חפש מאמרים:
שלום אורח
28.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מעבירים את המשרד לדיגטלי עם סריקת מסמכים

מאת: נויניהול ידע15/11/20141800 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בתי עסק משרדיים נתקלים לעתים קרובות בבעיה המוכרת של ניירת רבה, הנדרשת לארגון וסידור בצורה חכמה המאפשרת התנהלות יעילה. בדיוק עבור בתי עסק אלו הומצא הסורק, המאפשר סריקת מסמכים וסריקת תמונות, כך שכל המידע נשמר בצורה מסודרת על המחשב כקובץ דיגיטלי. מדובר בהמצאה טכנולוגית בעלת יתרונות רבים עבור בתי העסק המשרדיים, מגיבוי מידע ועד סידור חכם של מסמכים באמצעות תוכנות ניהול, סריקת מסמכים היא פעולה חכמה ונדרשת בכל משרד. ולכל אלו שעדיין מתלבטים מומלץ להמשיך ולקרוא את כל המידע המוצג כאן אודות התהליך הפשוט והחכם הזה.

יתרונות לסריקת מסמכים

סריקת מסמכים היא בעלת יתרונות רבים במיוחד עבור עסקים משרדיים. ראשית, סריקה של המסמכים לקובץ דיגיטלי ממוחשב מאפשרת עבודה מסודרת יותר בסביבת עבודה מאורגנת, בה אין צורך להתמודד עם ניירת רבה והנגישות לכל מסמך היא מהירה וקלה. שנית, פעולת הסריקה מאפשרת גיבוי מידע וזוהי מעלה הכרחית וחשובה ביותר. העבודה במשרד כוללת התעסקות עם מסמכים רבים: חשבוניות, מסמכים שונים, התכתבויות דואר ועוד סוגי מסמכים נוספים אשר מידי פעם נדרש לשלוף אותם ממקום האחסון שלהם לשם בירור או תיקון. שום בית עסק אינו יכול להרשות לעצמו שפריטי מידע כמו המסמכים המשרדיים ילכו לאיבוד, גם אם עבר זמן רב, בדיוק לאור זאת סריקת מסמכים היא כה חשובה בגיבוי המידע.

התנהלות נכונה

אחרי שכבר הבנו את היתרונות הרבים שיש בסריקת המסמכים עבור העסק המשרדי ישנו היבט נוסף אשר חשוב לתת עליו את הדין והוא היבט ההתנהלות. חשוב מאוד להבין שגם מידע הנמצא על המחשב יכול להיראות מסורבל ולא ברור, במיוחד כאשר מדובר בכמויות של מסמכים ותמונות שנסרקים לתוך המחשב. בדיוק לאור זאת, חשוב לתכנן צורת ארגון מסוימת, כזו שתאפשר לכם התנהלות נכונה ומהירה בכל פעם שתרצו לגשת אל המסמך הסרוק. צורת ארגון יכולה להיות מיון לפי תאריך, לפי שם לקוח, לפי נושא מסוים או כל צורה אחרת אשר נראית לכם מתאימה.

מומלץ להכיר –  תוכנות ניהול

בדיוק עבור אלו שמעוניינים למצוא את דרך ההתנהלות הטובה ביותר, מומלץ להכיר את תוכנות ניהול המסמכים. מדובר בתוכנות ממוחשבות אשר עוזרות לנו למצוא את המידע הנמצא על המחשב, כך שנחסך מאיתנו הזמן המיותר של החיפוש. תוכנות ניהול קיימות במגוון וריאציות, כך שהן יכולות להתאים לשיטת המיון אותה בחרתם, והן מתאימות גם למציאת מסמכים וגם לתמונות.

המאמר באדיבות חברת פיקס פיקסל הוסקת בשירותי סריקה מתקדמים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נוי

מאת: נויחקירות25/11/171433 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: נויקורסים וסדנאות28/09/172616 צפיות
יותר ויותר אנשים בוחרים ללכת וללמוד מקצוע דרך קורס מקצועי כזה או אחר כאשר לא כולם פונים ללימודי תואר ראשון. הסיבה לכך היא שאנשים מבינים כי סביבה משרדית או סביבה סגורה לא תמיד מתאימה לכולם.

מאת: נויאירועים וחתונות – כללי30/07/171513 צפיות
כל אירוע שאנו חוגגים יש לו את הייחודיות שלו, הזמן שלו ובכל פעם ההשקעה נוצרת מחדש עם האנרגיות המתאימות, השמחה ובחירת האלמנטים, הספקים והמקום הספציפיים המתאימים לאותו אירוע. אחד הדברים שעלינו לזכור כחלק בלתי נפרד מתהליך של ארגון, תכנון והפקת אירוע בנוסף לקייטרינג, למוזיקה, לצלם, לבגדים וכמובן למקום שבו האירוע מתקיים הוא ההזמנה.

מאת: נוישלטון מקומי14/12/143462 צפיות
כל עורך דין לענייני תעבורה יוכל לומר לכם כי הגיל המוקדם ביותר בו ניתן לעשות רישיון על אופנוע הוא 16 (יש לציין שעד גיל 17 נדרשת הסכמת הורים ללימודי הנהיגה). עם זאת, לא ניתן לעשות בגיל 16 רישיון על אופנוע כבד. על מנת להבין את הנושא לעומק יש תחילה להתמקד באופן שבו נהוג לחלק את סוגי האופנועים, מבחינת דרגות הרישיון -

מאת: נויאומנות - כללי15/11/141617 צפיות
כמעט כל אדם יודע מהם בלונים אך לא בטוח שרוב האנשים יודעים על כל הדברים שאפשר לעשות עם בלונים. אם אתם תוהים למה בלונים משמשים מלבד קישוט ביום ההולדת, תתפלאו לגלות שישנם הרבה שימושים לבלונים.

מאת: נויאופנה12/02/148376 צפיות
אם בעבר המחשבה על חבישת פאה על הראש הייתה מעוררת בחלק מאיתנו מחשבה על הזדקנות או הכרח, היום כבר מדובר בפתרון אסתטי, איכותי ויעיל לבעיות שונות. לצד הסיבה הדתית לחבישת פאות, אפשר למצוא היום סיבות רבות לבחור באופציה זו. מתי כדאי לנסות ולהתנסות ברכישת פאות ולמה זה כדאי כל כך?

מאת: נויבתי מלון25/08/131299 צפיות
ישראל נחשבת פנינה תיירותית אמיתית, וכל איזור בארץ מציע חווית בילוי אחרת לכל המשפחה. בחירת בית מלון יכולה להתבצע על בסיס מיקום גיאוגרפי ומגוון האטרקציות באיזור. אפשר להזמין את בית המלון יחד עם כרטיסים לפעילויות מיוחדות, להתייעץ עם הילדים, ולתאם ביקור באתרי טבע שונים. על מנת לבחור את בית המלון המושלם לחופשה המשפחתית, כדאי להכיר מספר אטרקציות מרכזיות בכל איזור תיירות פופולארי.

מאמרים נוספים בנושא ניהול ידע

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע27/02/22379 צפיות
קיבלת צו הפסקת בניה, הריסה? ייעוץ, הכוונה וטיפול -פנה עוד היום! היתרי בניה, הכנת תוכניות, הגשה וליווי עד קבלת ההיתר. חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ - שרות מידי אישורי עירייה לטאבו לנכסים עם חריגות בניה ודירות מפוצלות! ייעוץ לוועדי בתים, יזמים וחברות בנייה בנושא תמ"א 38

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/09/21671 צפיות
הגשת הבקשה לרישיון עסק בתל אביב- מיידע ראשוני על בעל העסק או מיופה כוחו להגיש את הבקשה המלאה (כולל המסמכים הנדרשים) למרכז שירות הלקוחות של אגף רישוי עסקים. את אגרת רישוי העסקים ניתן לשלם בעת הגשת הבקשה. הערה – בקשה ליציאת שותף מהעסק לא כרוכה בתשלום אגרה. הבקשה לרישיון עסק מוגשת לרשות הרישוי העירונית. על הבקשה לרישיון לכלול:

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע16/06/21574 צפיות
צו הריסה מנהלי קשה לבטל- האומנם? בהמשך פסק דין בו בוטל צו הריסה מנהלי. בהתאם להוראות סעיף 238א(ח) לחוק התכנון והבניה, תשכ"ה-1965 (להלן – החוק), לא יבטל בית המשפט צו הריסה מנהלי, אלא אם התברר שהבניה ביחס אליה הוצא הצו בוצעה כדין או שהצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת לטענת המבקשים, במתן צו ההריסה נפלו מספר פגמים, שבגינם יש לבטל את צו ההריסה, כפי שיפורט להלן: א. בניית הסככה הסתיימה למעלה משישים יום לפני מתן צו ההריסה. לפיכך לא ניתן היה להוציא את צו ההריסה; ב. צו ההריסה אי

מאת: בנימין קלינגרניהול ידע29/03/21500 צפיות
הרפורמה ברישוי עסקים מדינת ישראל קידמה רפורמה בתחום רישוי עסקים, שמטרתה לשפר ולייעל את הליכי הרישוי ולהקל ככל הניתן על בעלי העסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים, כל זאת, תוך הקפדה על הוראות חוק רישוי עסקים ומטרותיו. משרדנו גוייס כחלק מהליך למידת צרכי בעלי העסקים וכיום מסייע בהליך הרישוי לבעלי העסקים תוך כדי חסכון בעלויות וזמן יקר.

מאת: שלום כהןניהול ידע17/08/161458 צפיות
אתם מכירים ישראלי שלא מרכיב משקפי שמש? האמת היא, שקשה למצוא אנשים כאלה, ובצדק: בישראל השמש חזקה ביותר כך שעלינו להגן על העיניים מפניה. עם זאת, לא תמיד קל להתרגל למשקפיים ומי שעדיין אין לו את ההרגל הזה צריך לעשות משהו בנידון.

מאת: רוןניהול ידע12/06/161204 צפיות
מאמר על זכיינות למכירה

מאת: אבי דוידיניהול ידע17/11/151929 צפיות
כיום, על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר, צריך פשוט להיכנס לאתר שמאפשר לראות את כל האפשרויות הקיימות. בעידן שבו יש שפע של מידע, ניתן לענות על צרכיו של הצרכן, מבלי לגרור אותו לשיחות ממושכות עם נציגי השירות במרכזי המכירה או בטלפון. הלקוח בעצמו יכול לראות את כל החבילות והמכשירים הקיימים, להשאיר את פרטיו ובזאת מסתיים חלקו. את המשך התהליך תבצענה החברות עצמן, שיצרו עמו קשר בהקדם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica