חפש מאמרים:
שלום אורח
26.05.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אזעקה אלחוטית לבית שלך לביטחון שלך

אזעקה אלחוטית

אזעקה אלחוטית - לא מתכננים פריצה

לא תמיד כשמתכננים ובונים בית לוקחים בחשבון שאולי חס ושלום פורצים ייכנסו לכם לתוך הבית. ולכן פעמים רבות לא מתכננים מראש תשתית למערכת אזעקה. במידה ותרחיש כזה קרה אצלכם ופרצו לכם את הבית מבלי שהייתם מוכנים לכך, אתם קרוב לוודאי תשקלו לשים אמצעי מיגון ואבטחה שימנעו את הפעם הבאה, שלא תקרה בעזרת ה' טפו טפו חמסה...

תפקידי מערכת האזעקה

אחד מאמצעי האבטחה וההגנה על בתים הוא מערכת אזעקה. מערכת אזעקה מגנה על הבית או העסק שלכם והיא אמורה לפעול כאשר נכנסים פורצים לבית. בעצם למערכת האזעקה מספר תפקידים, והם: גילוי חדירה של פורצים או גורמים זרים אל תוך המרחב הפרטי, התרעה על ידי השמעת צופרי הרתעה פנימיים או חיצוניים, וכמובן להתקשר לבעל הבית או העסק ולהודיע לו שהתרחשה פריצה בבית או בבית העסק שלו, לחייג למשטרה או למוקד האבטחה. כמו כן, יכולים להיות תפקידים נוספים כמו לאפשר תקשורת בין הבית לבעל הבית שנמצא מחוצה לו, לאפשר הפעלת אות מצוקה מפנל המערכת למוקד, וגילוי עשןאו אש גם כשמערכת האזעקה אינה מופעלת, כלומר כשדיירי הבית נמצאים. ניתן כמובן גם לשלב את מערכת האזעקה עם מערכת בית חכם.
מערכת אזעקה קווית

הרלוונטיות של חוסר התכנון של תשתית למערכת אזעקה הוא גורם מכריע בהחלטה האם להתקין מערכת אזעקה קווית או אלחוטית. מאחר שכשיש תכנון אז בדרך כלל בוחרים להתקין מערכת אזעקה קווית. אבל כשבמהלך שנות המגורים שלכם בדירה פתאום עולה הצורך בהתקנת אזעקה אז התקנת מערכת אזעקה קווית לא תמיד אפשרית, לפעמים אם היא אפשרית, היא לא תמיד אסתטית מכיוון שהחיווט שיש לבצע במבנה הוא מחוייב המציאות, ולא תמיד ניתן להסתיר אותו. למי שהאסתטיקה חשובה השיקול הזה יכול להיות מכריע.

אחת החברות הידועות בארץ שמשווקת אזעקות אלחוטיות היא חברת ויסוניק. ולא זו בלבד מערכת האזעקה האלחוטית ניתנת כיום להתקנה עצמית ולחסוך לכם כסף רב.

מערכת אזעקה אלחוטית מתאימה למבנה שאין בו תשתית מוכנה מראש למערכת קווית, מאחר שהיא הכי פחות פולשנית, ודורשת חציבה מינימלית בקירות לצורך התקנת רכיבים נוספים.

מערכת אזעקה אלחוטית היא מערכת בעלת לוח מקשים, לוח בקרה וחייגן טלפוני. תפקיד כל הרכיבים במערכת הזאת הוא לשלוט במערכת ולחייג לגורמים הרלוונטים בשעת הפריצה, כשהאזעקה פועלת. למשל חיוג למשטרה, לבעל הבית או העסק או לקרוב משפחה חלופי. את רכיבי מערכת האזעקה האלחוטית יש צורך לחבר לקיר, ולחבר בין לוח המקשים ללוח הבקרה, ולחבר את קו הטלפון ללוח הבקרה.

מערכת גיבוי חשמלי

לוח הבקרה או ה"רכזת" מחובר באופן אלחוטי אל הגלאים באופן אלחוטי באזעקה האלחוטית ובאמצעות חוטים במערכת קווית. הרכזת מופעלת על ידי חשמל, ולכן כדי לגבות מצבים של ניתוקים והפסקות חשמל, הרכזת מחוברת גם למעין מצבר חיצוני נטען.

הגלאי

במערכת האזעקה ישנם גלאים שונים, גלאי נפח, גלאים מגנטיים, גלאי שברי זכוכית, גלאי תנועה ועוד. וכמובן גלאי עשן. ניתן לחבר מספר גלאים לרכזת אחת, כך שיכסו מספר איזורים בבית או במשרד.

מערכת האזעקה האלחוטית מיוצרת בדרך כלל על ידי חברות פימא, ויסוניק או עורב, והתקנת המערכת נעשית בהתאם לסוג הספציפי. מערכת אזעקה אלחוטית היא לא מורכבת להתקנה בדרך כלל, ויש חוברות הסברים והנחיות לכל מערכת כזו, ואפשר להיעזר בהן. אבל כמובן שניתן תמיד גם להיעזר בטכנאי ולחסוך טעויות ועוגמת נפש. כמובן שבחירת מערכת האזעקה צריכה להיעשות בחוכמה, ולהתאים את הפתרון המתאים להגנה הרצויה ביותר, כמובן גם בהתאם לתקציב.

 תגיות המאמר: אזעקה אלחוטית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי09/05/1863 צפיות
כל מי שכבר התקין בבית שלו תריסים חשמליים יודע לומר עד כמה זה נוח. במקום לעמוד ולהפעיל כוח בכל פעם מחדש כשרוצים להגיף את התריס, אפשר פשוט ללחוץ על כפתור וכך ליהנות מתריס שעולה ויורד בקצב אחיד.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי30/04/1897 צפיות
תריסים חשמליים הם פיתרון טוב ונוח במיוחד היום בכל בית. פשוט בלחיצת כפתור פותחים או סוגרים את התריס. יחד עם זאת, בלי שום הודעה מוקדמת התריס יכול פתאום להיתקע ולהפסיק לעבוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/04/1898 צפיות
אתם כבר מדמיינים את המשרד הגדול והמרווח, את השלט הצבעוני בכניסה ואת הלקוחות שיגיעו בהמוניהם כדי לקבל את השירות המופלא שלכם. בפועל אתם מדמיינים את הרגע הזה כשאתם ממוקמים בפינת העבודה הקטנה שלכם, והחלום הזה נראה עדיין רחוק להפליא. אז נכון, החלום הזה לא יתגשם בן רגע אבל זה לא אומר שלא תוכלו להגיע אליו. עם ייעוץ לפתיחת עסק חדש ועם ליווי מקצועי של חברות ייעוץ ארגוני, אפשר לתכנן את הצעדים הדרושים בדרך להשגת המטרה שלכם.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי13/04/18143 צפיות
יותר ויותר עסקים מבינים שהם זקוקים לליווי מקצועי ולסיוע מצד אנשי הידע והניסיון. הם רוצים לשפר את הרווחיות, להגדיל את הפעילות או לייעל את העבודה הקיימת. הם רק לא ממש בטוחים איך עושים את זה, וברור לחלוטין שעם חברה לייעוץ כלכלי אפשר להשיג את המטרות הללו, וגם כמה מטרות גדולות אחרות. השאלה היא מאיפה מתחילים, ואיך בכלל בוחרים גורם אחד מתוך שלל חברות ייעוץ ארגוני. הנה שלוש השאלות החשובות.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי10/04/18150 צפיות
בעת היותכם מחפשים אחר מערכת בקרת כניסה למשרד יהיה מומלץ לוודא כי אתם לוקחים בחשבון את כל הדברים החשובים. כך בעצם יהיה ניתן להבטיח שיתאפשר לכם לבחור מערכת אשר תעמוד על הציפיות שלכם ובצורה המשכנעת ביותר.

מאת: שלום כהןבתי מלון09/04/18162 צפיות
אחד הדברים שמאפיינים את המלונות המובלים באילת זה עצם היותם מלונות אשר ניחנים בנוף קסום לים האדום. לפיכך כל אחד מכם בוודאי יהיה מעוניין ליהנות מאותו נוף

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/04/18158 צפיות
במידה ואתם מחפשים אחר מלונות באילת ותהיו מעוניינים להבטיח שיתאפשר לכם למצוא את המקום המושלם לבלות בו, דעו לכם כי הדרך הנכונה לפעול בעניין תהיה על ידי כך שתוודאו כי אתם בוחנים את כל האופציות השונות ובסופו של דבר אינכם מתפשרים על אף אספקט בכל הנוגע למלון בו אתם מתכוונים לנפוש.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: אלכסיי קוגןבניין ואחזקה - כללי16/05/1844 צפיות
מעוניין להפוך את העסק שלכם לנגיש יותר וחשבתם כיצד ניתן לעשות זאת? שילוב של הגבהות לאסלה זוהי דרך מצוינת לגרום לעסק שלכם להיות מקום הרבה יותר ידידותי בעבור האוכלוסייה הנכה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי09/05/1863 צפיות
כל מי שכבר התקין בבית שלו תריסים חשמליים יודע לומר עד כמה זה נוח. במקום לעמוד ולהפעיל כוח בכל פעם מחדש כשרוצים להגיף את התריס, אפשר פשוט ללחוץ על כפתור וכך ליהנות מתריס שעולה ויורד בקצב אחיד.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי30/04/1897 צפיות
תריסים חשמליים הם פיתרון טוב ונוח במיוחד היום בכל בית. פשוט בלחיצת כפתור פותחים או סוגרים את התריס. יחד עם זאת, בלי שום הודעה מוקדמת התריס יכול פתאום להיתקע ולהפסיק לעבוד.

מאת: טל בן דודבניין ואחזקה - כללי17/04/18198 צפיות
כאשר נתקלים בהצפה בבית, אם יש ברז דולף או כאשר ישנה ירידה בלחץ המים, אין יותר מדי זמן לבזבז. חייבים להזמין איש מקצוע – ומהר. החיפוש אחר שירותי אינסטלציה בראשון לציון צריך להביא בחשבון שזקוקים לתיקון מהיר אבל יחד עם זאת גם ברמה גבוהה

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי04/04/18151 צפיות
התריס החשמלי הפך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. למעשה, הימים שבהם היינו רגילים לראות תריסים ידניים בבתים שונים נראים כבר כל כך רחוקים, עד כי ברור מדוע גם אתם התרגלתם לעניין הזה. עם זאת, כדאי לדעת שגם בתריסים הכי משוכללים שיש עלולות להיות מידי פעם תקלות ולכן עולה השאלה מה באמת כדאי לעשות בנידון. זה נשמע לכם מוכר וגם אצלכם בחדר השינה התריס לא עובד? אם כך, הזמנת שירותי תיקון תריס חשמלי זה כל מה שאתם צריכים ועדיף שתתעסקו בעניין הזה כמה שיותר מהר.

מאת: Shaiבניין ואחזקה - כללי26/03/18183 צפיות
אמבטיה היא פריט לאוהבי הפינוק והיופי. מה קורה לאחר מספר שנים כשאר יש בקיעים, שריטות, חלודה ולכלוכים שאינם יורדים בשום צורת ניקוי. רבים שוברים ומתקינים מקלחון, אך ישנם יחיד סגולה ששומרים אמונים לאמבטיה ופשוט מחליפים אותה בחדשה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי07/03/18211 צפיות
תריס חשמלי הוא פריט בבית שככל שמתחזקים אותו יותר טוב במהלך השימוש בו, כך יורדת הסבירות שיהיו בו תקלות, וכך תוכלו לחסוך כסף רב על תיקון, טיפול והחלפה. תחזוקה של תריס חשמלי היא יחסית קלה ופשוטה, ואינה דורשת הקדשת זמן או אנרגיות רבות מידי. שמירה על מספר כללים פשוטים תשמור על התריס לאורך זמן ותחסוך לכם משאבים רבים להחלפת או תיקון התריס החשמלי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica