חפש מאמרים:
שלום אורח
16.07.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על קנייה של רכבים לפירוק

מאת: אלעד סאעת רכב24/07/2016584 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

על קנייה של רכבים לפירוק

תחום הרכב הוא תחום רחב מאוד המכיל בתוכו תחומי עיסוק רבים. אחד התחומים היותר מבוקשים בעולם הרכב הוא קנייה של רכבים לפירוק. סוחרי ברזל רבים מעוניינים לקנות מספר גדול של רכבים על מנת שיוכלו לפרק אותם ולהתיך את הברזל שלהם. יש גם סוחרים של חלקי חילוף לרכבים שמעוניינים לקנות רכבים ולפרק אותם כך שיהיה ניתן לעשות שימוש בחלקים שלהם לתיקון רכבים אחרים. למעשה רוב הסוחרים הללו מעוניינים לקנות רכבים מאנשים פרטיים אשר רוצים למכור את הרכב שלהם. המחיר שנקבל עבור מכירת הרכב שלנו יכול להשתנה בהתאם לסוג הרכב שלנו, למצב שלו ולשנה בה הוא יוצר. פעמים רבות משתלם יותר למכור את הרכב שלנו לפירוק מאשר למכור אותו כרכב יד שנייה – פשוט כי המחיר שנקבל עבור הפירוק שלו יהיה גבוה יותר.

האם ניתן למכור את סוגים שונים של רכבים לפירוק?

ניתן למעשה למכור את כל סוגי הרכבים כרכבים לפירוק. רכבים לפירוק שניתן למכור כוללים בין השאר את הדגמים הבאים של הרכבים:

- כל דגמי טיוטה

- כל דגמי סובארו

- כל דגמי מאזדה

- כל דגמי סיטרואן

- כל דגמי יונדאי

- כל דגמי פולקסווגן

- כל דגמי מיצובישי

למעשה כל רכב שנוסע על כבישי הארץ הוא רכב שאפשר למכור אותו למטרות של פירוק. כאשר אנחנו מוכרים את הרכב למטרות של התכת הברזל שלו זה לא באמת חשוב מה מצב הרכב. כאשר אנחנו מוכרים את הרכב בשביל שיעשו שימוש בחלקי החילוף שלו – המצב של החלקים עצמם חשוב.

מה המטרה של קניית רכבים לפירוק?

אז מהי בעצם המטרה של קניית רכבים לפירוק? אנשי מקצוע כמו מוסכניקים פחחים או סוחרי ברזל קונים רכבים מפורקים בשביל לשדרג רכבים קיימים. קנייה זו יכולה להוזיל באופן משמעותי את העלות של תיקון רכב. כאשר אנחנו מוכרים את הרכב שלנו אנחנו יכולים להגיע לרווחים של מאות ואפילו אלפי שקלים – בהתאם למצב בו הרכב נמצא ולאיכות בה הוא שמור. ניתן להרוויח מאוד שקלים גם על רכבים שעברו תאונת טוטל לוסט ולא ניתן למעשה לנסוע בהם יותר כי הם הפכו להיות בלתי שמישים. כאשר מגיע הרגע בו כבר לא ניתן לנסוע ברכב שלנו והנסיעה בו היא לא בטוחה עלינו לשקול ברצינות למכור אותו למפרק רכבים מקצועי שיוכל להפיק ממנו הרבה יותר תועלת מהתועלת שאנחנו נוכל להפיק ממנו.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לספר לכם על שירותי קניית רכבים לפירוק באיכות גבוה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אלעד סאעת

מאת: אלעד סאעת רכב31/12/18624 צפיות
לכולנו די נמאס בזה, רכבים ישנים בחניות מזהמים את הסביבה ומהווים סיכון, באופן כללי גם די מכערים את הנוף.. גם לכם יש רכב כזה? מכירים מישהו שיש לו רכב העונה על התיאור? המלצה שלנו, אל תשאירו אותו בחניה כל כך הרבה זמן כי הנזק לכיסכם עשוי להיות גדול משציפיתם.

מאת: אלעד סאעת רפואה29/03/18396 צפיות
פריצת דיסק, חוויה זה בבטוח לא... פריצת דיסק... רק מלשמוע את צירוף המילים הזה נעשה כאב מדומה בגוף. ללא ספק פריצת דיסק היא בעיה בריאותית המעיקה על הסובלים ממנה ומשנה את איכות חייהם שלא לטובה כמובן. עם זאת עולמנו המפותח לא נותן לנו להישאר עם הכאב יותר מדי זמן ומצא לנו אפשרות מצוינת להעלים את הכאב.. קראו את המאמר הבא והכירו את הדרך.

מאת: אלעד סאעת צימרים30/11/16678 צפיות
למה למעשה יוצאים לחופשה...?


מאת: אלעד סאעת רכב03/11/16716 צפיות
על מכירת רכבים וקנייה לפירוק

מאת: אלעד סאעת רפואה משלימה03/11/16868 צפיות
המאמר הבא מיועד לסובלים מכאבי גב

מאת: אלעד סאעת פיננסים וכספים - כללי 23/09/16415 צפיות
החזרי מס להורים לילדים בעלי לקויות, קראו את המאמר הבא.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/1981 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/19220 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/19332 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/19385 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/19391 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19535 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/19744 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica