חפש מאמרים:
שלום אורח
20.07.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך יודעים לבחור נכון פוליסת ביטוח רכב

מאת: שלום כהןרכב26/10/2016498 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

התאמה של פוליסת ביטוח רכב לרכב חדש שנקנה (ללא קשר אם מדובר ברכב חדש לגמרי או רכב שנקנה מיד2) היא פעולה חשובה ביותר שמאד לא מומלץ להקל בה ראש. כל רכב הוא שונה ואין שני רכבים שיהיו להם בדיוק את אותם הפרמטרים המשפיעים על פוליסת הביטוח. כיום ישנן פוליסות רבות שניתן להשוות בין סעיפי הכיסוי שלהם והמחיר שיש לשלם עבורן וכך כל בעל רכב יכול להחליט איזו פוליסה לבחור, שתהיה המתאימה ביותר לו ולכלי הרכב שלו.

אילו פרמטרים משפיעים על פוליסות הביטוח השונות?

כאשר בעל רכב פונה אל חברת ביטוח או אל סוכן ביטוח הוא נשאל כמה וכמה שאלות בנוגע לכלי הרכב שלו - לאילו מטרות מיועד הרכב, מי יהיה הנהג העיקרי שינהג בו רוב הזמן, האם כבר היה הרכב מבוטח תחת ביטוח חובה לרכב, האם הוגשו בעבר תביעות בין אם על ידי בעל רכב זה ובין על ידי בעלים קודמים שהיו לרכב, מה שנת הייצור של הרכב ומה הדגם המדויק שלו ועוד שאלות שעניינן להבין בדיוק איך להתאים את הפוליסה עצמה ואת המחיר שישלם תמורתה בעל הרכב.

דברים אלה חשובים ביותר ואין להסתיר מידע הקשור בהם. גילו של הנהג הצעיר ביותר שינהג ברכב יכול להעלות באופן משמעותי את הפוליסה של ביטוח מקיף לרכב, אפילו בשיעור של יותר מ- 100%. הסוג והדגם הספציפיים עשויים להיות כאלה שיש להם סיכון גבוה לגניבה ולכן גם במקרה זה יהיה המחיר של ביטוח רכב גבוה יותר, במידה ובעל הרכב תבע את חברת הביטוח בעבר והפעיל את סעיפי הביטוח על מנת לכסות את העלות של הזק או תקלה - יתכן ותהיה כאן ירידת ערך של הרכב, דבר שגם כן משפיע על המחיר הסופי.

נושא סבוך שאסור להזניח!

פוליסת ביטוח חובה לרכב, כפי שנרמז מהשם שלה - הינה חובה על פי החוק וכל בעל רכב חייב לשאת את התעודה המשולמת והתקפה בכל נסיעה שהוא מבצע עם הרכב. ביטוח מקיף לרכב אינו בגדר חובה אך מומלץ מאד לרכוש גם פוליסה כזאת על מנת שבעל הרכב יהיה מוגן במידה והרכב שלו יינזק בין אם בתאונת דרכים או בשל תנאי מזג אוויר או בכל תקרית אחרת אשר קרתה באופן מקרי. כאשר חושבים לעומק על ביטוח לרכב מגלים שכדאי לשלם ולהיות מכוסים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןאירועים וחתונות – כללי15/11/17839 צפיות
כאשר מגיעים מועדים מיוחדים במהלך השנה, כמו ימי הולדת, הגעה לעולם של חיים חדשים, ימי נישואים ועוד, כולנו מחפשים אחר המתנה המושלמת בעזרתה נוכל להגיד "מזל טוב" או לומר לצד השני שאנו חושבים עליו.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי10/02/17552 צפיות
אם אתם רוצים לבצע פינוי ירושה, לעתים יש לכם לוח זמנים קצר במיוחד לבצע זאת. אולי אתם צריכים למכור את הדירה או להשכיר אותה והזמן משחק תפקיד.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי10/02/17547 צפיות
אם קיבלתם דירה בירושה, כדאי לטפל בדירה בזריזות ולא להמתין. אם תפנו בזריזות את הדירה תוכלו להשכיר אותה או למכור אותה ולא להפסיד כסף בזמן שעובר.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי10/02/17565 צפיות
לאחר שקרוב שלכם נפטר, במיוחד אם מדובר באדם שהיה קרוב לכם מאוד, אתם עוברים לרוב תקופה לא קלה, במיוחד אם ליוויתם את אותו אדם בימיו האחרונים ובימי מחלתו.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי05/02/17550 צפיות
בעבר הרחוק היה הרפד בעל מקצוע מבוקש. לקראת חגי תשרי והאביב היו מחליפים את הריפוד של הספות והכורסאות.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי05/02/17516 צפיות
הוא שאל, ואת ענית כן, הוא קנה טבעת ואת ענדת, שניכם רצתם לטלפון והתחלתם לספר למשפחות ולחברים שהינה זה קורה ואתם מתחילים לחפש אחר אולמות אירועים בצפון

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי05/02/17526 צפיות
לעתים יש לדעת לעצור את השגרה ולהבין שאתם עומדים לשנות על מנת להוביל להמשך שגרה יותר מהנה.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/1996 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/19235 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/19348 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/19402 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/19405 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19550 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/19759 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica