חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

עו"ד בר אל ירון מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: בר אל ושות, משרד עו"ד

אתר אינטרנט: barelaw.co.il

טלפון: 03-6129124

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

המשרד ממוקם בלב הסיטי של רמת גן והינו משרד איכותי ואישי המחויב למתן שירות מקצועי, אמין ומצוין תוך התמקדות במתן שירות אישי וייחודי המתאים לכל לקוח ולקוח בהתאם לצרכיו. המשרד ערוך למתן טיפול משפטי מעולה ללקוחות פרטיים לרבות בהתנגדויות לביצוע שטר, ביטול פסקי דין, טיפול בחובות בהוצאה לפועל לרבות איחוד תיקים, פשיטת רגל והסדרי נושים, ועסקאות מקרקעין. המשרד מקפיד על התמקדות בצרכיו המיוחדים של הלקוח הפרטי שלא נזקק לשירותיו של עורך דין באופן קבוע.

חלק אחר במשרדנו מטפל בלקוחות מסחריים כגון חברות, עמותות, ועסקים. המשרד מתמחה  התמחות בליטיגציה ויישוב סכסוכים, דיני תאגידים (הקמת חברה, הסכם מייסדים, הרמת מסך וייצוג בבית המשפט המחוזי בענייני חברות), מקרקעין ופיתוח נדל"ן, זכויות יוצרים, כמו כן למשרד הצלחות רבות בייצוג מעבידים שהואשמו או קיבלו קנס על העסקת עובדים זרים שלא כדין לכאורה. המשרד פועל מתוך רצון להעניק מענה מקיף, מהיר, יעיל וזמין ללקוחותיו העסקיים בהתאם לצרכיהם השוטפים.   משרדנו הינו נציגה הבלעדי בישראל של חברת Global Credit Solutions אשר הינה חברה גלובאלית בעלת 70 נציגויות  בכל רחבי הגלובוס. עיקר פעילותה של Global Credit Solutions הוא בביטוח אשראי וגביית חובות כמעט בכל פינה ברחבי העולם. החברה ומשרדנו עובדים באופן שוטף מול מדינות בנקים וחברות מהמובילות בעולם. על חלק מלקוחות החברה תוכלו ללמוד מדף רשימת הלקוחות של החברה באתר. משרדנו וחברת Global Credit Solutions פועלים לשם גביית חובות בישראל של מדינות, חברות ובנקים מכל העולם כמו גם בגביית חובות של חברות ישראליות בכל רחבי הגלובוס. להרחבה בנושא זה נא עיינו בחלק באתר המוקדש לגביית חובות בינלאומיים.      
עוד על משרדנו תוכלו למצוא בחלק בדף מאמרי המשרד באתר שם ניתן לעיין במאמרים שפרסם משרדנו, ובדף כתבי הטענות באתר שם ניתן לעיין בכתבי טענות שהגשנו לערכאות השונות בסוגיות הנוגעות לתחומי התמחותו של המשרד.

משדנו והעומדים בראשו מאמינים בנתינה לחברה הישראלית בה אנו חיים. המשרד מתגייס ומתנדב לשירותם של עמותות שלדעתנו פעילותם חשובה וקריטית לשיפור הרוח והחזון הישראלי כגון עמותת "לתת", עמותת "התנועה למלחמה בעוני בישראל" ועמותת "אנונימוס".

המשרד ערוך לספק ללקוחותיו שירות משפטי מתוחכם, יצירתי ורענן תוך מתוך ראיה כוללת של הלקוח וסביבתו העסקית. בצורה זו משיג משרדנו את יעדי לקוחותיו בצורה המהירה, היעילה והחסכונית ביותר. מגוון הסוגיות המשפטיות אשר טיפל ומטפל בו המשרד התגבש לניסיון עשיר. מטרתנו היא לספק ללקוחותינו את השירות הטוב והמהיר ביותר, מתוך הבנה ששירות משפטי טוב הינו בסיס לכל פעילות עסקית.

אודות עו"ד בר אל ירון:
בן 39 מייסד המשרד, עסק בעברו כמנהל בכיר בתחום ההי- טק ויחסי הציבור. מתמחה במשפט אזרחי מסחרי, חוזים מסחריים וחברות, ליטיגציה עסקית ומסחרית ועסקאות מקרקעין. עו"ד בר אל ירון החל את דרכו  כעו"ד במשרד המייצג גופים וחברות מהמובילות בישראל. בשנת 2004 פנה עו"ד בר אל לדרך עצמאית ומאז וכאמור מתפתח המשרד והופך במהירות למשרד מוביל ואיכותי.

קישור לאתר הבית של משרד עו"ד בר אל ושות

קישור לדף המאמרים של משרד עו"ד בר אל ושות

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת עו"ד בר אל ירון  
 

עושק המיעוט – אכיפת בעלי מניות הרוב לרכישת מניות המיעוט

מאת: עו"ד בר אל ירוןדיני תאגידים20/12/1117142 צפיות
מאמר זה יתמקד באחד הסעדים בחוק, העומד לצידם של בעלי המניות שעה שהם פונים לבית המשפט בבקשה כנגד קיפוחם על ידי בעלי מניות הרוב. סעד זה, שהינו יחסית דראסטי הינו הוראה לבעלי מניות הרוב לרכוש במחיר השוק הר
למאמר המלא...

עילת עושק המיעוט – אי שוויון בחלוקת משאבי החברה

מאת: עו"ד בר אל ירוןדיני תאגידים20/12/1117387 צפיות
מאמר זה הינו מאמר משלים למאמרנו הקודם בסדרה "קיפוח המיעוט בחברה" בו נידונו סוגיות שונות הקשורות לקיפוח המיעוט. במאמר זה נרחיב קצת את הדברים ונתמקד בעיקר בסוגיית אי השוויון בחלוקת משאביה של החברה ואפשרות השימוש בעילה של קיפוח לפתרון סכסוכים (שלא ניתן לפתור בדרכים אחרות) בין בעלי השליטה בחברה.
למאמר המלא...

הסדר נושים לפני פשיטת רגל

מאת: עו"ד בר אל ירוןחוק ומשפט - כללי17/03/113847 צפיות
הסדר לפיסעיף 19א' לפקודת פשיטת הרגל [נוסח חדש], תש"ם-1980 (להלן: "הפקודה") נועדה כדי לאפשר לחייב להסדיר את חובותיו מבלי שנכנס כלל להליך פשיטת רגל, דבר המלווה בהכתמת החייב בכתם של חדל פירעון (וראה הצעת תיקון החוק, חוק לתיקון פקודת פשיטת רגל, תשמ"א-1981, ה"ח 1507, כ"ח בשבט התשמ"א).
למאמר המלא...

גביית חובות ברחבי הגלובוס

מאת: עו"ד בר אל ירוןשירותים לעורכי דין17/03/113281 צפיות
מאמר זה אדון באפשרויות הגבייה העומדות לרשות נושים ישראליים לגביית חובות, בין אם המדובר בחובות עסקיים בין אם המדובר בפרטיים, בכל רחבי הגלובוס. המאמר יעסוק בעיקר באפשרויות הגבייה ברחבי העולם ואולם באותה קלות ניתן לבצע חקירות כלכליות, איתורים של חייבים, מסירות משפטיות ועוד כהנה וכהנה פעולות שבעבר נחשבו יקרות מידי לביצוע, ככל שהדבר נוגע לביצועם בחו"ל.
למאמר המלא...

היטל השבחה

מאת: עו"ד בר אל ירוןנדל"ן ומקרקעין29/11/093847 צפיות
ברשימה זו חלק מההיבטים הנובעים מהיטל ההשבחה אותו מטילה רשות עירונית בעקבות אישור תוכנית, מתן הקלה או התרת שימוש חורג המעלים את שווים של המקרקעין. על מנת להסיר בלבול כלשהו יובהר כי המדובר בהיטל השבחה אותה מטילה הרשות המקומית להבדיל ממס שבח אותו מטילים רשויות מס שבח מקרקעין.
למאמר המלא...

קיפוח המיעוט בחברה בע"מ

מאת: עו"ד בר אל ירוןדיני תאגידים29/11/094239 צפיות
לא אחת, בעיקר בחברות פרטיות, קטנות ובינוניות, יש לבעלי מניות הרוב שליטה כמעט מוחלטת בפעילות החברה. במקרים מסוימים יכול ויפעלו בעלי מניות הרוב בחברה כבשלהם, תוך התעלמות מחובותיהם ע"פ חוק החברות כבעלי מניות ושלילת זכויותיהם של בעלי המניות שבידיהם החלק הקטן יותר מהמניות - בעלי מניות המיעוט.
למאמר המלא...

העסקת עובד זר - הודעת קנס / כתב אישום

מאת: עו"ד בר אל ירוןדיני עבודה29/11/093637 צפיות
ברשימה זו אדון בדרכי הטיפול וההתמודדות עם הודעות קנס וכתבי אישום המוגשים ע"פ חוק עובדים זרים התשנ"א 1991 (להלן: "חוק עובדים זרים"), חוק העבירות המנהליות, התשמ"ו 1985 (להלן: "חוק העבירות המנהליות") ובחוק הכניסה לישראל תשי"ב - 1952. השילוב של חוקים אלו משמש את רשויות האכיפה (משרד התמ"ת) להגשת הודעות על הטלת קנס מנהלי קצוב או כבסיס להגשת כתב אישום כנגד מעסיקים שהעסיקו עובדים זרים שלא כדין.
למאמר המלא...

השבת מס והגנת הגלגול

מאת: עו"ד בר אל ירוןדיני תאגידים29/11/093140 צפיות
סעיף 6 לחוק מסים עקיפים (מס ששולם ביתר או בחסר), תשכ"ח-1968 (להלן - חוק מסים עקיפים). קובע כי מי ששילם מס ביתר לא יזכה להשבת המס ששולם אם גלגל את מס היתר על הצרכנים (הגנה המכונה "הגנת הגלגול"). העיקרון שבאה הגנת הגלגול להגן עליו הוא מניעת עשיית עושר ולא במשפט - המחוקק קבע כי אם לקוחותיו של הנישום שילמו לנישום את מס היתר ששולם לא יתאפשר לנישום לקבל מעין "החזר כפול" על תשלומים ששילם לרשויות. נותרת השאלה מה לגבי התעשרותה של המדינה שלא כדין ועל כך, כפי שיפורט להלן, עדיין לא ענה בית המשפט העליון.
למאמר המלא...

ביטול הסכם

מאת: עו"ד בר אל ירוןדיני חוזים29/11/092554 צפיות
רשימה זו תדון בדרכים לביטול הסכם תוך התמקדות בעילות הביטול בשל פגם בכריתתו - חלק ב' לחוק החוזים (חלק כללי), התשל"ג – 1973 לרבות חוזה למראית עין, טעות, הטעיה, כפיה, עושק וביטול חלקי. למען השלמת התמונה נדון עם פתיחת הדברים בקצרה גם ביסודות גמירות הדעת ו – מסוימות, כמו כן נדון בהמשך הדברים בדרך ביטול החוזה ודרך ביטול הסכם שניתן לו תוקף של פסק דין ובנושאים אחרים שראינו לנכון לדון בהם על מנת ליתן תמונה שלמה יותר כמו תנאי מתלה, חוזה בלתי חוקי ומשמעותה של החתימה על החוזה. למרות זאת יש לזכור כי הדיון בכל נושא הוא רק על קצה המזלג ולקורא המבקש להרחיב בנושא מומלץ לעקוב אחרי ההפניות הרבות שצורפו לכל נושא ונושא.
למאמר המלא...

ההגנות העומדות לצידו שלערב, ערב יחיד, ערב מוגן - חלק ב'

מאת: עו"ד בר אל ירוןסדר דין אזרחי26/11/092523 צפיות
זהו חלק שני של המאמר (קישור למאמר - ההגנות העומדות לצידו של ערב, ערב יחיד, ערב מוגן - חלק א')). במאמר הראשון פרטנו בהרחבה את ההגנות העומדות לכל ערב באשר הוא ערב. בחלק זה של המאמר נדון בהגנות הנוספות העומדות לערב יחיד ולערב מוגן. כמו כן נדון בסוגיות אחרות הנוגעות לערבות לרבות עמדתו של המשפט העברי. מאחר והנושא רחב בחרנו לחלק את המאמר לשני חלקים. בחלק א' של המאמר דנו בהגדרת הערבות ובהגנות העומדות לצידו של ערב באשר הוא ערב. חלק ב' של המאמר ידון בהגנות הנוספות השמורות לערב יחיד וערב מוגן. כמו כן נדון בסוגיות נוספות הקשורות לסוגיית הערבות לרבות עמדתו של המשפט העברי.
למאמר המלא...

<< 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica