חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרצדס A180

כבר המון זמן שהמכונית שלנו משחקת תפקיד רגשי ולא רק תפקיד פונקציונאלי. אם בעבר היינו רוכשים מכונית על סמך המפרט הטכני, הביצועים ורזומה חברת הרכבים, הרי שהיום קניית המכונית דומה ליציאה לשופינג ואנו רואים בה כסיפוק רגשי. מבלי שאנחנו שמים לב המכונית הופכת להיות סוג של כרטיס הביקור שלנו משום שהיא מלווה אותנו לכל מקום. חשבנו שהבגד עושה את האדם? אם כך, מה נגיד על המכונית? בדומה לבגדים, גם היא מקשטת אותנו ולכן אין אנו מקלים ראש בכל הפאן הוויזואלי.

רבותיי, ההיסטוריה לא חוזרת

אם פעם יצרניות המכוניות היו מייצרות צבע אחד או שניים לכל היותר, הרי שהיום כפי שיש קולקצייה שלמה של חולצות המגיעות בשלל צבעי הקשת, גם יצרניות המכוניות מספקות מניפה שלמה של צבעים העתידים לענות על צורך של כל לקוח ולקוח פוטנציאליים. כל מה שהכרנו מההיסטוריה הלא כל כך רחוקה, כעת נחשב כנוסטלגיה ולא נשאר זכר לתפיסה הישנה בה מכונית הינה אובייקט פונקציונאלי בלבד שתפקיד לנייד אותנו ממקום למקום ותו לא.

הצבע משחק תפקיד חשוב ביותר

כפי שצבעה של חולצה או צבעו של מכנס משפיעים על החלטתנו האם לרכושם או לא, כך גם צבעה של מכונית מהווה משקל רב בהחלטה שלנו האם לקנותה. מנהלי המכירות מכירים היטב את הסיטואציה בה מגיע זוג שהחליט לרכוש רכב חדש וההחלטה הארוכה ביותר היא באיזה צבע לבחור. פעם היה קל מאד לבחור בין השחור ללבן וההיתרונות של כל צבע היו ברורים, אך כעת, כשצבעים רבים החל בזהב וכלה בורוד מוצעים לנו, אנו אבודים לעתים אל מול השפע ומתקשים לבחור.

מרצדס A180 לדוגמא אשר נחשב כרכב יוקרתי וקלאסי, מגיע במספר צבעים: אדום, טורקיז, שחור, לבן, אפור ועוד. מניפה כה רחבה של צבעים מטרתה להציע שפע ללקוח הפוטנציאלי ובעיקר לקלוע לטעמם של קהל קונים רב ולהבטיח שביעות רצונם. יתכן וגברים יבחרו בצבעים הכהים יותר ואילו הנשים נוטות אל הצבעים הבהירים שנתפסים כרכים ועדינים יותר.

יש צבע מועדף?

לכל צבע יש יתרון משלו וכך גם חסרונות מסוימים. על הצבע השחור רואים את האבק, ואילו על הצבע הלבן כמעט ולא רואים לכלוך. הצבע הורוד מופנה אל הקהל הנשי והצבע האפור נתפס דווקא כניטרלי. בדגמי מכוניות אשר משווקים כדגמים משפחתיים, כדוגמת מרצדס A180, נוכל להנות מהיצע צבעים רחב שכן אין מדובר בדגם הפונה אל קהל גברי או קהל נשי.  אז מה הצבע שלכם?

 



תגיות המאמר: מרצדס A180


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16872 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161110 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16855 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16957 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16853 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16853 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163251 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/2038 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191678 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18571 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18619 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18697 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18737 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: נטלי הרוש תחבורה ורכב - כללי31/07/18728 צפיות
מתי תצטרכו להיעזר בשירותם של מגרשי הפירוק השונים? האם כל אחד יכול לפנות אליהם? בואו ננסה להבין קצת מתי האדם הפרטי יוכל להיעזר בשירותים מסוג זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica