חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה חשוב שנדע על אוסטאופתיה..?

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה24/09/2016741 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה היא למעשה אוסטאופתיה? אוסטאופתיה הינה שיטת טיפול מעולם הרפואה המשלימה המגיעה מארצות הברית.

שיטת האוסטאופתיה, מה שמייחד אותה היא שהיא אינה מכילה בתהליך הטיפול  טיפול תרופתי.
האוסטאופט, שהוא המטפל למעשה יתאים את הטיפול לבעיה של המטופל ובאמצעות שיטות האוסטאופתיה יתחיל בתהליך עד לפתרון מלא.

למה לפנות דווקא לטיפול אוסטאופתי


תחילה, עוד לפני שנגיע לטיפולי אוסטיאופתיה עצמם המטפל יאבחן לפי הידע המקצועי שלו את הבעיה ומקורה, ישאל שאלות ויבצע בדיקה גופנית שאינה פולשנית.
שלב האבחון משמעותי מאוד ומטרתו להבין את מקורה של הבעיה , הגורם האמתי לכאב.
גוף האדם מורכב מאוד, ייתכנו מקרים שהאדם ירגיש  כאב באזור מסוים בגוף ויסתבר שהבעיה עצמה נמצאת במקום אחר בגוף שכלל לא קרוב לאותו אזור אך בכל זאת ישפיע פיזית  על אזור אחר. כל הטיפול יתבצע תוך שימוש במגע יד, אך ורק במגע יד, הטיפול בטוח  מאוד ולא גורם לתופעות לוואי לאחריו.
טיפול זה מאפשר מאפשר לכולם ליהנות מעולם האוסטיאופתיה, בכל בוצת גיל.
השיטה מתאימה לתינוקות קטנים ולקשישים ואפילו לנשים בהיריון.
טיפולי אוסטיאופתיה נחשבים ומוכרים ביעילותם בעיקר לבעיות הקשורות  לעמוד השדרה אך כמובן גם יעילה במגוון בעיות נוספות למשל: כאבי גב תחתון, כאבי גב עליון, כאבי ראש, פריצה דיסק, בלט, בעיות יציבה,  נשימה, בעיות קשב וריכוז וכדומה.

סובל מכאבים..?

מקבלי טיפולי האוסטאופטיה נהנים מיתרון בולט מאוד מאוד שהוא קבלת תחושת הקלה כבר במהלך הטיפול ולא בסופו כמו מרבית הטיפולים .
המטפל מכיר את הבעיה ויודע במה להתמקד לאחר שזיהה אותה, הטיפול יכול ליצור הקלה בכאב כבר בתחילת הטיפול או לאחר מספר מפגשים בודדים.

נקודה שמאוד חשוב לציין היא שהאוסטאופט הינו מטפל מוסמך, בעל הכשרה מקצועית ולימודים מקצועיים אשר העניקו לו מידע רחב בתחום הרפואה בכלל כגון אנטומיה וביו מכניקה של הגוף וכמובן, שיטות ודרכי טיפול ייחודיות שמטרתם לתת מענה אישי למגוון בעיות שעשויות להיות למטופל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/192183 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/192338 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/192324 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/191422 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/193104 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191516 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191253 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה


מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה11/12/20375 צפיות
פרחי יסמין הנקטפים משחררים שמן אתרי במשך מספר ימים לאחר שנקטפו ולכן משאירים אותם על בדים הספוגים בשמן זית עד לספיגת ל הבושם.לאחר מכן מרחיקים את שמן הזית בעזרת כוהל בצורה שמותיר רק את ניחוח היסמין .

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה29/08/20647 צפיות
טיפול בדלקת פרקים אם המטופל מגיע בתחילת הופעת הכאבים ייתכן ריפוי מלא אבל אם יגיע בשלבים מאוחרים כאשר הוא סובל תקפה ארוכה לא בטוח שאפשר לבטל את כל הנזק שנגרם. ישנה חשיבות גדולה להגעה בתחילת הדלקת או לא

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה30/07/20649 צפיות
עיסוי רפואי מתמקד בבעיות כרוניות,בעיות אורטפדיות,כאבים הפוגעים בתפקוד השוטף והינו עיסוי שיקומי לאיברי הגוף. עיסוי רפואי אינו עיסוי עדין,להיפך הוא הנכון הוא עיסוי אינטיסיבי,עמוק וחודרני שמטרתו שיפור בתפקוד בעיות שחלקם נובעות מהזנחה.

מאת: nirרפואה משלימה23/08/191007 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18974 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18942 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica