חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מחפש קונה רכבים לפירוק? דברים שכדאי לדעת!

מאת: נטלי הרוש רכב11/11/2014682 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהו קונה רכבים לפירוק? מתי זה כדאי? וכיצד זה מתבצע בפועל...

אולי כדאי להתחיל בלשפוך מעט אור על הנושא במטרה להבין בכלל מה זה אומר, הכוונה היא לנותן שירות אשר קונה רכבים ישנים או פגועים לצורך פירוק הרכב ומכירתו בחלקים נפרדים או למחזור של ברזל וייצור מחדש. ישנם מצבים שפשוט אין מה לעשות עם הרכב והשקעה נוספת של כסף היא פשוט לא משתלמת. לצורך ההמחשה, במצב בו חונה לך בגינה רכב משנת 90 שלא היה בשימוש כבר מספר שנים, רק חידוש אגרת הטסט על אותם שלוש שנים (אל אף שלא היה בשימוש) יגיעו למחיר של שווי הרכב לכן בספק אם כדאי להשקיע את הרכב ואפילו כדאי לפנות למי שקונה רכבים לפירוק וברזל על מנת להרוויח כמה שניתן על הרכב במצבו הנוכחי...

ברוב המקרים מגרשי פירוק אלו רוכשים רכבים, אופנועים, משאיות, טרקטורונים או כל כלי אחר שאפשר לפרק ומכיל ברזל שיכול לעבור תהליך של גריטה ומחזור.


באילו מקרים מוכרים רכב למגרש לפירוק רכבים?

ובכן, ברוב המקרים מוכרים רכבים למגרש העוסק בפירוק רכבים עקב תאונה רצינית ברכב כך שעלות התיקון גבוהה מידי או רכבים שהמודל שלהם כבר ישן מאוד ושווי הרכב כבר לא שווה את עלויות התחזוקה השוטפות. עוד בעניין רכבים ישנים, מלבד השווי ברוב המקרים כבר קשה מאוד להשיג חלקי חילוף מאחר וחברות הרכב לא מייצרות חלפים למודלים ישנים מידי...

אך מלבד סיבות אלו, ישנם סיבות נוספות שגורמות לאנשים לבחור דווקא במגרש הפירוק...

· רכב שפשוט אין לו שוק – זה גם מצב בעייתי מה שמקשה גם על מכירתו גם אם מדובר על רכב תקין. לכן מומלץ בעת רכישת רכב לקחת בחשבון את הביקוש של הרכב, מה שיקל על מכירתו בשעת הצורך.

· אנשים שזקוקים לכסף באופן דחוף – גם כן בוחרים באפשרות זו מאחר והתשלום הוא במזומן ובעת המכירה. במקרים כאלו לרוב בעל הרכב מקבל קצת פחות ממה שיכל לקבל אך נהנה מפתרון של תשלום מהיר.

· חלק חיוני פגום – כל חלקיו של הרכב מתבלים ולפעמים יש נזק בחלקים המשמעותיים של הרכב כגון המנוע, הגיר או כל חלק אחר שנחשב ליקר. החלפת מנוע או גיר לעיתים יכולים לעלות כה גבוה כך שלא ממש משתלם להחליפם ועדיף למכור את הרכב למקום שמעביר רכבים לפירוק.

 

יתרון משמעותי נוסף,

עניין די חשוב שנכון להזכיר הוא קונה רכבים לברזל הוא פתרון ירוק יותר מאחר ואת הברזל של רכבכם ישלחו לתהליך גריסה שבסיומו יפיקו מאותו הברזל מוצרים חדשים ויחסכו בזבוז מיותר של אנרגיה...

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/192183 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/192338 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/192324 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/191422 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/193104 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191516 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191253 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רוני הכהןרכב13/01/21180 צפיות
מכיוון שנכון להיום ישנם כבר מספר רב של דגמים שונים של קלנועיות חשמליות, זה יהיה חכם לברור את הדגם הכי רלבנטי לאחר שבודקים מה היתרונות והחסרונות של כל דגם שמוצע.

מאת: מעיין חטאברכב10/11/20468 צפיות
לאבד מפתחות רכב זה אף פעם לא נעים ולא נחמד, אבל יש דרכים להתמודד. במאמר זה נדבר על מה ניתן לעשות במקרה כזה.

מאת: רונית אלפסירכב20/11/191611 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/191907 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/192183 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/192338 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/192354 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica