חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצטיינות בנישה

מאת: אסף דוריהשמה19/01/20174148 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
הצטיינות בנישה – כוח ההתמדה

רבים בני האדם שלהם שאיפות גדולות, רעיונות מדהימים ויצירתיות מפותחת, לעיתים קרובות לאנשים יש מספר רעיונות ומספר תחומים בהם הם בעלי כישורים רבים וטובים ובכל אחד הם יכולים להצטיין ולהיות הטובים ביותר, הבעיה מתחילה כאשר לא יודעים במה להתמקד או לחילופין שמנסים לזרוק "חכה" לכל הכיוונים ולקוות שיעלה משהו מתוך מעמקי האפשרויות.

אז זהו פרדוקס, מצד אחד כישורים רבים ומצד שני פעולות רבות ומגוונות אך ללא מיקוד כלשהוא בכל תחום מובילות לכישלון ולתחושת החמצה, עוצמת התחושה משתנה בהתאם לגודל הציפיות מהפעולות הרבות שביצענו בכל התחומים, סוד ההצלחה והפיתרון במקרה כזה הוא מיקוד והתמדה.

שתי פעולות שלכאורה נראות קלות לביצוע הם הקשות ביותר, כמה פעמים החלטתם לעשות שינוי בחיים ופיזרתם את הפעולות שאתם צריכים לעשות על תחומים רבים, ללמוד משהו חדש יחד עם הפסקת ההרגל המגונה "לעשן סיגריות" במקביל ביקשתם להתחיל לאכול בריא וגם נרשמתם לחדר כושר על מנת להתחיל בפעילות גופנית, המחשבה רצה מאוד מהר וביקשתם גם להתחיל בעבודה חדשה או בתחום חדש ובמקביל לכל אלה גם חיפשתם זוגיות חדשה או ניסיתם להבריא את הקיימת, עוד רציתם למצוא השקעה מניבה מוציינת ולאחר כל זה גם ביקשתם ליייעץ לחבר קרוב שחשבתם שהוא זקוק לעצה טובה מכם ושאתם יכולים לעזור לו ?

אופסססס, שכחנו משהו ? כן, שכחנו לעצור ולהתמקד.

יש לכם עבודה עכשיו ? זה לא כל כך הולך ? צריך לעשות פעולות ולהתמקד במה שאתם עושים עכשיו ולהיות הכי טובים בו, לא צריך ללמוד משהו חדש על מנת להתפתח בעבודה אחרת בעתיד, צריכים לעשות את כל מה שאפשר להצליח עם הקיים, לדוגמא, מסגר מצויין המייצר סורגים לבית  וגם סורגים לעסקים יכל בקלות יתרה להחליט כי כעת הוא מתרחב בגלל שענף המסגרות רווי תחרות והא מתכוון ללמוד נישה חדשה בתחום, הוא מייצר סורגים מעולים אך מעוניין להתחיל לבנות מבני ברזל ולהציע את עצמו לפרוייקטים גדולים, לכאורה, דבר מעולה, אפילו מצויין, שאיפות גדולות ורצון להתפתח אך בפועל הוא מזניח את הקיים ובעתיד הקרוב נפח הפעילות שלו יירד בגלל החלום החדש, ההכנסות יירדו ולא רק זה, הוא ישקיע כספי חסכונות או אפילו ימנף את עצמו וייטול הלוואות, דבר זה לא נכון לעשות, המסגר המייצר סורגים מעולים חייב להתרחב בנישה שלו, ללמוד את החידושים בענף הסורגים בלבד, להיות יותר ויותר מקצועי בתחומו, לפרסם יותר באמצעים השונים וכך הוא יגדל ויתרחב, ברגע שתגיע תקופה טובה יותר בשוק הוא יהיה הראשון שיהנה מפירות הצמיחה.

להיות הכי טוב בתחומך גם אם הוא תחום נישה ולא גדול לדעתנו עדיף מלהיות דג רקק בשוק גדול יותר, היתרון היחסי משחק תפקיד ראשי בדרמת ההתפתחות האישית ועולם העשייה.

 תגיות המאמר: סורגים, נישה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הדף הראשון - אסף דורי

בנייה וקידום אתרים באינטרנט

כתיבת מאמרים וניהול קמפיינים בגוגל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף דורי

מאת: אסף דורילימודי תעודה ומקצוע30/11/162064 צפיות
קורס חשמלאי בודק כשרוצים להתעמק בנושא חדש ולהבין אותו לעומק, צריכים לקחת פסק זמן, לחשוב, לאסוף מידעים על הנושא, וכך להתפתח, זה הכיוון הנכון כאשר מעוניינים ללמוד ולהעשיר את הידע בתחום של חשמלאי,.

מאת: אסף דורימחשבים וטכנולגיה - כללי23/11/163379 צפיות
כבל usb נתחיל במשהו סטנדרטי ורגיל, ראשי התיבות של USB הם "Universal Serial Bus"

מאת: אסף דוריחומרה23/11/163811 צפיות
קורס בקרים מתוכנתים כשמעוניינים ללמוד משהו ולהתעמק במשהו חדש, חייבים לדעת ולאסוף את מה שנקרא, מידע צופה פני עתיד, לא הכוונה שנוכל למצוא מידע שיגיד לנו מה העתיד או יחווה אותו, אלא למידע על הנושא ועל ההתפתחויות שלו הצפויות בעתיד, מה היה בעברו, למה הוא משמש ועוד

מאת: אסף דוריאבטחת הבית22/11/161280 צפיות
ספק כוח רובנו שמענו את המושג ספק כוח מספר פעמים בחיינו גם אם אנו לא עוסקים בתחום, בדרך כלל זה מתקשר אלינו כאשר המזגן לא עובד , כנראה זה הספק או שחסר לנו גז, אולי המחשב הפסיק לתפקד, כן, אולי זה הספק, בהרבה מהמקרים ספק למכשירים חשמליים שונים, ספק כוח, "מביא את הכוח"

מאת: אסף דוריבית חכם22/11/161196 צפיות
פנסים ישנם סוגים שונים של פנסים ונתין להגיד שזהו מוצר שהוא מתפתח עם השנים, תמיד היו זקוקים לו, בעבר פנס היה עשוי להחומרים תלוי התקופה שלו, המילה פנס היא נגזרת של המילה היוונית פנוס, שהוא למעשה כלי לקיבול נר, הוא היה עשוי ממתכת או מחרס,לאחר תקופה מסוימת הוא עבר "להתגורר" בתוך זכוכית, שם אורו יכול היה להאיר בגאון יתר, הזכוכית הגנה על האור הנר מפני רוחות על מנת שלא ייכבה.

מאת: אסף דוריחומרה21/11/164111 צפיות
מולטימטר או בשמו העברי רב מודד, תפקידו כשמו העברי , למדוד, מה מולטימטר מודד ? מולטימטר מודד את הזרם, המתח, התנגדויות,השראות, קיבולות של הגודל החשמלי מאותו מקור. ישנים מולטימטרים אנלוגים וישנן דיגיטליים, יתקון בולט של הדיגיטלי הוא שהוא מאפר להתממשק עם אצעים חיצוניים כמו מחשבים.

מאת: אסף דורינדל"ן21/11/161515 צפיות
משקיעים מישראל שמשקיעים באירופה, נותנים דגש על חסינות כלכלית מופגנת של גרמניה ביחס לשכנותיה באירופה ומסבירים כי זו סיבה מספיק מרכזית להשקעה בגרמניה אתרים כלכליים מוסיפים כי השקעות בשויי מיליארדי שקלים בוצעו ע"י ישראלים באירופה בשנים האחרונות בכל הנושא של השקעות נדלן. עיסקאות ענקיות כמו של המלונאי דוד פתאל והכוונה להשקיע יותר ממיליאד ש"ח ברכישת רשת בתי מלון גדולה של הולידי אין בגרמניה ועוד

מאמרים נוספים בנושא השמה

מאת: מועדפת בעירהשמה02/09/152751 צפיות
עבודה באחת מתחנות הדלק הרבות הפזורות ברחבי הארץ עשויה להיות אפשרות נוחה ומהנה. תוכלו לעבוד בתחנות הדלק של "פז", "סונול", "דור אלון", "טן" ואחרות, בתור מתדלקים או בתור מוכרים בחנויות הנוחות.

מאת: מועדפת בעירהשמה14/08/151925 צפיות
מה לא נאמר על העיר תל אביב. שהיא עיר בלי הפסקה, שהיא עיר לצעירים, שיש בה תרבות, עושר, כלכלה וספורט. אבל משום מה לא מדברים על עבודה מועדפת בתל אביב.

מאת: arielcהשמה17/04/151838 צפיות
טיפים למציאת עבודה באנגליה.

מאת: tanga2השמה10/04/152036 צפיות
עבודה במכירות מדלת לדלת במגוון יעדים.

מאת: taliyacovsonהשמה04/04/151660 צפיות
אירופה היא יבשת שמושכת ישראלים רבים שבוחרים לעבוד בה.

מאת: yossi dהשמה26/03/151780 צפיות
קשה שלא לשמוע על עבודה בחול אם אתה חי בישראל. הטרנד הזה ששטף המוני צעירים הופך לנפוץ ביותר. ישראלים רבים עולים על המטוס לאחר השירות הצבאי ובוחרים לחפש עבודה טובה ורווחית.

מאת: zahi cohenהשמה20/03/151613 צפיות
צעירים רבים אחרי השירות הצבאי שלהם בוחרים לעבור לחו"ל ולעבוד קצת. בי ן אם המניע כלכלי או החוויה מושכת אותם, מדובר בתופעה רחבה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica