חפש מאמרים:
שלום אורח
15.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איכות בבניה

כשמדברים על "איכות בבניה" מדברים על קבלת מוצר מוגמר ללא ליקויים. עם התפתחות ענף הבניה והנדל"ן התנאים הולכים ומחמירים ואיתם הדרישות עולות והחקיקה הולכת ומתחדדת. אנו בחברת יסודות צור, מתחייבים לעמוד בכל התנאים והדרישות למתן מענה ראוי לאורך כל תהליך הבניה ועד להשגת מוצר מוגמר ואיכותי ביותר שנבנה ע"י אנשי הצוות המקצועיים ביותר בתחום, הקבלנים והאדריכלים המובילים בתחומם אשר בעבודת צוות רוקמים עור וגידים לכל פרויקט בצורה המיטבים והנכונה ביותר.

אז מהי איכות בבניה?

כיום, הולכת וגוברת מודעות הציבור לענף הבניה ובפרט לליקויי בניה והקבלן או היזם נדרש לנקוט צעדים כדי לעמוד באחריות המוטלת עליו עד תום.

אחריות זו כוללת עמידה בזמנים, בתקציב, בדרישות השונות, עמידה בחוזה על כל סעיפיו וכמובן עמידה בחוק. אנו בחברת יסודות צור, מאמינים שהלקוח הוא העומד בראש הפרויקט, הוא המחליט והמכוון ואנו עומדים לרשותו עד לקבלת המוצר הסופי תוך עמידה בכל הסעיפים שבאחריותנו.

רמת המוצר של חברת יסודות צור הינה גבוהה ואיכותית, וכוללת גם חומרים מצויינים וגם עבודה טובה וראויה שעומדת בכל הדרישות הכי מחמירות של בניה.

בדיקות = איכות

אנו בחברת יסודות צור דוגלים בבדיקות מחמירות וראויות בטרם הנעת תהליך ובכל שלב ושלב במהלכו. אנו בודקים את התאמת כמויות החומרים בהתאם לפרט, דוגלים בבדיקת תכניות מחמירה, בדיקת והשוואת תכניות צנרת וחשמל, פיקוח על העבודה בכל רגע ורגע כגון חיפוי, טיח, צבע, עבודות הריצוף והקרמיקה, איכות הבידוד האקוסטי והתרמי בקירות המבנה וכל אלו בהתאמה לתקנות התכנון והבניה, תקני מדינת ישראל, הוראות למתקני תברואה ועוד. החמרה בסעיפים אלו תמנע מלקוחותינו ליקויים רבים, תיקונים מיותרים ואכזבה ממשכנם החדש.

כמו כן, אנו מתחייבים להעסקת כח אדם ראוי ואיכותי ועבודה מול בעלי מקצוע מיומנים, כל אחד בתחומו, שיתנו מענה לכל דרישות הפרויקט, במקצועיות ותוך שיטות עבודה נכונות בקיפות מלאה עמנו ועבודת צוות לאורך כל התקופה ועד לסיומה, וואשר יעמדו בכל בדיקות האיכות המחמירות ביותר. כמו כן, איכות נמדדת לא רק בחומרים ובעבודה אלא גם בעמידה בזמנים. איכות מוצר היא דגלנו ואנו מתחייבים לתוצאה מספקת וטובה לכלל לקוחותינו.

ההתחייבות שלנו - הרווח שלכם

אנו מתחייבים לבצע את המיטב שביכלתנו בכדי למנוע ליקויי בניה ע"י החמרה בהוראות בטיחות, בניה, תקנים, אי כפילויות בהזמנת חומרים, מסמכי התקשרות מסודרים, המנעות מהוראות מעורפלות ומתן הוראות מדוייקות לכלל העוסקים במלאכה משלב התכנון ועד לגמר הביצוע ולמסירה.

אנו מתחייבים לאחד את כל התקנים והתקנות, לרכז את כל התשריטים והתכניות בכפיפה אחת, לאחד את כל המסמכים הרשמיים ולייצר סביבת עבודה מסודרת שתקל על מציאת כל המסמכים הדרושים לתהליך בכל רגע נתון. שקיפות אינפורמציה בהתאם לדרישות הלקוח והחוק תעזור לקיום תהליך בניה בריא שבסופו חברתנו תעניק ללקוחותיה מוצר איכותי.

בואו לבנות את ביתכם עמנו וראו כי טוב.

 תגיות המאמר: איכות בבניה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19224 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19226 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19220 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19228 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19231 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/19222 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

מאת: שלום כהןאירועים וחתונות – כללי15/11/17891 צפיות
כאשר מגיעים מועדים מיוחדים במהלך השנה, כמו ימי הולדת, הגעה לעולם של חיים חדשים, ימי נישואים ועוד, כולנו מחפשים אחר המתנה המושלמת בעזרתה נוכל להגיד "מזל טוב" או לומר לצד השני שאנו חושבים עליו.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/1959 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19220 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19455 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19730 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי03/03/19722 צפיות
עצות זהב לשימוש נכון בצבע מתכת. מדריך חובה למתחילים.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19708 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19589 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica