חפש מאמרים:
שלום אורח
21.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיבות תכנון ובניה

חברת יסודות צור, אשר פועלת למעלה משני עשורים ברחבי הארץ, כאן למענכם משלב התכנון הכה הכרחי, דרך הכנת תקציב הוגן והכנת תכניות הבניה וההיתרים הנדרשים לה ועד גמר פרויקט, בין אם מדובר בפרויקט פינוי בינוי, או הקמת שכונה חדשה יש מאין. חברתנו מתמחה בכל אחד ואחד משלבי הפרויקט. לדוגמא, שלב התכנון. שלב זה הינו השלב הקריטי אשר על בסיסו תתנהל הבניה כולה ומתחלק להכנת תכניות הבניה ולתכנון תקציב.. זהו שלב מורכב שאין לגשת אליו ללא דיוק ותכנון מפורט, חסכון בזמן, תקצוב נכון וכמובן השגת האישורים וההיתרים המתאימים הכפופים לחוק תכנון בניה.

חברת יסודות צור עובדת בכפוף לחוק זה ויד ביד עם הרשויות המקומיות והמועצות אשר בונות בשטחן שכונות דשות ומבנים לסוגיהם, בין אם בתי ספר, בתי כנסת, בנייני מגורים ועוד. צוות המהנדסים והאדריכלים המומחים של חברת יסודות צור עובד בתאום ובכפוף לחוק תכנון הבניה ומגיש לועדות האחראיות על אישור ובדיקת תכניות המתאר בשלב התכנון את כל אשר דרוש להם.

הכנת תכנית בניה

חברתנו מתמחה בהכנת תכנית בניה אשר מגדירה את יעוד הקרקע, אופן החלוקה למגרשים ומכינה את התשריטים ואף הדמיה של התוצאה הסופית והרצויה בתלת מימד.

לכל קרקע או נכס לפינוי בינוי, ישנה רשות מקומית שהנכס בבעלותה וחברתנו דואגת לקבל את האישורים ואת הטיפול הנכון והראוי מול הרשויות בכדי להשיג תוצאה מקסימלית באפס טעויות מול הוועדה המקומית לתכנון ובניה.

חברתנו דואגת לספק ללקוחותיה שירות תכנון מאלף ועד תו ללא החסרת פרטים ובדיוק רב בשלב קריטי זה. תכניות הבניה מפרטות כל קיר וקיר, מדרגות, גובה המבנה, דלתות, חלונות,  החלוקה הפנימית, תשתיות ועוד. צוות האדריכלים של חברת יסודות צור הינו צוות מוסמך ומיומן שבידיו הכלים הדרושים והידע המקצועי הדרוש לתכנון הבניה.

תכנון תקציב

חברת יסודות צור תכין עבורכם תכנון תקציבי ראוי והולם והחברה תדאג לעמוד בתכנון זה לאורך הפרויקט ללא "הפתעות" והוצאות מיותרות. שלב תכנון התקציב בפרויקט בניה הינו שלב קריטי וחברתנו מתמחה בהנגשה תקציבית והתאמה מדויקת לכלל לקוחותיה לפי דרישתם. בניה תקציבית נכונה תתרום ותשמור על כסכם בתהליך הבניה ותעזור לעמידה בזמנים ובהצמדות לתכנית המתאר שנקבעה במעמד הכנת התקציב ותכנון הבניה.

הוצאות מיותרות? לא אנחנו! חברתנו תעמוד לרשותכם בכל שלב ושלב בתהליך הפקרויקט ובפרט בהכנת התקציב ובכך תמנע פזרנות ואי דיוק תקציבי. קשת המחירים בתהליך בניה הינו רחב ועשוי לכלול הוצאות רבות שאולי לא תעמדו בהן ואנו כאן כדי לעזור לכם לדייק את מבוקשכם. אם תקציבכם מאפשר לכם בניה בסיסית אנו נדאג שכספכם לא "יתבזבז" על הוצאות שאינן הכרחיות באמת לבניה. את התקציב נחלק היטב לפי הצאות חומרים, עבודה וכו' ואף נעריך מראש הוצאות בלתי צפויות למקרה שתהיינה כגון ליקויים בתהליך, התייקרות חומרים ומורכבות בניה שלא נצפתה.

אנו מזמינים אתכן ליצור עמנו קשר בכל שאלה בנושא תכנון בניה לקראת הפרויקט הבא שלכם.

 תגיות המאמר: חשיבות תכנון ובניה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/1928 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19246 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19249 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19242 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19250 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19253 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/19248 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/1982 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19242 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19478 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19752 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי03/03/19724 צפיות
עצות זהב לשימוש נכון בצבע מתכת. מדריך חובה למתחילים.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19711 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19591 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica