חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הרחקת יונים

מאת: ענבל פלוסבעלי חיים - כללי15/03/20153050 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קינון של יונים בסביבת מגורים נפוצה מאוד. המקומות הנפוצים ביותר לקינוןיונים הם על הגג, בפתחי אוורור, בפתחי צנרת, במרזב במרפסות, במסתורי כביסהאו בכל מקום אחר הנגיש ונוח לקינון. קינון יונים  עלול להפוך למפגע רציני של טפילים, פשפשים, קרציות ומעופפים ומזיקים אחרים המחפשים גם הם מגוריםנעימים ונוחים בין נוצות היונה.  היונה נושאת עליה טפילים בגודל מיקרוסקופיומפיצה מחלות כמו אורנתוזיס, דלקת קרום המוח, סלמונלה הפוגעת במערכתהעיכול, טוקסופלזמסיס וקדחת הנילוס, המועברים אליה דרך עקיצות של פרעושים,כינים, קרציות, עכבישים וגם יתוש קדחת הנילוס. לשלשת היונה (הצואה שלה)מהווה מפגע תברואתי, מצחין, בעל יכולת קורוזית וקשה מאוד לניקוי מאחר והואחומצי במיוחד. אך הגרוע מכל, הוא המצע האולטימטיבי לגידול חיידקים שהלשלתמיצרת. הלשלשת (צואת היונה) יוצרת קורוזיה על מתקני ברזל ותשתיות והיא קשהמאוד לניקוי. בנוסף כאשר היא מתייבשת היא הופכת לאבק המסוכן לנשימה ועשוילגרום למחלות ריאות קשות. אם זה לא מספיק, הרי הלשלשת  מפיצה ריח צחנהוהופכת למפגע תברואתי. משפחות יוני הבית מכילות כ-330 סוגים, והן חיותבלהקות הנודדות ממקום למקום ומחפשות מקומות קינון מסתוריים פנימיים בכל חללכדי להקים את קן הגוזלים שלהן. היונים מנצלות את תנאי הסביבה של בני האדםהמקלים עליהן במציאת מזון על הרצפה או באשפה והן מתמקמות בכל פתח או מקוםמסתור בבתים פרטיים ובבנייני מגורים המאפשרים להם להקים דורות על גבי דורותשל יונים בלי שום סכנה, הרחקת יונים מהגג מבנייני מגורים ובעיקר ממקומות גבוהים כמו גגות הרעפים או בפתחים אותם הן אימצו כמקומות קינון, מחייב הזמנת מומחה להרחקת יונים.
המקומות הנפוצים ביותר לקינון יונים: יוניםמקננות בעיקר במסתורי כביסה, באדני חלון רחבים (בעיקר של ממ"דים), בפתחימזגנים, פתחים של צנרת או חשמל, בתקני תקשורת, במרזבים, במרפסות ובגגותרעפים. לגג רעפים חלל רחב בו היונים מרגישות חמימות, נוחות ובטוחות בגידולהגוזלים עד למעופם. החלל הגדול עשוי אף להפוך למקום קינון של עשרות יונים.מאחר והרבה מאוד יונים מחפשות בו זמנית מקומות קינון ויונה שמקננת בגגרעפים מושכת אחריה עוד עשרות יונים שמקננות שם. כך הופך גג הרעפים לשובךיונים אחד גדול של רעש בלתי פוסק של המיות, ציוצי גוזלים, לכלוך אדיר שלנוצות, זרדים, ערימות של לשלשת  וכמובן לא מעט טפילים שיחדרו במהרה גם אלהבית שלכם.

חשוב מאוד לזכור כי היונים הן בעלי חיים שלא מודע למפגעים שמלווים אותו, לכן יש לדאוג להרחקת היונים לצמיתות בצורה הומאנית אשר תבטיח כי הן לא יפגעו. קיימים כיום מגוון רחב של עזרים להרחקת יונים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ענבל פלוס

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ענבל פלוס

מאת: ענבל פלוסצימרים30/09/152219 צפיות
רבים יעידו כי אין מתיש יותר מלנחות בשדה התעופה בשעה בה כל המדינה ישנה ומחירי המוניות בשמיים. צימרים במרכז הארץ כמו חדרי אירוח בבית דגן הסמוכה למשמר השבעה ולשדה התעופה, הם הפתרון האופטימאלי.

מאת: ענבל פלוסנישואין24/09/151792 צפיות
רבים מכירים את השלב הזה בנישואין שהשגרה משתלטת לנו על כל נקודה, והריטואל היומיומי הופך למעייף במיוחד. השכרת חדרי אירוח לפי שעה עשויה להיות הפתרון בשבילכם. רגע לפני שאתם שוללים על הסף, קראו מעט על הנקודות המנחות אותנו לפתרון זה.

מאת: ענבל פלוסגינון15/03/15581 צפיות
הדשא הסינטטי, אותו מרבד ירוק הנראה כמו דשא טבעי, נפוץ מאוד כיום במגוון גדול של מקומות. עם השנים , עם יוקר המחייה והזמן הפנוי הדל שברשותנו, רבים החלו להכיר ביתרונות המרשימים של השימוש בדשא סינטטי.

מאת: ענבל פלוסניקיון09/03/15959 צפיות
היונים הן מטרד שלא בידיעתן. הרחקת יונים חשובה מאין כמותה על מנת לשמור על איכות חיים גבוהה ועל חיים בריאים.

מאת: ענבל פלוסבתים משותפים09/03/15576 צפיות
בניין משותף הוא מוקד המשמש עשרות ולעיתים מאות אנשים מידי יום. דיירי בניינים משותפים מחזיקים בועד בית על מנת לשמור על הבניין מטופח ונקי. אך מה בנוגע להרחקת יונים? על זה חשבתם?

מאת: ענבל פלוסהדברה09/03/15611 צפיות
הרחקת יונים היא פעולה חובה בכל בניין מגורים, בכל בית פרטי ובכל בתי עסק. היונים עשויות להוביל לאינספור מטרדים כמו מחלות קשות, לכלוך וזוהמה, רעש בלתי פוסק, כינים וקרציות וריח בלתי נסבל.

מאת: ענבל פלוסשיפוצים13/10/141330 צפיות
במהלך השיפוץ הרצפות חוטפות חבטות מכל עבר, הן נשרטות, הם אוגרות כתמים וסימנים וברב המקרים מאבדות את הברק שלהן. התופעה מוכרת כל כך, עד שיצרו לה פתרון קסם - פוליש לרצפה ישנה.

מאמרים נוספים בנושא בעלי חיים - כללי

מאת: בתיה כץבעלי חיים - כללי03/12/191741 צפיות
אך מה יהיה ניתן לומר על מנגנון המשלב בו מספר חלקים מופרדים הפועלים בתיאום? הרי כדי שאבולוציה תשמור מקרה כלשהו, עליו לתת יתרון הישרדותי משמעותי בו ברגע, אחרת היצור לא "ישרוד יותר טוב מאחיו". מסתבר שקיימים מנגנונים בטבע המראים של"אבולוציה" ניחנה גם בראיית העתיד, או במילים אחרות, עובדה נוספת לקיומו של גורם אינטלגנטי חיצוני.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/173050 צפיות
הרחקת יונים באמצעות רשת להרחקת יונים, הינה שיטה נפוצה ואופטימלית, אשר קיימת במס' רב של מבנים ובניינים ומספקת פתרון מקיף למניעת קינון ומטרד רב של היונים. רשת נגד יונים ניתנת להתקנה באזורים שונים של הבית, בגדלים שונים ובסוגים שונים.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172795 צפיות
לא רבים יודעים כי קיים מקצוע בשם "מרחיק יונים". מרחיק יונים כשמו כן. מרחיק יונים משתמש בשיטות שונות להרחקת היונים מהאזור המבוקש .

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172583 צפיות
הרחקת יונים הינו תחום גדול בו קיימים חברות ובעלי מקצוע רבים ושונים, אשר נותנים מגוון פתרונות לכלל סוגי האוכלוסייה, החל מלקוחות פרטיים, וועדי בתים, ועד ללקוחות עסקיים וחברות. בתחום זה חשוב להבין מהו צרכיכם ולהכיר את השיטות השונות הקיימות להרחקת יונים, וכן למצוא בעל מקצוע אמין ומנוסה, אשר יוכל לספק לכם שירות הרחקת יונים כמו שצריך.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172248 צפיות
הרחקת יונים מאזורי קינון ביתיים, מצריכה לנקוט במספר דרכים מסוימות אשר באמצעותם ניתן להרחיק את היונים ולהיפטר מהם אחת ולתמיד. אין זה מספיק לגרש את היונים ולקוות שלא יחזרו, נדרשות כאן שיטות מיוחדות להרחקת יונים וכן הקדשת זמן והשקעה רבה בכדי להשיג פתרון יעיל בהרחקת היונים.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/172224 צפיות
הרחקת יונים משלטים הינה שיטה חדשה ויעילה אשר נותנת מענה למטרד היונים אשר מביאות עימם לכלוך ורעש כאשר הם מקננות על גבי שלטי פרסום של עסקים וחנויות. מטרד זה יכול לעורר סלידה אצל הלקוחות המבקרים במקום ואף חלילה להרחיק אותם, דבר אשר יכול לפגוע בפרנסתו של העסק או בעל החנות.

מאת: אביב הרחקת יוניםבעלי חיים - כללי22/01/171902 צפיות
הרחקת יונים ניתנת לביצוע באופן עצמאי על ידי מס' שיטות מסוימות להרחקת יונים משטח ביתכם או מבית העסק שלכם, אך, בכדי להשיג תוצאות טובות יותר, המאפשרות הרחקת יונים לצמיתות, כדאי שתשקלו פניה אל חברה מקצועית להרחקת יונים, אשר מומחית בכלל סוגי העבודות הרחקת היונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica