חפש מאמרים:
שלום אורח
15.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תחזוקה, טיפוח וטיפולים אסתטיים לא רק לבני אדם!

מאת: אלעד סאעת רכב01/08/2016852 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמו גוף האדם גם את הרכב שלך צריך לתחזק ולטפח מעבר לטיפולים הידועים והסדירים ברכבים. מרביתנו חושבים שהשקעה בטיפוח הרכב זה בכלל עניין חיצוני שלא חייב להשקיע בו מחשבה כרגע אפשרו לדחות למחר והמחר נדחה ליום שלאחר מכן וכך זה ממשיך להידחות עד בכלל.

אך ישנה נקודה משמעותית למחשבה לפעמים טיפוח הרכב משתווה לבטיחות הרכב, נסביר..הרכב שלנו אמור להתאים לכללי הבטיחות וכשהרכב אינו מתוחזק כמו שצריך זה עשוי לפגום בבטיחות הנוסעים וגם בסביבה.אנחנו מבלים די הרבה זמן בנסיעות, הילדים שלנו נוסעים אתנו ובהחלט חשוב לשמור על רכב אסתטי על מנת שיהיה נוח ונעים לנסוע בו ובהחלט כך גם תוכל לשמור על ערכו הכספי של רכבך, על כך נפרט מיד.

החלטנו למכור את הרכב שלנו ולקנות אחר

מעבר לפרטים טכניים וכ' אנחנו מסתכלים על החיצוניות של הרכב ועל הפנים שלו על מנת לברר האם הוא מתאים לנו מבחינת מראה, מבחינה תדמיתית, האם נצטרך להשקיע בו טיפול מיוחד מבחינה חיצונית לאחר שהיה אצל בעלים אחרים והאם אותם בעלים שמרו על תחזוקה נכונה לרכב מבחינה אסתטית ומבחינת טיפוח. אלו פרמטרים חשובים עד מאוד שאנו בוחנים לפני רכישת רכב. מכאן ברור למה לתחזק את הרכב שלנו זו השקעה משתלמת וחשובה. רק נניח לרגע שהתחלתם לחפש רכב והוצע לכם רכב שלמראית עין לא קשה לראות שעברו עליו השנים לא הייתה תחזוקה איכותית שריטות ופגמים צבע שדהה וכבר מבחינתכם אתם מראש מוותרים על הקנייה או לחילופים מחשבים את סכום הקנייה פלוס התיקונים שתאלצו לעשות ומבקשים מהבעלים לקחת את זה בחשבון ולהתגמש...אף אחד מאתנו לא רוצה לעמוד בכזה מצב כיוון שעוד השקעה קטנה הייתה מקפיצה את מחי הרכב ולא מעמידה אותך במצב שאתה נאלץ להוריד את המחיר כי אתה מודע למראה שלו....

אז איך נוכל לשפר את מצב הרכב?

שירותי פחחות וצבע יוכלו לטפל בבעיה אם הצבע מתקלף וישנם פגמים הנראים לעין כמו שריטות או פגיעות בפח הגיעו לבעלי מקצוע ללא כל פשרה לפי איכות צוות המקום כך ייראה הרכב שלך. היום יש מגוון אפשרויות בתחום שבאמצעותם ניתן להגיע לתוצאות אפילו מעבר למה שדמיינתם כך שגם אם החלטתם למכור את הרכב וודאי תחליטו להשאיר אותו אחרי שתראו את התוצאות!

רכב מתוחזק, מטופח ואסתטי זה רכב שנעים לנסוע בו תזכרו את זה!

 תגיות המאמר: טיפוח רכב, תחזוקת רכב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אלעד סאעת

מאת: אלעד סאעת רכב31/12/18656 צפיות
לכולנו די נמאס בזה, רכבים ישנים בחניות מזהמים את הסביבה ומהווים סיכון, באופן כללי גם די מכערים את הנוף.. גם לכם יש רכב כזה? מכירים מישהו שיש לו רכב העונה על התיאור? המלצה שלנו, אל תשאירו אותו בחניה כל כך הרבה זמן כי הנזק לכיסכם עשוי להיות גדול משציפיתם.

מאת: אלעד סאעת רפואה29/03/18434 צפיות
פריצת דיסק, חוויה זה בבטוח לא... פריצת דיסק... רק מלשמוע את צירוף המילים הזה נעשה כאב מדומה בגוף. ללא ספק פריצת דיסק היא בעיה בריאותית המעיקה על הסובלים ממנה ומשנה את איכות חייהם שלא לטובה כמובן. עם זאת עולמנו המפותח לא נותן לנו להישאר עם הכאב יותר מדי זמן ומצא לנו אפשרות מצוינת להעלים את הכאב.. קראו את המאמר הבא והכירו את הדרך.

מאת: אלעד סאעת צימרים30/11/16705 צפיות
למה למעשה יוצאים לחופשה...?


מאת: אלעד סאעת רכב03/11/16749 צפיות
על מכירת רכבים וקנייה לפירוק

מאת: אלעד סאעת רפואה משלימה03/11/16900 צפיות
המאמר הבא מיועד לסובלים מכאבי גב

מאת: אלעד סאעת פיננסים וכספים - כללי 23/09/16444 צפיות
החזרי מס להורים לילדים בעלי לקויות, קראו את המאמר הבא.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: שלום כהןרכב29/09/1989 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/19432 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/19583 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/19687 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/19739 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/19744 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19885 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica