חפש מאמרים:
שלום אורח
22.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שי פינוי דירה

רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שמעל גגות הבתים שלהם מונחות אנטנות חשמליות מסוגים שונים,

האם אתם זוכרים את הטלויזיות הראשונות ? ובכן הקליטה של שידורי הטלויזיה נעשתה באמצעות אנטנה מסוימת, ואז, הגיעו שידורי הלוין והגיע טכנאי שהחליף את האנטנה הישנה בצלחת לוין, לאחר מכן החל השידור הסלולרי והצלחת הוחלפה במשדר וכך הלאה. כנראה שמעולם לא ראיתם טכנאי לאחר שסיים את עבודתו כשהוא אוחז בצלחת לוין או אנטנה.

משמעות הדבר היא ככל הנראה שהגג שלכם מלא באנטנות חשמליות מסוגים שונים והן מצטברות ונאגרות שם.

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר כך נוצרת יותר פסולת אלקטרונית וחשמלית כאשר כל אלה יושבים מעל ראשכם.

פינוי אנטנות – חשיבות עליונה לבטיחות

עקב המודעות הנמוכה בעניין קיומן של האנטנות קיימת חשיבות גבוהה להסבר מדוע צריך ואף מחוייבים לפנות אנטנות ישנות כל תקופת זמן. לפני שאתם יצאים למשימת הפינוי באופן עצמאי, חשוב שתדעו כי פינוי אנטנות יכול להראות על פניו כסוג עבודה פשוטה לביצוע, אך בפועל טמונות בה סכנות רבות וחשוב להיות מודעים לסיכונים הקיימים.

ישנם כמה נושאים העומדים על הפרק, הנה כמה מהם:

1. מיקומן של האנטנות ברוב המקרים אינו נגיש ונדרש מרחב תמרון על מנת להגיע אליהם, בעלי מקצוע משתמשים בסולמות וברתמות מיוחדות כאשר רוב האנשים אינם מחזיקים ציוד זה בביתם.

2. הצטברות של מכשיר חשמלי מכל סוג שהוא במערום מהווה מפגע בטיחותי חמור.

3. אנטנות ישנות צוברות חלודה ומסכנות את הבאים במגע איתן.

4. בתקופת החורף קיימת סכנה מוגברת לפגיעה בדיירי הבנין או הבית בשל רוחות עזות וסופות ברקים.

5. תחזוקה שוטפת של הגג: בזמנים של זיפות או איטום והכנת המבנה לחורף נדרש מרחב פעולה סטרילי על מנת להשלים את התיקונים. ריבוי אנטנות מסכן את שלומם של הפועלים ומפריע למהלך עבודה תקין.

פינוי אנטנות אינה עבודה שעליכם לעשות בכוחות עצמכם מפאת הסיכונים הכרוכים בה. לכן קיימת חברת ״שי פינוי דירה״ המתמחה בפינוי אנטנות וגגות. ״שי פינוי דירה״ מאגדת בתוכה צוות מקצועי ומנוסה בפינוי אנטנות ישנות ושבורות.

שי פינוי דירה: המומחים בתחום פינוי אנטנות

בזמן טיפול באנטנות עלולים להיתקל בחוטי חשמל חשופים, מתכות חלודות, שברי חלקים, ברגים ומסמרים.

הצוות המקצועי מ״שי פינוי דירה״ מגיעים ליום העבודה כאשר הם מצויידים בכלים ובכל אמצעי הבטיחות הנדרשים לביצוע פינוי אנטנות באופן הבטיחותי ביותר. הצוות מיומן בהגעה למקומות בלתי נגישים, הם בעלי יכולת טכנית וידע בעבודה עם מכשירים חשמליים שהתיישנו והם פועלים במהירות וביעילות. שי והצוות שלו משלימים את העבודה תוך יום אחד ומשאירים את גג הבית או הבניין סטריליים ונקיים והפסולת החשמלית משונעת לאזור ייעודי המאושר על פי החוק. ״שי פינוי דירות״ מספקת שירות מקצועי, איכותי ואדיב למגוון לקוחותיה.

זכרו כי פינוי אנטנות היא עבודה המיועדת למומחים בלבד, אל תיקחו סיכונים מיותרים ותנו למומחים מ״שי פינוי דירות״ לעבוד בשבילכם.

 

 

לפרטים נוספים:house-eviction.co.il

 תגיות המאמר: שי פינוי דירה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/1918 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/1934 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/19250 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: שלום כהןרכב29/09/19253 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19246 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןמיתוג27/09/19255 צפיות
רוצים להדפיס מדבקות למשרדים? מחפשים בית דפוס בו תוכלו להדפיס את המדבקות המתאימות לכם באיכות גבוהה מאוד, ובמחיר משתלם ונוח? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/19257 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/1918 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/1985 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19246 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19481 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19755 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי03/03/19724 צפיות
עצות זהב לשימוש נכון בצבע מתכת. מדריך חובה למתחילים.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19711 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica