חפש מאמרים:
שלום אורח
17.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טכנאי מזגנים – איך למצוא אחד טוב?

טכנאי מזגנים הוא אחד המקצועות הטכניים הרבים שיש בישראל והוא מהנחוצים ביותר, במיוחד בתקופת הקיץ החמה. במדינת ישראל יש חברות רבות של יצרני מזגנים. כל אחת עם יתרונותיה וחסרונותיה. לכולם יש טכנאי מזגנים המתקינים את המזגנים הנרכשים ולכן חשוב לבחור אחד טוב שגם מבין את הדגם שיש לכם בבית. אנשים רבים מופנים על ידי לשכת התעסוקה לקורסים מטעם משרד העבודה והרווחה. קורסים אלו נערכים במכללות ובתי ספר פרטיים עם הנחיות של משרד העבודה והרווחה. בוגרי הקורסים ממיינים על פי קריטריונים ברורים ולאחר שהתלמיד עמד בתנאי הקורס, כמו השתתפות במספר מסוים של שעורים עמידה בכל המטלות והמבחנים יקבל הבוגר אישור לימודים, תעודת גמר ואישור לעבוד במקצוע. חברות גדולות מעסיקות טכנאי מזגנים וקירור משלהן ואינן נעזרות בטכנאים חיצוניים.

איך מוצאים טכנאים ברמה גבוהה?

· באיגוד הטכנאים יש גם פרטים של  טכנאי מזגנים. ניתן לקבל מידע על תלונות שהוגש על טכנאי מסוים, הדירוג שלו בין הטכנאים. כמו כן ניתן להשיג את המחירון המומלץ לעבודות של טכנאי מזגנים. לכל ביקור בבית הלקוח ופעולה של תיקון יש מחיר.

· בעת רכישת מזגן בחנות החשמל יופנה ללקוח טכנאי מזגנים מחברה המייצרת. הטכנאי יגיע לבית הלקוח יתקין את המזגן ויגיש לו תעודת אחריות. בתקופת האחריות יקבל הלקוח שירות טכנאי מזגנים באמצעות יצרן המזגן.

· בסיום תקופת האחריות יכול הלקוח להמשיך את השירות בחברת היצרן או לפנות לטכנאי מזגנים עצמאי. כדאי לבדוק את כל הפרטים אודות טכנאי המזגנים, בכל הדרכים העומדים בפניו של הלקוח בטרם ההתקשרות וזאת כדי למנוע ויכוחים ובעיות בעת הגעת הטכנאי.

· פרסומים נוספים של טכנאי מזגנים ניתן למצוא בעיתונות הכתובה, בעלונים המופצים בערים וגם באתרי האינטרנט שיש לטכנאי מזגנים באינטרנט. מן הסתם כל אחד ימליץ על עצמו כבעל המקצוע הטוב ביותר, הישר והזול מבין כולם. מרבית הטכנאים ישרים אבל כפי שניתן היה לראות בתוכנית שהייתה בטלוויזיה ראינו גם אחרים.

על פי החוק טכנאי מזגנים, כמו כל יתר בעלי המקצוע, על הטכנאי להגיע לבית הלקוח בשעה היעודה. למשל השעה נקבעה בין 10:00 ל-12:00. לאחר שעה זו יכול הלקוח להגיש תביעה בבית דין לתביעות קטנות וללקוח סיכוי לזכות בתביעה על פי פסיקת בית המשפט.

 תגיות המאמר: טכנאי מזגנים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20957 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/201029 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/191117 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/191412 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/191155 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/191460 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/195992 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי02/05/222960 צפיות
אז מה זה ארנונה ? ארנונה זה מס שמוטל מכוח חוק בכל שנה והוא מורכב לכאורה ממשוואה מאוד פשוטה: "שטח הנכס" כפול "תעריף לכל מ"ר" – המכפלה של שניהם יוצרת בעצם את החיוב השנתי. אבל למען האמת, זה לא כל כך פשוט, וכפי שנציג כאן, הנתונים של "שטח" ו"תעריף" מצריכים בדיקה דקדקנית ועשויים להתפרש במספר אופנים. וכל שינוי קטן במשוואה הזאת יכול להביא להפחתה של עשרות אחוזים בחיוב הארנונה!

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי30/01/223303 צפיות
מה חשוב לדעת בשביל להבין מה זה תבע בצורה פשוטה

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי23/08/211417 צפיות
כאשר אתם צריכים לבצע עבודות שונות בבית שלכם, לא תמיד פשוט להבין למי צריך להתקשר כדי שעבודות אלו יבוצעו. ישנם בעלי מקצוע מומחים מסוגים שונים כמו חשמלאי, אינסטלטור או קבלן שיפוצים. אבל מה קורה כאשר אתם רוצים לבצע תיקונים ומשימות תחזוקה ופשוט לא בורכתם בכישורים המתאימים?

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי28/07/211373 צפיות
מחפשים חברת ניהול ואחזקת בתים בצפון? רגע לפני שאתם בוחרים בחברה כזו או אחרת עליכם לתת את הדעת על הנושאים הבאים:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211646 צפיות
המגורים בעיר גדולה כמו חיפה אינה אומרת שעל הבניין שלכם להיראות אפרורי וקודר. להיפך, חיפה עטופה בכל כך הרבה טבע ירוק ומוריק, שזו חובה של ממש להקים גינה משותפת. גינה בבניין תסב הרבה הנאה לדיירים וילדיהם, הם יוכלו לבלות בחוץ, או על הגג, תלוי איפה תמוקם הגינה המשותפת, והבניין יראה פשוט נפלא, ייחודי ומלא באופי. אם שאלתם את עצמכם מה לעשות כדי להקים גינה, כל הפרטים לפניכם:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/211618 צפיות
המציאות הטכנולוגית שקיימת כיום, שינתה את החיים שלנו מקצה לקצה בהמון היבטים. ואחד התחומים שהשתנה גם כן כתוצאה מכניסת הטכנולוגיה לחיינו הוא ניהול ועד הבית. טכנולוגיה מתקדמת אשר מותאמת לתחום של ניהול בתים, הפכה את תהליך הניהול למאוד פשוט וידידותי ובעזרת תכנה לניהול בניינים אפשר לנהל את ועד הבית בצורה חכמה, אפקטיבית ובעיקר, שקופה, שזהו פרמטר לא פחות חשוב.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי18/05/211840 צפיות
זה קשור הרבה לבחירה של עיצוב פנים נכון, וקשור גם כן לבחירה של חברת ניקיון משרדים שיודעת מה נדרש ממנה על מנת לשמר את החלל הזה נקי מלכלוך ואבק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica