חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זוגיות לא מוצלחת

מאת: נינה כהןדיני משפחה17/02/2016717 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

משהו שיכול לקרות לכל אחד ואחת

מאחר ולא כל דבר שאנו עושים בחיים זוכה להצלחה, הרי שאנו רואים כיצד גם זוגיות יכולה להיות במקרים מסוימים לא מוצלחת עבור זוג כלשהו. למרות שרבים מאתנו עושים לא מעט פעולות על מנת לזהות את בן או בת הזוג שיתאימו לנו ויחיו איתנו באושר רב למשך שנים רבות, הרי שכאמור לא חייב הדבר להצליח, ובכך נוצרת מצוקה לא פשוטה אצל אנשים מסוימים.

אנו יכולים להגיד בביטחון מלא כי זוגיות לא מוצלחת היא משהו שיכול למרבה הצער לקרות לכל אחד. זה יכול לקרות הן למי שהתחתן עם אהבתו הראשונה לאחר שהיו חברים לא מעט שנים, זה יכול לקרות לזוג מבוגר שהחליט להתמסד, וזה יכול לקרות גם לאלו שנראים כזוג הכי מתאים בעולם אחד לשני אך בפועל הם רק סובלים כשהם ביחד ולעיתים הדבר הלא נמנע הוא גירושין.

לעתים אפשר לתקן דברים תוך כדי תנועה

כשמדובר על זוגיות מקרטעת שאף אחד לא נהנה ממנה, הרי שבאופן טבעי נראה כיצד בני הזוג ינסו לעשות מספר ניסיונות כדי לתקן את המצב. החיים המשותפים ביחד מולידים אינספור הזדמנויות ללמוד תוך כדי תנועה ולנסות לשנות את רוע הגזירה של זוגיות לא מוצלחת בדרך להרגשה נעימה ביחד ובדרך לחיים משותפים שבהם אפשר ליהנות מחברתם של שותפים לחיים.

בין אם מדובר על ניסיון של טיפול במקרים של זוגיות לא מוצלחת ע"י אנשי מקצוע ובין אם מדובר על שיחות רבות בין שני בני הזוג על מנת למצוא פתרון למחלוקות קשות ועל מנת להבין כיצד אפשר לעשות טוב אחד לשנייה, הרי חשוב להבין כי לא תמיד ניסיונות אלה מצליחים, והדבר יכול להוביל למהלכים לא נעימים ואף כואבים שיש לעשות בלי לחכות יותר מדי.

יש מקרים שמחייבים פרידה

כמובן שכל אחד שואף לזוגיות כמה שיותר מוצלחת, ואנשים מן הישוב לא רוצים למצוא את עצמם בעיצומו של תהליך גירושין או פרידה. אך רצונות לחוד ומציאות לחוד, ואם מדובר על זוגיות לא מוצלחת שבכל פעם מחדש מגיעה לשיאים שליליים מאוד, ואף אחד לא מצליח למצוא פתרון למצב זה, הרי שמדובר על מקרה שמחייב פרידה שיכולה לעשות טוב לשני הצדדים.

גם אם מגיעים למצב שבו מבינים כי רק פרידה היא הדבר הנכון שיש לעשות, הרי שחשוב לעשות אותה בדרך מאוד מכובדת. כך, גם אם הזוגיות עצמה הייתה מאוד לא מוצלחת, הדבר מדגיש עוד יותר בפני בני הזוג כיצד יש לסיים את העניינים ביניהם בצורה מוצלחת על מנת שיהיה סיכוי לצאת בראש נקי אל הצלחה גדולה שאולי מחכה לכל אחד מהם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/185406 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/181243 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/185377 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/184857 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/183025 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/181073 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18903 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא דיני משפחה

מאת: איתמר כוכבידיני משפחה11/05/21971 צפיות
הורים מעוניינים להבטיח את כספם באמצעות החתמת הילד/ה ובן/בת זוגו על הסכם הלוואה, במסגרתו הם יתחייבו להחזיר את הכספים עם גירושיהם או חתימה על הסכם ממון של ילדיהם עם בן/בת הזוג.

מאת: איתמר כוכבידיני משפחה11/05/21738 צפיות
עשרת התנאים אשר הורים יכולים להציב לילדיהם או אף לילדם ובת/בן הזוג המתגוררים בדירה, שההורים רכשו והעניקו במתנה לילדיהם (או הבטחת כספים שהעניקו), המשתנים בהתאם לנסיבות המקרה כדלהלן:

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןדיני משפחה26/01/201092 צפיות
בית המשפט העליון בפסק דינו של כבוד השופט מ' מזוז, הכריע בימים אלו בעתירה המכוונת נגד החלטות של המשיבים 2-1, בית הדין הרבני הגדול בירושלים ובית הדין הרבני האזורי בתל אביב-יפו (להלן: בית הדין האזורי), מיום 14.2.2019 ומיום 12.11.2018 בהתאמה, בהן נקבע כי העותר חייב בגט לאשתו.

מאת: טלדיני משפחה03/06/181471 צפיות
אחד הנושאים המרכזיים בענייני גירושין הינו חלוקת הרכוש. בשיקולים של חלוקת רכוש כל צד מעלה את טענותיו כאשר מטרתו לקבל נתח משמעותי יותר בכלל הרכוש שנצבר.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה10/04/181097 צפיות
לכל עורך דין לגירושים יש את הסגנון שלו. כדאי לוודא כי הסגנון שלהם מתאים הן שלך ואת הסגנון הדרוש כדי להגן על האינטרס שלך במהלך ואחרי הגירושים.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה28/03/181057 צפיות
איך מסייעים בשלבים הללו של הפירוק הבלתי נמנע כדי ליצור עד כמה שפחות רגעים קשים בהליך מורכב שכזה? פניות אל עו"ד משפחה הן בהחלט צעד נבון

מאת: רוני הכהןדיני משפחה23/10/171312 צפיות
ברגע בו כבר נמצאים על פרשת דרכים לקראת גירושים יש כאלה שיכולים לומר דבר או שניים לגבי איך להתגרש נכון וחשוב להבין את העניין לעומק טרם הקפיצה השירה לתוכו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica