויינת לאורך השנה אך ניכר כי יש נתק רגשי בין נושאיי הפעילויות לגני ילדים לרגש שהם אמורות לעורר. הפעילויות לגני ילדים ליום העצמאות למשל מתהדרות בדקורציה של הגן ביום החגיגי ולא במידע הרב שהילדים הקטנים צריכים לספוג ועל התחושות שיתעוררו מתוך הציוד לגני ילדים החגיגי והפעלות לגני ילדים הנערכות.

מאת: ציוד לגני ילדים רעיון בקרטוןגני ילדים31/03/132001 צפיות
פעילויות לגני ילדים שהם כמו תקליט שבור מסייעים לילדים בהבנה וקליטה. זה קורה לכל הילדים בגן בשעת המשחק בציוד לגני ילדים, הם לא מפסיקים לזמזם שיר מסוים,שכאילו נתקע להם בראש ולא עוזב.ערכתם פעילויות לגני ילדים במהלך השבוע ולעתים מדובר רק בשורה אחת שהם זוכרים מהשיר שלמדו ומרגישים צורך לא מובן לזמזם אותו שוב ושוב. בחברות המייצרות ציוד לגני ילדים בעולם כולו וכן מפעילי חוגים לילדים והפעלות לגיל הרך מנסים לבדוק מה פשר התופעה

מאת: ציוד לגני ילדים רעיון בקרטוןגני ילדים21/01/138510 צפיות
ציוד לגני ילדים להפעלת פעילויות בגני ילדים הינם משפחה אחת גדולה ששמות הפריטים מתחדש שם מדי יום. בגן הילדים עלינו ללמד,לתרגל ולהביא את הילדים להישגים לימודיים ולא רק חוויתים. האם ניתן לערוך פעילות לימודית מעניינת סת'ם עם הציוד לגן ילדים שקיים ובלי להשתגע עם כלים דידקטיים דרמתיים ?

מאת: ציוד לגני ילדים רעיון בקרטוןגני ילדים16/01/138705 צפיות
לאחרונה הציוד לגני ילדים הפך לחלליות מוארות וצבעוניות שכבר אי אפשר להבין האם רק מתגלשים או גם קופצים עליהם. ציוד לגני ילדים בסיסי זה כדור,חבל או רק עמוד גבוה, סביבו הילדים והגננת צריכים להקים פעילות ראויה שהיא גם לימודית,גם מלאה הומור וגם חוויתית. במאמר זה נביא הוראות ברורות כיצד להפעיל את ילדי הגן עם ציוד לגני ילדים בסיסי כמו בפעילות: "מעגל הצפרדעים" או "מרבד הקסמים".

מאת: ציוד לגני ילדים רעיון בקרטוןגני ילדים16/01/138384 צפיות
בין מגוון היתרונות אותן מספק גן ילדים בעל כלים ותכנים חינוכיים, באה לידי ביטוי היכולת הקוגניטיבית, כמו כן באה לידי ביטוי היכולת לבחון מוטוריקה גסה באמצעות משחקי כדור, משחקי חבל ואפילו בנייה ויצירה. למוטוריקה העדינה יש גישה לסייע לאחוז בצבע, ביכולת לצבוע את פנים התוכן ובסופו של דבר ביכולת לאבחן בין צורות כאלה ואחרות. על מנת לספק לילדכם את כל הכלים ולאבחן אותו נכונה בטרם יפסע אל ספסל הלימודים, יש בהחלט צורך ברכישת ציוד מתאים. אז נכון שהגן מתוק בחיצוניותו ומה על הציוד? הנה סיבה אחת מיני מגוון של סי

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica