חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

עו"ד מיכאל חוואי מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: משרד עורכי דין - מיכאל חוואי

אתר אינטרנט: www.cmichael-law.co.il/

טלפון: 054-2237766

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

משרד עורכי דין - מיכאל חוואי

תחומי עיסוק:

עבירות מס והלבנת הון

משפט מנהלי והסדרת מעמד לאזרחים זרים

משפט אזרחי ומסחרי

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת עו"ד מיכאל חוואי  
 

הימנעות מהבאת עד או ראיה במשפט

מאת: עו"ד מיכאל חוואיסדר דין אזרחי22/08/132819 צפיות
הלכה מושרשת היא כי אי הבאתו של עד רלבנטי יוצרת הנחה כי אילו הושמע העד היה בכך כדי לתמוך בגרסת היריב וכי הסיבה לאי הבאתו הינה החשש של בעל הדין מעדותו ומחשיפתו לחקירה שכנגד.
למאמר המלא...

איחוד משפחות – נישואין בין פלסטיני לאזרח ישראלי

מאת: עו"ד מיכאל חוואיהגירה20/06/131610 צפיות
החוק מונע, בכפוף לחריגים, מתושבי האזור להיכנס אל תחומי מדינת ישראל. בכלל זה, הוטלו, בין השאר, מגבלות גם על איחוד משפחות בין בן זוג ערבי בעל אזרחות ישראלית או תושב קבע בישראל (בעיקר בירושלים) לבין בן זוגו תושב האזור. בבסיס הסדר זה עמד החשש שהשתקעותם של תושבי האזור בישראל באמצעות נישואין ואיחוד משפחות תנוצל לצרכי העימות המזוין.
למאמר המלא...

הסדרת מעמד לילדי בן זוג אזרח זר

מאת: עו"ד מיכאל חוואיהגירה20/06/131513 צפיות
בישראל, קיים קושי לא מועט להסדיר מעמדו של אזרח זר שאינו יהודי הרוצה לחיות עם בן זוגו לא אחת נתקלים בני הזוג בקשיים שמציב בפניהם משרד הפנים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב אף בסירוב שרירותי להסדיר מעמד לבן הזוג הזר וגירושו מהארץ, מה שלעיתים מוביל לתוצאה מצערת של פירוד כפוי בין בני הזוג. קל וחומר כאשר מדובר בהסדרת מעמד לילדו של בן הזוג הזר שנולד מנישואיו הקודמים, במקרה זה הקושי גדל הן מבחינה מהותית והן מהבחינה הפרוצדוראלית
למאמר המלא...

וועדת המאויימים - סוגיית המשתפי"ם

מאת: עו"ד מיכאל חוואיהגירה20/06/131553 צפיות
בישראל בכלל וברשות הפלסטינית בפרט חיים אלפי פלסטינים ששיתפו פעולה עם השב"כ או עם זרועות הביטחון השונים, אלו נקראים בפינו "משתפי"ם", ידוע כי מעל ראשם של המשתפי"ם מרחף גזר דין מוות. לשם כך, קיימת וועדה מיוחדת, הנקראת "וועדת המאוימים", אשר מטרתה לטפל בבקשותיהם של המשתפי"ם, וועדה זו קשורה לזרועות הביטחון ובראשה יושבים בכירים במערכת הביטחון, את החלטותיה היא מעבירה למשרד הפנים.
למאמר המלא...

איך ניתן לבטל הסכם ממון או הסכם פשרה שקיבל תוקף פסק דין

מאת: עו"ד מיכאל חוואיחוק ומשפט - כללי15/06/13882 צפיות
הסכם שנחתם בין הצדדים וקיבל תוקף משפטי על ידי אשרורו בבית המשפט הרי הוא כפסק דין לכל דבר ועניין, ההסכמים עליהם מקובל להחתים את בית המשפט הם בדרך כלל בהליך גירושין הנקרא "הסכם ממון", או בכל סכסוך ממוני הנקרא "הסכם פשרה". במאמר זה ננסה לפרט את האפשרויות לביטול ההסכם, לאחר שקיבל תוקף של פסק דין.
למאמר המלא...

הסדרת מעמד לבן זוג אזרח זר - ידוע בציבור

מאת: עו"ד מיכאל חוואיהגירה14/06/131721 צפיות
בישראל, קיים קושי לא מועט להסדיר מעמדו של אזרח זר שאינו יהודי הרוצה לחיות עם בן זוגו בין שנשוי לו ובין שחי עימו חיים משותפים (ידועים בציבור). במאמר זה נעסוק בבן זוג זר החי חיים משותפים עם ישראלי, נציג את יתרונותיו וחסרונותיו לעומת נישואין, כמו"כ נציג את דרכי הפעולה הפרוצדוראליות.
למאמר המלא...

הסדרת מעמד לבן זוג אזרח זר הנשוי לישראלי

מאת: עו"ד מיכאל חוואיהגירה14/06/131649 צפיות
בישראל, קיים קושי לא מועט להסדיר מעמדו של אזרח זר שאינו יהודי הרוצה לחיות עם בן זוגו בין שנשוי לו ובין שחי עמו חיים משותפים (ידועים בציבור). במאמר זה נעסוק בהסדרת מעמד לבן זוג אזרח זר הנשוי לישראלי, נציג את יתרונותיו וחסרונותיו לעומת ידועים בציבור, כמו"כ נציג את דרכי הפעולה הפרוצדורליות.
למאמר המלא...

מה ניתן לעשות נגד תלונות שווא?

מאת: עו"ד מיכאל חוואיחקירות14/06/13819 צפיות
תופעה בזויה זו של "תלונות שווא", צוברת תאוצה בין היתר אודות להנחיה הקיימת לפיה, לא יינקטו אמצעים פליליים כנגד מתלוננת בגין עבירות אלימות, אונס וכיו"ב. כך מוצאים עצמם רבים וטובים בחקירות משטרה קשות וצולבות במקרה הטוב ואף במעצר במקרה הרע. במאמר זה ננסה להסביר, מה ניתן לעשות כנגד "תלונות שווא" במשטרה, ואיך ניתן ראשית, לעצור תופעה זו, ושנית להיפרע בפיצויים עבור הנזקים ועגמת הנפש הרבה שנגרמה כתוצאה מ"תלונת השווא", שגם במהלך זה כשלעצמו יש בו פן הרתעתי כנגד המתלונן לבל יתלונן שוב לשווא.
למאמר המלא...

מחיקת רישום פלילי - שינוי עילת סגירת תיק פלילי

מאת: עו"ד מיכאל חוואיפלילי14/06/13690 צפיות
החלטה לסגור תיק בשל עילה מסוימת, כהחלטות אחרות של רשויות המדינה, אינה חסינה מפני ביקורת שיפוטית, כשהעילה המרכזית לביקורת כזו היא חוסר סבירות קיצונית. במאמר זה יוסבר כיצד ניתן למחוק רישום פלילי היינו לשנות את עילת סגירת התיק הפלילי.
למאמר המלא...

מדריך - הגשת תביעה בתביעות קטנות

מאת: עו"ד מיכאל חוואיייעוץ משפטי14/06/131494 צפיות
מוסד התביעות הקטנות נועד לסייע לאזרח ולצרכן הקטן, ולמעשה לכל אדם אשר חש כי נגרם לו אי-צדק, אלא שבשל הקשיים הכרוכים בפנייה לבתי המשפט האזרחיים הרגילים אינו יכול או אינו מעוניין להביא את עניינו דרך צינורות השיפוט המקובלים. במאמר זה ניתן הדרכה והסבר כיצד יש להגיש את כתב התביעה ומנגד כיצד ניתן להתגונן בכתב הגנה, נתייחס למועדי הגשת כתבי הטענות, לסכומים אותם ניתן לתבוע ועוד..
למאמר המלא...

 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica