חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפול אוסטיאופתיה להקלה טבעית לכאב

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה11/11/20141404 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך אוסטיאופתיה יכולה להקל על כאב? מה זה בכלל אומר? ולמי זה מתאים?!

שיטת הטיפול אוסטיאופתיה היא ממשפחת הרפואה המשלימה ונחשבת לשיטת טיפול טבעית לחלוטין היעילה למגוון רחב של בעיות. טיפול אוסטיאופתיה נמצא יעיל ביותר בעיקר עבור בעיות הקשורות לעמוד השדרה אך יכול לעזור גם מול מגוון רחב של בעיות הכוללות כאבי ראש, בעיות שונות במפרקים של הגוף, טיפול במיגרנות, בעיות יציבה ועוד...

היכן הכול התחיל?

השיטה התפתחה כבר בסוף המאה ה-19 על ידי ד"ר אנדרו סטיל ומקורה בארצות הברית. נכון להיום תוכלו למצוא אוסטיאופתים במגוון מקומות רחב בעולם כולל מדינת ישראל. השיטה מבוססת של שימוש במגע יד בלבד תוך ביצוע לחיצות ומשיכות של הגוף בנקודות מסוימות המשפיעות ועוזרות לשחרור של הגוף. על מנת להיות מטפל אוסטאופט יש צורך לעבור הכשרה מקצועית בת מספר שנים הכוללת בין היתר לימודים בנושא פיזיולוגיה וביו מכניקה וכמו כן אסטרטגיות שונות של הטיפול עצמו.

על מהלך טיפול אוסטיאופתיה...

טיפול אוסטאופתיה למעשה מתחלק לשני חלקים שונים: שלב האבחון ושלב הטיפול עצמו. בשונה מביקור אצל הרופא הרגיל בו תקבלו כאבי ראש במידה וכואב לכם הראש, בפילוסופיה של תחום האוסטיאופתיה מאמינים כי יש לטפל במקור של הבעיה ולא בסימפטום שלה...

לפני הטיפול -

לכן, לפני שמתחילים טיפול אוסטיאופתיה תעברו אבחון מקצועי על ידי המטפל הכולל שאלון בכתב, בדיקה גופנית בסיסית ובמקרים מסוימים אפילו יש צורך בהפניה לצילום או לרופאה מומחה אשר יעזור באבחון טוב יותר של הבעיה.

הטיפול עצמו -

לאחר שמגלה המטפל מה גורם לכם באמת לכאב, אפשר לגשת לטיפול עצמו. אוסטאופט מקצועי יתאים שיטת טיפול ייחודית בהתאם לצורך של המטופל שמטרתה לאזן את המקום המתאים. במקרים רבים הבעיה שגורמת לכאב מתחילה ממקור אחר מהמקום בו מרגישים את הכאב, על ידי טיפול במקום הנכון יש בידכם כבר חצי הפתרון. לצורך ההמחשה, יכול להיות שאתם מרגישים כאבים בכתף שמאל כאשר הבעיה מגיעה מחוליה באזור הצוואר לכן טיפול בכתף עצמה רק תסיע להרגעת הכאב ולא לפתרון הבעיה.

יתרונות של טיפול אוסטיאופתיה:

טבעי, בטוח וללא תופעות לוואי – מאחר והמטפל משתמש בידיו בלבד ללא צורך בעזרים נוספים הטיפול נחשב לבטוח מאוד.

כל אחד יכול – השיטה מתאימה לילדים, גברים, נשים, מבוגרים, קשישים, נשים בהיריון ואפילו תינוקות.

להרגיש שיפור יחסית מהר – מטופלים רבים מעידים כי הרגישו הקלה בכאב כבר לאחר מספר טיפולים בלבד. מאחר והמטפל יודע מה גורם לבעיה יותר קל לו לבצע את הפעולות המתאימות שיסיעו בהקלה בכאבים שלכם (כמובן שמדובר בדבר אישי וכל מקרה לגופו).

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191278 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191437 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191585 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/191250 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/192021 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191337 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191140 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19845 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18807 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18760 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18666 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18498 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18446 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18459 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica