חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו תפקידה של חברת השמה בתהליך ייעוץ תעסוקתי

חברת השמה, ייעוץ תעסוקתי

מהו תפקידה של חברת השמה בתהליך ייעוץ תעסוקתי

ייעוץ תעסוקתי מיועד עבור מי שמעוניין לעשות שינוי בקריירה, עבור מי שרוצה להתקדם בתחום בו הוא עוסק וגם עבור מי שאינו בטוח כי הכיוון התעסוקתי שלו נכון וכי המשרה אותה הוא מחפש מתאימה לכישורים האישיים והמקצועיים שלו. היום כמעט כל חברת השמה מציעה את השירות הזה מכיוון שכולם כבר הבינו את היתרונות הרבים הטמונים בו ואת הטובות שיכול להפיק העובד מהשירות. בחלק מהחברות, השירות הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההשמה, בחברות אחרות, השירות הזה ניתן בתשלום נוסף.

כמה זמן עורך ייעוץ תעסוקתי

ייעוץ תעסוקתי שמספקת חברת השמה מורכב מסדרה של מבחנים מקצועיים ואישיותיים. מי שעורך את האבחון הוא יועץ תעסוקתי מוסמך בעלי ידע בתחום הפסיכולוגיה. שירות זה מיועד לא רק על מנת להתאים בין הכישורים המקצועיים של המועמד לבין המקצוע שהוא בחר לו אלא גם על מנת לבחון את יכולות ההסתגלות שלו בצוות עובדים ועל מנת לשים דגש על תכונות האופי האישיות החזקות שלו. לאחר ביצוע של הבחינות המקצועיות, המועמד יעבור פגישת ייעוץ אישית עם מאבחן שתיערך כשעה. יתכן וכי לאחר פגישה זו מועמד גם יופנה לביצוע מבחני אישיות. כל זה על מנת לקבל את התמונה הכוללת לגבי המועמד והיכולות שלו ועל מנת לכוון אותו למשרה שתתאים טוב יותר לכישוריו ותספק לו חיים מקצועיים איכותיים יותר.

אילו המלצות מתקבלות לאחר ביצוע ייעוץ תעסוקתי

חברת השמה אשר מספקת למעוניינים ייעוץ תעסוקתי, עורכת המלצות מקצועיות לאחר סיום ההכוון. המלצות אלו יכללו רשימת תכונות חזקות וחלשות של המועמד, מדידת יכולות המקצועיים והמלצות לשיפורים שכדאי לו לעשות. בנוסף, המלצות אלו יכללו גם המלצות לתפקידים מקצועיים שבהם דרושות תכונות האופי והיכולות המקצועיות שיש למועמד ושבהן הוא ימצה את עצמו ויגיעי להישגים גבוהים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת תימה

כתובתנו: רחוב גלגלי הפלדה 16 הרצליה פיתוח
972-9-9578787

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תימה - השמת בכירים

מאת: תימה - השמת בכיריםעבודה וקריירה - כללי05/01/14734 צפיות
אחד התחומים הפופולאריים כיום אשר גם צומח ומתפתח ללא הפסקה הוא תחום השמה לבכירים בחו"ל. בשל הביקוש הרב להשמה מסוג זה, קמו בישראל חברות השמה אשר מציעות שירותי גיוס בכירים בחו"ל. זה מתאפשר בעיקר אודות לקשרים העסקיים שחברות ההשמה הוותיקות בישראל יוצרות עם חברות השמה בחו"ל ועם חברות גלובאליות שסניפיהן פועלים גם בישראל. במידה והנכם מעוניינים בהשמה בחו"ל למשרת בכירים, מהיום זה נגיש ואפשרי ביתר קלות וכל מה שעליכם לעשות על מנת לעשות רילוקיישן איכותי הוא לפנות לחברת השמה ישראלית העוסקת בגיוסים בחו"ל.

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי01/12/13576 צפיות
אם יצא לכם לחפש עבודה בחברות מובילות, אתם כבר בוודאי מכירים את השירותים השונים שמספקות חברות השמה למועמדים. בין השירותים השונים שחברות ההשמה מספקות, אחד היעילים והמועילים ביותר עבור מחפש העבודה שמעוניין להשיג את המשרה המתאימה לו ביותר, הוא שירות של הכוון תעסוקתי. מטרת השירות היא לבחון את הנתונים האישיים והמקצועיים של המועמד על מנת להתאים לו את המשרה בצורה האופטימאלית. זה בתורו יבטיח כי המועמד יחזיק במשרה לאורך זמן ויהיה לעובר מרוצה ויעיל עבור החברה שגייסה אותו. לשם כך עורכות חברות השמה מבדקים ור

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי28/10/13564 צפיות
חיפוש עצמאי של המשרה הבאה שלכם יכול להוביל אתכם לאלפי משרות שיצרו בלבול גדול. פניה אל חברת השמה תבטיח לכם חיפוש עבוד ממוקד יותר בזכות יועצי התעסוקה המומחים שמועסקים בהן ובזכות שירותי ייעוץ תעסוקתי שתוכלו לקבל בפנייתכם לחברה לשם מציאת העבודה. יועצי התעסוקה המועסקים בחברות ההשמה יודעים לזהות את הפוטנציאל התעסוקתי ולהתאים את המשרות המוצעות בשוק העבודה על פי היכולות האישיות, הבינאישיות והמקצועיות של כל אחד ואחד.

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי28/10/13605 צפיות
פניה לחברת השמה נכונה היא חצי הדרך אל המשרה המבוקשת בהייטק. מכיוון שלא כל חברות השמה בהייטק מציעות את אותם השירותים ומכיוון שלא בכל חברות השמה להייטק תוכלו לקבל הכוון תעסוקתי, יש לבחור היטב בידי מי אתם מפקידים את קורות החיים שלכם. שוני נוסף בין חברה אחת לאחרת בא לידי ביטוי בתחומי ההתמחות. קיימות חברות שפועלות בתחום אחד בלבד בעוד שאחרות מגייסות עובדים לכל המחלקות. חברות השמה אחרות מתמחות בהשמת בכירים ובחברות הגדולות ביותר ובעלות פריסה ארצית, פועלות מחלקות לכל תחומי התעסוקה.

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי24/09/13726 צפיות
אם אתם מחפשים עבודה ובמיוחד אם מדובר על עבודה בהייטק, אתם חייבים לפנות לחברת השמה להייטק, מכיוון שזו הדרך הבטוחה ביותר להגיע בזמן הקצר ביותר למשרה נכספת בעלת ההכנסה שלה אתם מצפים. הבחירה של חברת השמה היא משימה חשובה, מכיוון שהיא תשפיע על תהליך ההשמה ועל השירות שתקבלו. מבחינת המרחק ממקום המגורים, הדבר הפך בשנים לבלתי רלוונטי מכיוון שההתקשרות מול חברת ההשמה נעשית תמיד באמצעות המייל או הטלפון. מלבד ההגעה לפגישת היכרות ראשונה לא תצטרכו להגיע לחברת ההשמה גם לאחר שתועסקו על ידי חברת ההייטק. מה שכן חש

מאת: תימה - השמת בכיריםעבודה וקריירה - כללי24/09/131136 צפיות
אם יצא לכם לחפש עבודה בתחום ההייטק, בוודאי שמתם לב כי השמה להייטק נעשית אך ורק באמצעות חברות השמה. הסיבה לכך טמונה במבחר השירותים שמספקת חברת השמה לחברות הייטק המגייסות עובדים. חברות הייטק מעדיפות שיטת השמה, מכיוון שבצורה כזאת הן פונות לכמות גדולה של מועמדים בעלי פוטנציאל גבוה להשתלב בצורה מוצלחת בחברה. לעומת חברת כוח אדם, חברת ההשמה אינה מעסיקה את העובדים, אלא רק מסייעת באיתורם ובהכוונתם לחברות שמגייסות. לאחר תהליך הגיוס, הקשר בין חברת ההשמה לבין העובד מגיע לסיומו והעובד חותם על חוזה העסקה מול

מאת: תימה - השמת בכיריםעסקים - כללי24/09/13664 צפיות
אחד ההבדלים העיקריים בין חברת השמה המתמחה בהשמה להייטק לבין חברת כוח אדם הוא בהיקף השירותים המסופקים על ידי החברה למועמדים הפונים אליה. בעוד חברות כוח אדם מסתפקות בהפניית המועמדים לחברות מעסיקות שעימן הן עובדות, חברות השמה יציעו מגוון רחב של שירותים וילוו באופן אישי כל מועמד. על מנת להבין טוב יותר את משמעות השירותים ואת חשיבותם, כדאי לחלק את השירותים של חברות השמה להייטק לשירותים המסופקים על ידן לפני הפניית המועמד לחברות שמגייסות עובדים ולשירותים המסופקים לאחר מכן על מנת להבטיח העסקה מוצלחת.

מאמרים נוספים בנושא אדריכלות פנים

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18906 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: רוני הכהןאדריכלות פנים01/12/171289 צפיות
זה די ספציפי לתכנן עיצוב משרדים יוקרתי עבור העסק, ולכן כדאי מאוד לעבור על פני כל מה שרוצים להפיק מאותו עיצוב לפני שמתקדמים אל עבר הביצוע של העיצוב עצמו בפועל. על מה כבר יכול העיצוב להשפיע מלבד החזות עצמה? קראו את הדברים הבאים.

מאת: שרון צרפתיאדריכלות פנים14/09/171401 צפיות
אלו רעיונות לעיצוב חדרי ילדים יכולים להיות פשוטים לביצוע עוד היום? קראו את הדברים הבאים.

מאת: רוןאדריכלות פנים28/09/161276 צפיות
תקלות צנרת עלולות להיות דחופות, ולכן להזמנת אינסטלטור הקרוב לאזור המגורים יתרונות רבים. איך מאתרים ומזמינים אינסטלטור מומלץ במודיעין?

מאת: בני דואניאדריכלות פנים20/07/163902 צפיות
עיצוב הבית הפך בשנים האחרונות לתחום מעניין ומרתק בו עוסקים גם אנשים פרטיים אשר מעוניינים בעיצוב אישי ועצמאי של ביתם על פי אהבתם וחזונם העיצובי וגם כמובן של מעצבי פנים וחוץ אשר עוסקים בתחום ומאפשרים את שינויו המתמיד על פי מגמות משתנות מן הארץ ומהעולם כולו.

מאת: sharondan80אדריכלות פנים06/04/161111 צפיות
בין אם אתם רוצים לעצב בית, משרד, חנות, או כל חלל אחר ומעוניינים בעזרתה של מעצבת פנים בצפון, מאמר זה הוא בשבילכם!

מאת: אוהד ז.אדריכלות פנים17/12/151299 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica