חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

תימה - השמת בכירים מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: תימה

אתר אינטרנט: www.tema.co.il

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:
קבוצת תימה

קבוצת תימה הוקמה בשנת 1994 כמכון לאיתור, גיוס, אבחון והשמת מועמדים למשרות שונות החל ממנהלי הביניים ועד השמת בכירים. 
קבוצת תימה הינה מהמכונים המובילים בישראל בתחום הגיוס, האבחון וההשמה, עם למעלה מ-400 השמות בשנה, והיחידה בארץ המבצעת תהליכי אבחון והשמה של בכירים בחו"ל ומועמדים בארצות היעד.

קבוצת תימה מעסיקה פסיכולוגים ויועצים ארגוניים מהשורה הראשונה ומסוגלת לתת מענה לכל צורך גיוסי ו/או אבחוני ברחבי העולם.  על מנת ליצר שיפור בתוקף הניבוי של ההשמה, פיתחה תימה את תהליך:
(CORE : (Customer Oriented Recruitment Process 
התהליך הינו מכוון לקוח ומתאים עצמו לדרישות הלקוח הספציפי ולצרכיו. התהליך משלב השמת בכירים במגוון שיטות יחד עם ליווי מקצועי של המנהל לאורך תהליכי קבלת ההחלטות, תוך שימוש במתודולוגיות מתקדמות שהוכחו כבעלות תוקף ניבוי גבוה.
קבוצת תימה פועלת במגוון תעשיות: · מוצרי צריכה · אלקטרוניקה · תעשיה· השקעות הון ואשראי · פרמצבטיקה· ייצור והנדסה · היי-טק - תוכנה , חומרה · תקשורת.

חזון קבוצת תימה-
שיפור ההתאמה בין האדם לתפקיד ובין האדם לארגון על מנת להגשים את מטרות הארגון ומיצוי הפוטנציאל האנושי.

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת תימה - השמת בכירים  
 

מהו תפקידה של חברת השמה בתהליך ייעוץ תעסוקתי

מאת: תימה - השמת בכיריםאדריכלות פנים05/01/14516 צפיות
ייעוץ תעסוקתי מיועד עבור מי שמעוניין לעשות שינוי בקריירה, עבור מי שרוצה להתקדם בתחום בו הוא עוסק וגם עבור מי שאינו בטוח כי הכיוון התעסוקתי שלו נכון וכי המשרה אותה הוא מחפש מתאימה לכישורים האישיים והמקצועיים שלו. היום כמעט כל חברת השמה מציעה את השירות הזה מכיוון שכולם כבר הבינו את היתרונות הרבים הטמונים בו ואת הטובות שיכול להפיק העובד מהשירות. בחלק מהחברות, השירות הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההשמה, בחברות אחרות, השירות הזה ניתן בתשלום נוסף.
למאמר המלא...

כיצד מתבצע גיוס בכירים בחו"ל

מאת: תימה - השמת בכיריםעבודה וקריירה - כללי05/01/14689 צפיות
אחד התחומים הפופולאריים כיום אשר גם צומח ומתפתח ללא הפסקה הוא תחום השמה לבכירים בחו"ל. בשל הביקוש הרב להשמה מסוג זה, קמו בישראל חברות השמה אשר מציעות שירותי גיוס בכירים בחו"ל. זה מתאפשר בעיקר אודות לקשרים העסקיים שחברות ההשמה הוותיקות בישראל יוצרות עם חברות השמה בחו"ל ועם חברות גלובאליות שסניפיהן פועלים גם בישראל. במידה והנכם מעוניינים בהשמה בחו"ל למשרת בכירים, מהיום זה נגיש ואפשרי ביתר קלות וכל מה שעליכם לעשות על מנת לעשות רילוקיישן איכותי הוא לפנות לחברת השמה ישראלית העוסקת בגיוסים בחו"ל.
למאמר המלא...

כל השירותים שמספקות חברות השמה

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי01/12/13492 צפיות
אם יצא לכם לחפש עבודה בחברות מובילות, אתם כבר בוודאי מכירים את השירותים השונים שמספקות חברות השמה למועמדים. בין השירותים השונים שחברות ההשמה מספקות, אחד היעילים והמועילים ביותר עבור מחפש העבודה שמעוניין להשיג את המשרה המתאימה לו ביותר, הוא שירות של הכוון תעסוקתי. מטרת השירות היא לבחון את הנתונים האישיים והמקצועיים של המועמד על מנת להתאים לו את המשרה בצורה האופטימאלית. זה בתורו יבטיח כי המועמד יחזיק במשרה לאורך זמן ויהיה לעובר מרוצה ויעיל עבור החברה שגייסה אותו. לשם כך עורכות חברות השמה מבדקים ור
למאמר המלא...

כל מה שצריך לדעת על חברת השמה ועל חשיבותו של הייעוץ התעסוקתי

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי28/10/13515 צפיות
חיפוש עצמאי של המשרה הבאה שלכם יכול להוביל אתכם לאלפי משרות שיצרו בלבול גדול. פניה אל חברת השמה תבטיח לכם חיפוש עבוד ממוקד יותר בזכות יועצי התעסוקה המומחים שמועסקים בהן ובזכות שירותי ייעוץ תעסוקתי שתוכלו לקבל בפנייתכם לחברה לשם מציאת העבודה. יועצי התעסוקה המועסקים בחברות ההשמה יודעים לזהות את הפוטנציאל התעסוקתי ולהתאים את המשרות המוצעות בשוק העבודה על פי היכולות האישיות, הבינאישיות והמקצועיות של כל אחד ואחד.
למאמר המלא...

כיצד בוחרים לאיזו חברות השמה בהייטק לפנות

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי28/10/13530 צפיות
פניה לחברת השמה נכונה היא חצי הדרך אל המשרה המבוקשת בהייטק. מכיוון שלא כל חברות השמה בהייטק מציעות את אותם השירותים ומכיוון שלא בכל חברות השמה להייטק תוכלו לקבל הכוון תעסוקתי, יש לבחור היטב בידי מי אתם מפקידים את קורות החיים שלכם. שוני נוסף בין חברה אחת לאחרת בא לידי ביטוי בתחומי ההתמחות. קיימות חברות שפועלות בתחום אחד בלבד בעוד שאחרות מגייסות עובדים לכל המחלקות. חברות השמה אחרות מתמחות בהשמת בכירים ובחברות הגדולות ביותר ובעלות פריסה ארצית, פועלות מחלקות לכל תחומי התעסוקה.
למאמר המלא...

כך תבחרו לכם חברת השמה שתוביל אתכם קדימה

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי24/09/13680 צפיות
אם אתם מחפשים עבודה ובמיוחד אם מדובר על עבודה בהייטק, אתם חייבים לפנות לחברת השמה להייטק, מכיוון שזו הדרך הבטוחה ביותר להגיע בזמן הקצר ביותר למשרה נכספת בעלת ההכנסה שלה אתם מצפים. הבחירה של חברת השמה היא משימה חשובה, מכיוון שהיא תשפיע על תהליך ההשמה ועל השירות שתקבלו. מבחינת המרחק ממקום המגורים, הדבר הפך בשנים לבלתי רלוונטי מכיוון שההתקשרות מול חברת ההשמה נעשית תמיד באמצעות המייל או הטלפון. מלבד ההגעה לפגישת היכרות ראשונה לא תצטרכו להגיע לחברת ההשמה גם לאחר שתועסקו על ידי חברת ההייטק. מה שכן חש
למאמר המלא...

האם חברת השמה היא למעשה חברת כוח אדם רגילה

מאת: תימה - השמת בכיריםעבודה וקריירה - כללי24/09/131054 צפיות
אם יצא לכם לחפש עבודה בתחום ההייטק, בוודאי שמתם לב כי השמה להייטק נעשית אך ורק באמצעות חברות השמה. הסיבה לכך טמונה במבחר השירותים שמספקת חברת השמה לחברות הייטק המגייסות עובדים. חברות הייטק מעדיפות שיטת השמה, מכיוון שבצורה כזאת הן פונות לכמות גדולה של מועמדים בעלי פוטנציאל גבוה להשתלב בצורה מוצלחת בחברה. לעומת חברת כוח אדם, חברת ההשמה אינה מעסיקה את העובדים, אלא רק מסייעת באיתורם ובהכוונתם לחברות שמגייסות. לאחר תהליך הגיוס, הקשר בין חברת ההשמה לבין העובד מגיע לסיומו והעובד חותם על חוזה העסקה מול
למאמר המלא...

אילו שירותים מספקות חברות השמה להייטק

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי24/09/13614 צפיות
אחד ההבדלים העיקריים בין חברת השמה המתמחה בהשמה להייטק לבין חברת כוח אדם הוא בהיקף השירותים המסופקים על ידי החברה למועמדים הפונים אליה. בעוד חברות כוח אדם מסתפקות בהפניית המועמדים לחברות מעסיקות שעימן הן עובדות, חברות השמה יציעו מגוון רחב של שירותים וילוו באופן אישי כל מועמד. על מנת להבין טוב יותר את משמעות השירותים ואת חשיבותם, כדאי לחלק את השירותים של חברות השמה להייטק לשירותים המסופקים על ידן לפני הפניית המועמד לחברות שמגייסות עובדים ולשירותים המסופקים לאחר מכן על מנת להבטיח העסקה מוצלחת.
למאמר המלא...

מהו תפקידו של הכוון תעסוקתי בתהליך השמה להייטק

מאת: תימה - השמת בכיריםעבודה וקריירה - כללי29/08/13928 צפיות
השמה להייטק הוא תהליך שנמשך כמה שבועות לפחות ולכן, כאשר מגישים מועמדות למשרה בחברת הייטק כזאת או אחרת, כדאי להיות קשוב לשאיפות ולדעת בדיוק מה רוצים להשיג מתהליך זה. אם אתם לא בטוחים איזו משרה אתם מחפשים ומה הכיוון המקצועי שלכם, כדאי לפנות לשירות שנקרא הכוון תעסוקתי אותו ישמחו לספק לכם בכל חברת הייטק אשר מתמחה בהשמה. הכוון זה מיועד עבור המתלבטים או עבור מי שמחפש שינויי בחיים והוא נחשב לשירות אפקטיבי שמשיג תוצאות מובטחות.
למאמר המלא...

כיצד בוחרים לאיזו חברת השמה לפנות

מאת: תימה - השמת בכיריםעבודה וקריירה - כללי29/08/13839 צפיות
אם אתם מחפשים עבודה בתחום ההייטק בוודאי כבר שמתם לב כי יש לא מעט חברות שמספקות שירותי השמה לחברות הייטק. כיצד יודעים לאיזו חברה הכי כדאי לפנות? כיצד לבחור חברת השמה שתייצג אתכם מול המעסיקים הפוטנציאליים ושאלה חשובה אפילו עוד יותר, את מי החברה מייצגת בתהליך השמה להייטק, אתכם או את החברה שבה תציגו את מועמדותכם למשרה? במאמר שלפניכם תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות הללו ועוד.
למאמר המלא...

<< 7 6 5 4 3 2 1 >>
 
     
   

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica