חפש מאמרים:
שלום אורח
14.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך יודעים לבחור נכון פוליסת ביטוח רכב

מאת: שלום כהןרכב26/10/2016534 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

התאמה של פוליסת ביטוח רכב לרכב חדש שנקנה (ללא קשר אם מדובר ברכב חדש לגמרי או רכב שנקנה מיד2) היא פעולה חשובה ביותר שמאד לא מומלץ להקל בה ראש. כל רכב הוא שונה ואין שני רכבים שיהיו להם בדיוק את אותם הפרמטרים המשפיעים על פוליסת הביטוח. כיום ישנן פוליסות רבות שניתן להשוות בין סעיפי הכיסוי שלהם והמחיר שיש לשלם עבורן וכך כל בעל רכב יכול להחליט איזו פוליסה לבחור, שתהיה המתאימה ביותר לו ולכלי הרכב שלו.

אילו פרמטרים משפיעים על פוליסות הביטוח השונות?

כאשר בעל רכב פונה אל חברת ביטוח או אל סוכן ביטוח הוא נשאל כמה וכמה שאלות בנוגע לכלי הרכב שלו - לאילו מטרות מיועד הרכב, מי יהיה הנהג העיקרי שינהג בו רוב הזמן, האם כבר היה הרכב מבוטח תחת ביטוח חובה לרכב, האם הוגשו בעבר תביעות בין אם על ידי בעל רכב זה ובין על ידי בעלים קודמים שהיו לרכב, מה שנת הייצור של הרכב ומה הדגם המדויק שלו ועוד שאלות שעניינן להבין בדיוק איך להתאים את הפוליסה עצמה ואת המחיר שישלם תמורתה בעל הרכב.

דברים אלה חשובים ביותר ואין להסתיר מידע הקשור בהם. גילו של הנהג הצעיר ביותר שינהג ברכב יכול להעלות באופן משמעותי את הפוליסה של ביטוח מקיף לרכב, אפילו בשיעור של יותר מ- 100%. הסוג והדגם הספציפיים עשויים להיות כאלה שיש להם סיכון גבוה לגניבה ולכן גם במקרה זה יהיה המחיר של ביטוח רכב גבוה יותר, במידה ובעל הרכב תבע את חברת הביטוח בעבר והפעיל את סעיפי הביטוח על מנת לכסות את העלות של הזק או תקלה - יתכן ותהיה כאן ירידת ערך של הרכב, דבר שגם כן משפיע על המחיר הסופי.

נושא סבוך שאסור להזניח!

פוליסת ביטוח חובה לרכב, כפי שנרמז מהשם שלה - הינה חובה על פי החוק וכל בעל רכב חייב לשאת את התעודה המשולמת והתקפה בכל נסיעה שהוא מבצע עם הרכב. ביטוח מקיף לרכב אינו בגדר חובה אך מומלץ מאד לרכוש גם פוליסה כזאת על מנת שבעל הרכב יהיה מוגן במידה והרכב שלו יינזק בין אם בתאונת דרכים או בשל תנאי מזג אוויר או בכל תקרית אחרת אשר קרתה באופן מקרי. כאשר חושבים לעומק על ביטוח לרכב מגלים שכדאי לשלם ולהיות מכוסים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19223 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19225 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19219 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19227 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19230 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/19221 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

מאת: שלום כהןאירועים וחתונות – כללי15/11/17891 צפיות
כאשר מגיעים מועדים מיוחדים במהלך השנה, כמו ימי הולדת, הגעה לעולם של חיים חדשים, ימי נישואים ועוד, כולנו מחפשים אחר המתנה המושלמת בעזרתה נוכל להגיד "מזל טוב" או לומר לצד השני שאנו חושבים עליו.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: שלום כהןרכב29/09/19225 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/19547 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/19697 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/19799 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/19848 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/19852 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19994 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica