חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

אבי יחזקאל מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
צור קשר: צור קשר

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת אבי יחזקאל  
 

חלוקת רכוש בין בני זוג

מאת: אבי יחזקאלדיני משפחה29/05/13548 צפיות
אופן חלוקת רכוש באמצעות האקטואר לעיתים דורשת הבנה מעמיקה הן של הסכמי העבודה החלים על בני הזוג והן של זכויות הפנסיה הצבורות לבני הזוג כל אחד. אקטואר-הינו משרד מוביל בתחום חלוקת רכוש בין בני זוג והסדר איזון משאבים.
למאמר המלא...

נכסי קריירה ושווי מוניטין

מאת: אבי יחזקאלדיני משפחה08/02/12762 צפיות
לאחרונה, קיימת מודעות רבה יותר בין בני זוג אשר החליטו על גירושין לעניין נכסי קריירה ושווי מוניטין, כמו גם בקרב שופטים בבתי המשםפט וכן דיינים בבתי הדין. במאמרי זה, אנסה להסביר את סוגי שני נכסים אלו וכן את ההבדל בינהם. למען ההגינות אומר שאין תורה או נוסחה אשר מפשטת את אופן חישוב הנכסים אך בהחלט ניתן לאמוד את שווי הנזק תחת מודלים הסתברותיים מורכבים וכן מודלים של התפתחות שכר עתידית.
למאמר המלא...

אקטואר - איזון משאבים- קרן פנסיה ותיקה

מאת: אבי יחזקאלדיני משפחה04/05/111192 צפיות
איזון משאבים של קרן פנסיה ותיקה, הינו מרכיב מהותי ולעיתים עיקרי בנכסי בן הזוג. כעקרון, החיסכון בקרן הפנסיה הותיקה, נעשה באמצעות הפרשות בן הזוג יחד עם מעסיקו, אך יחד עם זאת סכום החיסכון בקרן, בעת יום הגירושין או היום הקובע, כפי שמוצג על ידיתדפיסי הקרן, כערך פדיון, אינו משקף את שווי הזכויות של בן הזוג. שכן, שווי זכויות הפנסיה, המחושבות באמצעות אקטואר, גבוהות משמעותית מערך הפדיון המוצג על ידי הקרן.
למאמר המלא...

איזון משאבים, חלוקת זכויות בקרן פנסיה חדשה.

מאת: אבי יחזקאלדיני משפחה26/04/111529 צפיות
בעת גירושין, הזכויות הפנסיוניות הן בקרן פנסיה חדשה או בביטוחי מנהלים,מהוות מרכיב מהותי ולעיתים מרכיב עיקרי בנכסי בן הזוג, בביצוע איזון משאבים וחלוקת הרכוש בין בני הזוג. הטעות הנפוצה-שימוש בזכויות הצבורות, כפי שמועברות על ידי הקרנות/חברות הביטוח, באמצעות תדפיסי יתרות ליום הגירושין או "יום הקרע" כפי שנהוג לכנות, והצגתם באיזון המשאבים. שווי הזכויות הללו בגיל פרישה אינו זהה לשווי הזכויות כפי שהועברו ע"י הקרנות/חברות הביטוח ליום הגירושין.
למאמר המלא...

איזון משאבים - חוות דעת של אקטואר .

מאת: אבי יחזקאלדיני משפחה05/03/111900 צפיות
עם החלטת בני הזוג על גירושין , נדרשים בני הזוג לאמוד את סך הנכסים העומדים לזכותם, הנכסים הנאמדים הינם ליום קובע או "יום הקרע" כפי שנהוג לכנות. מועד זה, הינו היום / התאריך בו מחושבים כל נכסי בני הזוג וכל ההתחייבות שלקחו על עצמם. את בצוע חיושב איזון המשאבים מבצע, בדרך כלל, אקטואר.
למאמר המלא...

 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica