חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התערבות אלוהית -Divine Intervention

מאת: יעל בן עטררפואה משלימה16/08/20151327 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

התחושה לפעמים היא שחסר לנו משהו- מניע, כיוון, אהבה. הכמיהה של הנשמה הינה להתפתח, לגדול ולתת לאור שלנו לזרוח. התערבות אלוהית מופיעה בדרכנו כאשר אנו מוכנים לפגוש את עצמנו וכאשר אומץ ובשלות מתעוררים מתוכנו. כל החוויות שבהן התנסינו עד אותו רגע הן הכנה הכרחית בכדי לפתוח דרכי ריפוי חדשים שיזרימו עמוק לתוכנו אהבה עצמית קדושה.

התערבות אלוהית מגיעה משושלת ארוכה של מאסטר מרפאים מהמאיה והעצתקים והאצטקים ועד לשבט מרפאים בורה קרוז במקסיקו, הנקראים "קורנדרוס".

ההתערבות אלוהית (Divine Intervention - DI) בנויה כך, שכל מה שנחוץ למשתתפים נמצא. מהחומרים הנלמדים עד לליווי מתמיד ביום ובלילה, על מנת לאפשר את השינוי הכי עוצמתי שניתן. כל התבלינים, האהבה והכוונה להביא את הריפוי המקסימלי משולבים בכל אחת מהכיתות והחניכות, כאשר המרכיבים העיקרים הם הטרנספורמציה, ההעצמה והאומץ. אין רגע דל, האינטנסיביות בכל יום שעובר מאפשרת שבירת קירות פנימיים, פחדים, שבירת דפוסים והרגלים שעומדים בדרך שלנו לשינוי. כל יום מביא אתו את האנרגיה הספציפית שלו, כל יום הוא הזדמנות נוספת לגעת פנימה יותר ולשחרר, לוותר על שליטה וכל אמצעי השליטה. בכל יום שערים רבים נפתחים בכל הרבדים של התודעה, ליצור דרכים חדשות בלב, במוח, ברגש ,בביטוי שלנו ובמעשינו. בהתערבות אלוהית הכול מוכן ומתארגן לחניכה מחודשת של העצמי.

הלימודים מועברים במשך שבועיים בריטרית מלא. תוכנית המסע הפנימי עשירה ביותר: מורים מחו"ל, חניכות עתיקות עוצמתיות, הקניית מעל 20 טיפולים אנרגטיים מהקורנדרוס, טכניקות טיהור וניקוי, תהליכי גדילה מגוונים, שירות, מפגש עם הטבע, עם עולם החיי והפתעות רבות נוספות.

ב-DI יש מעין מרשם סודי בדרך שבה דברים נעשים ובדרך שבה הלימוד מועבר. הלימוד הוא לימוד נתפס, כפי שהוא הועבר מדור לדור, ממורה לתלמיד במשך אלפי שנים. זה בנוכחות מורה מוסמך ובנוכחותם המנחה של הקורנדרוס, כאשר כל הידע העתיק מועבר מההילה של המורה, נספג ברמה העמוקה של תת המודע ומאיר את התודעה. כל אחד מהמשתתפים מסכים לטרנספורמציה, מסכים שיעוררו אותו. הסכמה זו יוצרת מרחב מקודש אלוהי, הפותח את הלב לזירוז השינוי שאנו מוכנים לעבור, לאפשר לניסים להתרחש כך שהבלתי אפשרי הופך לאפשרי. נלמד ליצור רגעים של ריפוי בהם החומר הופך לאנרגיה והאנרגיה הופכת שוב לחומר בין רגע.

ה-DI מקנה לנו ראייה שונה, מחשבה שונה, בהירות לגבי חזון גדילה ואהבה למי שאנחנו באמת. זה הזמן, הזמן להסכים לגדול, לתרום מעצמנו, לגלות את יכולותינו, להאיר את היצירתיותהאמתית שלנו ,לצבוע את החזון שלנו באהבה ובצבע ולהפוך למגדל אור של עצמנו.

אחרי כל DI שהשתתפתי בו חיי השתנו. ידעתי זאת ברגע ההרשמה ואכן זה מה שקרה. השינוי שחל הרגיש כמו שינוי מטאורי. לא הייתה לי ברירה אלא להתקדם ולעשות את מה שידעתי עמוק בתוכי שזה הצעד הנכון. לא מצאתי יותר סיבות לעצור את הזמן. עד היום אני ממשיכה לעבוד על עצמי, ללמוד, ללמד, לסלול את דרכי המונחת על ידי הכוחות הפנימיים שלי, לא הרגשתי לבד יותר. DI הוא שער קסום לריפוי לשינוי: הזדמנות של פעם בחיים.

התערבות אלוהית מתקיים הפעם בישראל בכינרת בין ה-19 בנובמבר עד ה-5בדצמבר 2015. נתארח במקום קסום מול מרחבים פתוחים הנותנים הרגשה אין סופית של שקט ושלווה הצופים אל נוף מרהיב במיוחד של הכנרת.

https://www.facebook.com/events/1578938582328486/

http://infoyaelb.wix.com/info-di-yaelb

 תגיות המאמר: טיפול אנרגטי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

על יעל בן עטרמורה מאסטר רוחנית בעלת ניסיון עשיר במגוון שיטות ריפוי אנרגטיות, ביניהם שיטות ריפוי וטרנספורמציה אשר הועברו מדור לדור, מהמאסטרים לתלמידיהם, והגיעו אלינו משושלת הקורנדרוס (מרפאים ממקסיקו, יורשי המאיה והאצטקים).

דרך למידה סבלנית, בהירה, אוהבת ומלאת הקשבה, יעל מביאה אור ומעצימה את תלמידיה ומלווה אותם להגשמת חלומותיהם, שינוי המציאות הקיימת ומציאת ייעודם בדרך יצירתית ואותנטית.

"אין דבר שמסב לי יותר אושר ושמחה מלהעביר את הידע שרכשתי לעוד אנשים, אלו רגעים מופלאים בהם ניצוצות מתעוררים וחזונות קסומים נבראים." יעל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יעל בן עטר

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19820 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18779 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18730 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18628 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18465 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18416 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18434 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica