חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אזעקה אלחוטית לבית שלך לביטחון שלך

אזעקה אלחוטית

אזעקה אלחוטית - לא מתכננים פריצה

לא תמיד כשמתכננים ובונים בית לוקחים בחשבון שאולי חס ושלום פורצים ייכנסו לכם לתוך הבית. ולכן פעמים רבות לא מתכננים מראש תשתית למערכת אזעקה. במידה ותרחיש כזה קרה אצלכם ופרצו לכם את הבית מבלי שהייתם מוכנים לכך, אתם קרוב לוודאי תשקלו לשים אמצעי מיגון ואבטחה שימנעו את הפעם הבאה, שלא תקרה בעזרת ה' טפו טפו חמסה...

תפקידי מערכת האזעקה

אחד מאמצעי האבטחה וההגנה על בתים הוא מערכת אזעקה. מערכת אזעקה מגנה על הבית או העסק שלכם והיא אמורה לפעול כאשר נכנסים פורצים לבית. בעצם למערכת האזעקה מספר תפקידים, והם: גילוי חדירה של פורצים או גורמים זרים אל תוך המרחב הפרטי, התרעה על ידי השמעת צופרי הרתעה פנימיים או חיצוניים, וכמובן להתקשר לבעל הבית או העסק ולהודיע לו שהתרחשה פריצה בבית או בבית העסק שלו, לחייג למשטרה או למוקד האבטחה. כמו כן, יכולים להיות תפקידים נוספים כמו לאפשר תקשורת בין הבית לבעל הבית שנמצא מחוצה לו, לאפשר הפעלת אות מצוקה מפנל המערכת למוקד, וגילוי עשןאו אש גם כשמערכת האזעקה אינה מופעלת, כלומר כשדיירי הבית נמצאים. ניתן כמובן גם לשלב את מערכת האזעקה עם מערכת בית חכם.
מערכת אזעקה קווית

הרלוונטיות של חוסר התכנון של תשתית למערכת אזעקה הוא גורם מכריע בהחלטה האם להתקין מערכת אזעקה קווית או אלחוטית. מאחר שכשיש תכנון אז בדרך כלל בוחרים להתקין מערכת אזעקה קווית. אבל כשבמהלך שנות המגורים שלכם בדירה פתאום עולה הצורך בהתקנת אזעקה אז התקנת מערכת אזעקה קווית לא תמיד אפשרית, לפעמים אם היא אפשרית, היא לא תמיד אסתטית מכיוון שהחיווט שיש לבצע במבנה הוא מחוייב המציאות, ולא תמיד ניתן להסתיר אותו. למי שהאסתטיקה חשובה השיקול הזה יכול להיות מכריע.

אחת החברות הידועות בארץ שמשווקת אזעקות אלחוטיות היא חברת ויסוניק. ולא זו בלבד מערכת האזעקה האלחוטית ניתנת כיום להתקנה עצמית ולחסוך לכם כסף רב.

מערכת אזעקה אלחוטית מתאימה למבנה שאין בו תשתית מוכנה מראש למערכת קווית, מאחר שהיא הכי פחות פולשנית, ודורשת חציבה מינימלית בקירות לצורך התקנת רכיבים נוספים.

מערכת אזעקה אלחוטית היא מערכת בעלת לוח מקשים, לוח בקרה וחייגן טלפוני. תפקיד כל הרכיבים במערכת הזאת הוא לשלוט במערכת ולחייג לגורמים הרלוונטים בשעת הפריצה, כשהאזעקה פועלת. למשל חיוג למשטרה, לבעל הבית או העסק או לקרוב משפחה חלופי. את רכיבי מערכת האזעקה האלחוטית יש צורך לחבר לקיר, ולחבר בין לוח המקשים ללוח הבקרה, ולחבר את קו הטלפון ללוח הבקרה.

מערכת גיבוי חשמלי

לוח הבקרה או ה"רכזת" מחובר באופן אלחוטי אל הגלאים באופן אלחוטי באזעקה האלחוטית ובאמצעות חוטים במערכת קווית. הרכזת מופעלת על ידי חשמל, ולכן כדי לגבות מצבים של ניתוקים והפסקות חשמל, הרכזת מחוברת גם למעין מצבר חיצוני נטען.

הגלאי

במערכת האזעקה ישנם גלאים שונים, גלאי נפח, גלאים מגנטיים, גלאי שברי זכוכית, גלאי תנועה ועוד. וכמובן גלאי עשן. ניתן לחבר מספר גלאים לרכזת אחת, כך שיכסו מספר איזורים בבית או במשרד.

מערכת האזעקה האלחוטית מיוצרת בדרך כלל על ידי חברות פימא, ויסוניק או עורב, והתקנת המערכת נעשית בהתאם לסוג הספציפי. מערכת אזעקה אלחוטית היא לא מורכבת להתקנה בדרך כלל, ויש חוברות הסברים והנחיות לכל מערכת כזו, ואפשר להיעזר בהן. אבל כמובן שניתן תמיד גם להיעזר בטכנאי ולחסוך טעויות ועוגמת נפש. כמובן שבחירת מערכת האזעקה צריכה להיעשות בחוכמה, ולהתאים את הפתרון המתאים להגנה הרצויה ביותר, כמובן גם בהתאם לתקציב.

 תגיות המאמר: אזעקה אלחוטית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20481 צפיות
כולנו אוהבים לטייל בצפון, אשר הוא חבל ארץ יפיפייה, המשאיר לנו טעם של עוד, כאשר אנחנו מבקרים בו, משום שיש בו אינספור מסלולי טיול יפים ומרהיבים וחוויה בלתי נשכחת. המיוחד באזור הצפון הוא בעצם הנחלים שיש בו, אשר אזור זה מוצף בנחלים מרהיבים ובמסלולי טיול מרתקים. טיול ג'יפים בצפון הינה חוויה ייחודית, המתאימה גם למשפחות עם ילדים. ניתן לטייל בג'יפים עם ילדים, כמו כן ניתן גם לטייל כזוג, אך חשוב לדעת כי יש מסלולי ג'יפים המתאימים לכל ימות השנה ויש כאלו שניתן לראות דווקא בחורף,אז במאמר זה נבחן את העונה ה

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20478 צפיות
טיולי ג'יפים מאפשרים לכם לחוות חוויה מעניינת במיוחד, וכך תוכלו להגיע אל מקומות נידחים בארץ ובעולם.

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי02/12/19882 צפיות
בישראל ישנה תרבות המעודדת צעידה בשטח ובמסלולים השונים הפרושים ברחבי הארץ, והאמת? בצדק. קשה למצוא מקומות אחרים בעולם שהנוף בהם מגוון כל כך, ולא בכדי היא מושכת אליה מאות אלפי תיירים מדי שנה. עם זאת, עבור הרבה מאד אנשים המעוניינים לבקר בטבע מסלולי ההליכה הללו אינה בהכרח מתאימה או אפשרית, אם בשל תנאי דרך קשים, אם בשל מצב בריאותי או מורכבות טכנית לערוך טיול למשפחה גדולה - וגם כמובן הרצון הפשוט לערוך טיול בטבע במסגרת שונה ומאתגרת בדרכה שלה. במיוחד במקרים בהם רוצים לגמוע שטח רב ולהכיר חלקים בארץ שלא הכ

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי06/03/191880 צפיות
ישראלים הם בהחלט עם שאוהב לטייל ברחבי העולם וגם בארץ, ומעידים על כך אינספור המסלולים שיש במדינה הקטנה שלנו. בימים בהם אתם לא צריכים לעבוד ואין לכם חובות אחרות, אחת הדרכים הטובות ביותר למצות את החופש היא באמצעות טיולים ברחבי הארץ, כמו טיולי ג'יפים בצפון, שיראו לכם את הנופים המרהיבים בחלקה הצפוני של ישראל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ05/02/191736 צפיות
אזור הגולן מלא בקיבוצים נפלאים, נופים טבעיים, וכן אתרים היסטוריים שניתן לטייל ביניהם במשך השנה. בין היישובים הקהילתיים בגולן ניתן לטייל בנופים של נחל הירמוך, אזור הכנרת, נהר הירדן, גבול סוריה, ואזורים רבים אחרים הכוללים שלל סוגי נופים המושלמים לטיולים. עבור אלו שרוצים לטייל באזור הזה, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא עם טיולי ג'יפים בגולן המאפשרים לכם לעבור שלל הרפתקאות בין נופי ישראל.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי23/01/19680 צפיות
בימינו החשיבות של חדר ממ"ד בבית הינה ברורה לכולם ומהווה פרמטר חשוב במכירה או השכרה של דירה בעיקר באזור דרום הארץ וצפונה אשר קרובים לגבול וידועים כאזורי פורענות ואי יציבות ביטחונית.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי25/12/18635 צפיות
במציאות הישראלית המורכבת שלנו, אין ילד שלא מכיר את המילה ממ"דים, או בשמם הרשמי "מרחבי מיגון דירתיים". היום זה אולי נשמע קצת תמוה, אך החדרים הממוגנים שאנו מכירים היטב אינם קיימים מאז ומעולם:

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: שמריהו יונהבניין ואחזקה - כללי09/07/20107 צפיות
חברת נסיב חלבי ובניו מתמחה בעבודות איטום גגות בחיפה, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי ואדיב. החברה מחזיקה בניסיון של למעלה מ – 50 שנים ודוגלת בתמחור אטרקטיבי, עבודה עם רישיונות ותו תקן והענקת אחריות לכל לקוח. רוצים לאטום את גג הבית ולעשות את זה כמו שצריך? פשוט פנו אל נסיב חלבי ובניו.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20246 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20390 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19875 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19769 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19692 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19630 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica