חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

SportBackמיצובישי

ספורטיביות:

חברת הרכבים ויצרנית רכבי העל מיצובישי משיקה בזאת דגם ספורטיבי, משוכלל, שכל כולו אומר תחכום סטייל ואקטיביות נמרצת. SportBackמיצובישי הינו דגם ייחודי אשר שונה בתכלית מכל שאר הרכבים, ברמת הגימור שלו, באבזור המשוכלל, במערכות הנעה חזקות במערכות בטיחות מתוחכמות ובעיצוב מעורר התפעלות.

מנוע:

מערכת ההנעה של SportBack מיצובישי בנויה ממנוע המשלב תזמון משתנה של השסתומים, הינו בעל נפח של 1.8 ליטר ומגיע להספק מרבי של 140 כוח סוס. המנוע הינו מנוע עוצמתי יחד עם הקפדה על חסכון בדלק. המנוע מסוג SMART MIVEC הינו פרי של טכנולוגית העל המתקדמת מבית מיצובישי ונועד להביא את הדגם הספורטיבי והייחודי לביצועים מרשימים ורבי עוצמה. יחד עם המנוע רב העוצמה משולבת תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג CVT בעל שישה שלבים הצמודים להנעת הגלגלים. באחורי הרכב מערכת מתלים ליצירת אווירודינאמיות מושלמת.

בטיחות:

רמת הבטיחות והנדסת הרכב אשר הושקעה בדגם SportBackמיצובישי אינה נופלת מעוצמת ההנעה. מערכות משוכללות למניעת התנגשויות מותקנות ברכב כגון מערכת בקרת בטיחות, מערכת למניעת נעילת בלמים, ומערכת משוכללת העונה לשם MOBILEYE אשר הינה עין אלקטרונית הצופה ומזהה למרחוק אובייקטים וגורמים העלולים לסכל את הנסיעה הבטוחה. חיישני לחץ אוויר בצמיגים מספקים אחיזה מופתית של הגלגלים בכביש ושלדת הרכב חזקה מאין כמותה לספיגת מכות בהתנגשויות חזיתיות ולהגנה על יושבי הרכב.

חלל פנימי:

החלל הפנימי של הרכב ותא הנוסעים הינם מרווחים עד מאד ומספקים חווית נהיגה ונסיעה נעימה ומרווחת כמו גם נינוחה לחמישה מבוגרים. מערכות הישיבה נהנות משילוב של נוחות ותמיכה מרבית בזמן נהיגה במהירויות גבוהות. הכיסא האחורי ניתן לקיפול ומאפשר נשיאת מטענים ברכב למטרות מחנאות טיול וספורט. כל חומרי הגלם המצויים בתא הנוסעים הינם בעלי טקסטורות וגוונים אשר אומרים ספורט אלגנטי ואקטיביות מתוחכמת.

אבזור:

רמת האבזור שבדגם SportBackמיצוביש היא כל כולה טכנולוגיה מתקדמת ומרשימה פרי הנדסת האנוש המעולה של חברת מיצובישי. ברכב מותקנת מערכת מולטימדיה המופעלת על ידי מגע המשולבת עם מצלמת נסיעה לאחור, עם דיבורית ומערכת שמע מסוג Bluetooth כמו כן ישנם כמובן חיבורים לusb. מערכת השמע ניתן לשליטה מן ההגה ובכך מאפשרת הן נוחות והן בטיחות. ברכב גג שמש חשמלי נפתח להעצמת חווית הנסיעה בSportBackמיצובישי.

דגם שאין שני לו:

יצרנית הרכבים האמינה הוותיקה והמעולה מיצובישי גאה להשיק בזאת את דגם SportBackמיצובישי, דגם שטרם נראה כמותו, שהוא ניחן בעיצוב ספורטיבי קרבי, ביכולות הנעה עוצמתיות, נהנה ממערכות בטיחות משוכללות להגנת הנוסעים בזמן הביצועים המרשימים שלו. הדגם משלב נוחות, טכנולוגיה וסטייל לחוויית נהיגה ספורטיבית שטרם נראתה כמותה על הכביש.

 תגיות המאמר: SportBackמיצובישי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16919 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161162 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16905 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161002 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16897 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16902 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163923 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20358 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191754 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18641 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18689 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18763 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18802 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: נטלי הרוש תחבורה ורכב - כללי31/07/18800 צפיות
מתי תצטרכו להיעזר בשירותם של מגרשי הפירוק השונים? האם כל אחד יכול לפנות אליהם? בואו ננסה להבין קצת מתי האדם הפרטי יוכל להיעזר בשירותים מסוג זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica