חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הקופונים הטובים ברשת!

מאת: טל גרין מלצרכנות וקניות08/12/2009951 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לאור המצב הכלכלי ,הוקמה רשת חברתי עם רעיון שבא לעזור הן לצרכנים והן לעסקים הקטנים עד בנוניים שנפגעו מהמתון הקשה שנחת על העולם באופן גלובלי ללא תלות בארץ.
מובן שבזמנים קשים,הצרכנים רוצים להשיג את מבוקשם במחיר הנמוך ביותר ,מבקשים הנחה ומבצעים והעסקים שחיים ממכירות חייבים להגביר פירסום ולידע את קהל הצרכנים על מוצריהם.


אתחיל בסקירה קצרה על נקודת המבט של הצרכן ולאחריו של בית העסק.

הצרכנים

הצרכנים מורכבים מקבוצות שונות,מובטלים,אנשים שקיצצו להם במשכורת ,אנשים שעובדים במפעל בקשיים,עצמאיים שנפגעו וגם אנשים שממשיכים לעבוד ולהרוויח כרגיל..המשותף לכולם הוא הפחד והחשש של מה יהיה?

לכן בתקופה כזו ,אנשים מצמצמים בהומאותיהם לא משנה מה הסיבה האובייקטיבית או הסובייקטיבית לכך.

הרעיון של הרשת החברתית Couponewsite.com לחסכון בכסף לקנות מה שאתה צריך ורוצה בהנחה.

הרשת היא כלל עולמית ופועלת הן באירופה והן בארה"ב בצורה נרחבת.

היתרון של הרשת שהיא חינמית וכל אחד ואחת על רחבי הגלובוס יכול להנות ממנה,כמו כן יש באתר מוצרים במודעות של GOOGLE

בית העסק

במצב של מיתון ולא רק ,לבית עסק קטן עד בינוני יקר לפרסם באמצעי תקשורת שונים.

בימים קשים אלו ,שהמחזור קטן ויש פחד מהעתיד,שהצרכנים רוכשים פחות עוד יותר קשה לתקצב סכום לפרסום.

אבל יש פה דילמה,אם לא יהיה פרסום--> לא תהיינה מכירות!

כאן נכנס התפקיד של  הרשת החברתית Couponewsite.com,פרסום מבצעים וקופונים בחינם!

לדוגמא: אם יש לך חזון ואתה רוצה להתרחב למכירות כלל עולמיות,יש לך הזדמנות מופלאה להחשף לאנשים בכל העולם,מומלץ לשם כך קופונים באנגלית.

מוצרים פרונוגרפיים או כלי נשק, או הימורים לא מורשים להכלל באתר.

החזון הוא לעזור אחד לשני כמה שאפשר,WIN-WIN situation.

אפרופו,יש גם מבצעים יומיים של מוצר היום במחירים מעולים מAmazon מעוד ספקים.

מקווה שתצטרפו ותצרפו ,שהמאגר יגדל ויעזורלכם לחסוך כסף !

טל גרין מל

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טל גרין מל -התמחות בעולם האינטרנט,לימודים,שיווק ,שיווק באינטרנט,EBAY,FACEBOOKיזמות עסקית והשקעות .

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טל גרין מל

מאת: טל גרין מלתכניות שותפים08/03/151641 צפיות
איך אני יכול לעבוד משרה מלאה באינטרנט? המערכת המוכחת ביותר לביצוע הכנסה משרה מלאה באינטרנט

מאת: טל גרין מלעבודה וקריירה - כללי21/11/14909 צפיות
טיפ :איך להאזין למוסיקה ולהרוויח כסף? הכנסה נוספת בקלות.. האם אתה יודע שאתה יכול, פשוטו כמשמעו, לקבל תשלום על מנת להאזין למוסיקה שאתה אוהב ? כן, זה אמיתי לגמרי, תאמין לי, אני יודעת.. ישנם אתרי אינטרנט שישלמו לך, עכשיו, להקשיב לרק 30 שניות של מוסיקה ויחליט אם אתה חושב שזה יכול להיות להיט.

מאת: טל גרין מלשיווק באינטרנט30/10/1418098 צפיות
כל מי שמחליט להקים עסק ב- eBay יש לקבל את ההחלטה חשובה כל כך של מה למכור.הרוב המכריע של מוכרים חדשים מייד לקפוץ לרעיון של מכירת הפריטים הפופולריים ביותר, אופנתיים בשוק. למרבה הצער, כמעט אף אחד מפריטים אלה הם בר-קיימא למוכרים חדשים מתחילים ..

מאת: טל גרין מלעבודה וקריירה - כללי13/10/131406 צפיות
עבודה מהבית זאת הפנטזיה הנחבאת של כולנו: מה רע להתעורר בבוקר (או בצהריים), להכין כוס קפה ולא לצאת לעבודה אלא להישאר בבית –בלי להתלבש ולהתכונן להשאר בפיג'מה ,בלי פקקים ולחץ– ולעשות משם כסף.

מאת: טל גרין מלדרושים10/06/131703 צפיות
רעיונות לעבודה של בני נוער בקיץ ובכלל.. הצעות עבודה מעניינות לנוער לחופש הגדול החופש הגדול בפתח ובני הנוער תרים אחר מקומות עבודה בשביל להרוויח כסף ולהרגיש בוגרים, אתן סקירה קצרה, איך ניתן להמשיך לשבת במזגן, לא לצאת לשמש החמה ויחד עם זאת להרוויח כסף ולא מעט..בצירוף עם הנאה. אם אתה מחפש עבודה במלצרות,להתראות.

מאת: טל גרין מללימודי שפות10/12/121032 צפיות
איטלקית למתחילים ,איך מתחילים? אתמקד בלימוד איטלקית למתחילים און ליין,איטלקית למתחילים באינטרנט . אתחיל את המאמר בהצגת שלושת היתרונות העיקריים בלימוד קורס איטלקית למתחילים באינטרנט:

מאת: טל גרין מללימודי שפות10/12/12916 צפיות
גרמנית למתחילים ,איך מתחילים? אתמקד בלימוד גרמנית למתחילים און ליין,גרמנית למתחילים באינטרנט . אתחיל את המאמר בהצגת שלושת היתרונות העיקריים בלימוד קורס גרמנית למתחילים באינטרנט:

מאמרים נוספים בנושא צרכנות וקניות

מאת: חיים נויצרכנות וקניות16/02/20252 צפיות
Mary Kay Inc., חברת קוסמטיקה גלובלית ומובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה בתמיכה בת עשרות שנים שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי תמיכה לאחרונה בכנס פאלם ספרינג לדרמטולוגיה דורית 2020 מ-14 עד 16 בפברואר.

מאת: דודישצרכנות וקניות30/04/183424 צפיות
עכשיו שיש לנו מדיניות של "שמים פתוחים" כל העולם נפתח בפנינו. תמורת כמה מאות שקלים אנחנו יכולים להגיע לפריס, אמסטרדם, ברלין או רומא ואכן אנחנו הישראלים מנצלים היטב את השמיים שנפתחו בפנינו.

מאת: חיים נויצרכנות וקניות17/03/164892 צפיות
מייקל קורס נכנס עכשיו לשוק הלבישים. בסתיו הזה החברה תציג קו אקססוריז חדש של טכנולוגיה לבישה, והפריט הראשון הוא שעון התצוגה החכם MICHAEL KORS ACCESS. ההשקה מכוונת לצרכן שמתמקד באופנה וכוללת שעון חכם שמתמקד בסגנון זוהר ועיצוב חדשני ממוביל באופנת מותרות.

מאת: חיים נויצרכנות וקניות02/03/163746 צפיות
פאפא ג'ונס פיצה ממשיכה את הצמיחה הגלובלית שלה כחברת משלוחי הפיצות השלישית בגודלה בעולם בפתיחת הסניף הראשון שלה בישראל.

מאת: orya peryצרכנות וקניות17/09/153541 צפיות
לידה היא דבר מרגש מאוד. כאשר מדובר בלידה של קרובת משפחה, קרובה או רחוקה, חברה טובה, חברה לעבודה ועוד, הדבר מרגש אף יותר. אין דבר משמח יותר מלשמוע בשורה על תינוק חדש שנולד וכל אדם שקרוב ליולדת, מעוניין לבוא, לבקר, להתעניין בשלומה וכמובן להעניק לה מתנת לידה, שתסמל באופן הטוב ביותר, את ההתרגשות והשמחה שהוא חש יחד עם היולדת, על הולדתו של התינוק החדש.

מאת: orya peryצרכנות וקניות17/09/152996 צפיות
רגע הלידה הוא רגע מיוחד במינו עבור כל אם. לא משנה איך התרחשה הלידה, לא משנה אם נולד בן או בת – הלידה מלווה באושר ובתחושה של ראשוניות. כן, גם אם זה לא הילד הראשון. אם מישהי מהמשפחה שלך, חברה טובה שלך, שכנה או כל אחת אחרת שאת מכירה, ילדה לאחרונה, את בוודאי רוצה לחפש מתנות ליולדת.

מאת: orya peryצרכנות וקניות17/09/152888 צפיות
לשמוע בשורה על תינוק חדש שנולד, זה תמיד דבר משמח ומרגש. במיוחד כאשר מדובר בזוג קרוב, באופן כזה או אחר. לכן, בדרך כלל כאשר שומעים על לידת תינוק אצל מישהי שקרובה אלינו, הרצון להגיע ולבקר הוא רצון שקיים בכולם וכמובן, הצורך להעניק בביקור מתנות ליולדת ולתינוק, הוא צורך מהותי מאוד, שבא לסמל באופן מובהק, את השמחה וההתרגשות שאנו חשים יחד עם היולדת ובן זוגה, על הולדת התינוק החדש במשפחתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica