חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יונדאי ix35- אולי לא חיית שטח, אבל...

הרכב יונדאי ix35 הגיע למחוזותינו על מנת הלחליף את הדגם הקודם של הג'יפ הקטן שיוצר על ידי חברת יונדאי- הרי הוא דגם הטוסון המוצלח. המחליף מציע לא מעט תכונות מצויינות, אשר בדרך כלל קונות את ליבו של הקהל הישראלי. העיצוב של הרכב הינו יוקרתי ורב רושם, ביצועיו על גבי כבישים סלולים הינם טובים והוא נוח מאוד לנסיעה. אולי יכולותיו בשטח אינן משתוות ליכולות של ג'יפ אמיתי, אך עובדה זו אינה משנה את דעת הקהל החיובית לגבי הרכב.

עיצוב וסגנון

לא ניתן להשוות כמעט כלום לעיצוב החיצוני הייחודי של הרכב. מדובר בעיצוב אופנתי, טרנדי וייחודי, ויש שיגידו אפילו מצועצע. העיצוב המיוחד משווה לרכב מראה רב תעוזה ויוקרתי, כך שמי שהעיצוב מהווה עבורו פרמטר עיקרי בבחירת הרכב- בהחלט יוכל לסמן את דגם הix35 כאופציה.

גם עיצוב הפנים אינו נופל מהרמה הגבוהה של העיצוב החיצוני, אם כי הוא לא ייחודי וטרנדי כמוהו. ניתן להבחין באיכות הגבוהה של חומרי הגלם מהם עשוי הרכב, ובתשומת הלב שהוקדשה לכל הפרטים השונים- ולו הקטנים ביותר.

מבחינת נוחות, הרכב עונה על מלוא הציפיות. ניתן להבחין כי המושבים ממוקמים בגובה נמוך יותר בהשוואה לטוסון, כך שניתן להכנס ולצאת אל הרכב קלות למרות שהוא גבוה. בנוסף לכך, תא הנוסעים מרווח מאוד, וגם הנוסעים במושב האחורי יוכלו ליהנות משפע של מקום לברכיים מבלי להתקל במשענת המושב הקדמי.

ג'יפ לנסיעה בכביש

בנסיעה על גבי כבישים סלולים, מוכיח יונדאי ix35 יכולות מרשימות. הוא משווק בכמה גרסאות מנוע, בנפח 2 או 2.4 ליטר, ובכל גרסה שהיא הוא חזק מספיק על מנת לנסוע ללא בעיה גם במהירויות גבוהות. יתרונותיו מתבטאים בעיקר בנסיעה על כבישים חלקים יחסית, שם הוא נוסע ביציבות מרשימה. בנסיעות הכוללות גם סיבובים חדים הוא פחות יציב, אך עדיין נוח מאוד לנסיעה.

עם זאת, כאשר מנסים לנסוע איתו בשטח, ההרגשה שונה לחלוטין ולאו דווקא לטובה. הרכב אמנם מגיע עם מערכת שמטרתה היא שיכוך זעזועים, אך היא מצליחה לעשות את עבודתה רק כאשר מדובר בזעזועים קלים יחסית. בעת נסיעה בדרך משובשת- ואפילו בדרך עירונית עם פסי האטה גבוהים מספיק- הרכב מזדעזע וכל הנוסעים מרגישים זאת היטב.

עם זאת, למרות חסרונותיו, עדיין מדובר ברכב איכותי, יעיל ומרשים מאוד מבחינה חיצונית. כל מי שמעוניין במראה של ג'יפ אופנתי אך אינו זקוק ליכולות שטח של ממש ימצא את הרכישה אטרקטיבית ומשתלמת.

 תגיות המאמר: יונדאי ix35


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16828 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161062 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16801 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16909 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16810 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16811 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/162923 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191375 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18520 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18570 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18645 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18684 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: נטלי הרוש תחבורה ורכב - כללי31/07/18681 צפיות
מתי תצטרכו להיעזר בשירותם של מגרשי הפירוק השונים? האם כל אחד יכול לפנות אליהם? בואו ננסה להבין קצת מתי האדם הפרטי יוכל להיעזר בשירותים מסוג זה.

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי22/07/18714 צפיות
ככל שהנהג יהיה בעל ערנות גבוהה של תפעול נכון של הרכב, כך אבחון מהיר יכול להיות כזה שמונע סיבוכים נוספים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica