חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בטיחות שירותי הסעות

מאת: נטתיקתחבורה ורכב - כללי09/04/2010655 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במדינת ישראל פועלות למעלה מ-1,000 חברות ועסקים חוקיים למתן שירותי הסעות בכלל הערים בארץ. מדובר בעסקים המחזיקים ציי רכבים בגודל שונה ויעוד שונה. עסק אחד מחזיק בעשרות רכבים המיועדים לענף התיירות, בזמן שעסק הסעות אחר מחזיק ברכבים בודדים לטובת הסעות תלמידים אל ספסל הלימודים.

האלמנט המשותף לכל החברות והעסקים הוא הבטיחות. רמת הבטיחות בין עסק לעסק משתנה. על פי חוק, כל עסק הסעות חייב לשמור על בטיחות המוגדרת בחוק. מדובר בעצם בבטיחות מינימאלית. קיימות גם חברות שעושות מעל ומעבר על מנת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לבטיחות השירות שלהם.

בשוק הסעות קיימים כמובן חאפרים שלא דואגים לבטיחות המינימאלית של הרכבים שלהם. מדובר בהזנחה ואי טיפול בהם. זאת מכיוון שכל טיפול עולה כסף ולחאפר או עסק הסעות חובבני אין את המשאבים לטיפול המינימאלי ברכב הסעות. משרד התחבורה בשיתוף עם משטרת התנועה הארצית עורכים מדי פעם מבצעים על מנת להוריד רכבי הסעות כאלה מהכביש. לכן, כאשר אתם בוחרים בשירות הסעות חשוב מאד להקפיד למצוא עסק מקצועי ואיכותי יותר. אין צורך ללכת על הזול ביותר.

בטיחות על פי הסטנדרטים הגבוהים

הבטיחות קודמת לכל. שירות זול יכול להעלות לכם ביוקר. שירותי הסעות בעלי רמת בטיחות גבוהה עושים זאת באמצעות מגוון  דרכים. רבים מהם מציידים את הרכבים במערכות התרעה שמצפצפות בעת סטייה מנתיב, מהירות גבוהה מדי, התקרבות מסוכנת לרכב ועוד. מערכת כזאת מסוגלת להחזיר את תשומת ליבו של הנהג אל הבעיה ולמנוע תאונת דרכים.

מיותר לציין כי עסק שירותי הסעות מקצועי ואיכותי דואג להחליף את החלקים ברכב בתדירות הנדרשת. חלקם אך דואגים לא להחזיק רכבים ישנים שעברו מאות אלפי קילומטרים על הכביש. הדבר נעשה ע"י רכישת רכבים חדשים, בדומה לנעשה אצל חברות מוניות.

נהגים

הבטיחות של הנוסעים אינה רק תלויה ברכב. הבטיחות תלויה רבות גם בנהג רכב הסעות. מיומנות וניסיון מוכיחים את עצמם שוב ושוב. עובדה שנהגים צעירים מעורבים יותר בתאונות הדרכים. לכן, חברות הסעות מקצועיות דואגות לשלוח את הנהגים  לרענון והשתלמויות אצל גורמים מוסמכים חיצוניים וכמו כן דואגות לעדכן את הנהגים בכללי הבטיחות והנהיגה בתדירות גבוהה.

חשוב לזכות כי כל רכב הסעות חייב בבדיקה בטיחותית חודשית של קצין בטיחות מוסמך ע"י משרד הרישוי. בדרך כלל חברות הסעות אשר מחזיקות יותר מ-50 כלי רכב מחזיקות בקצין בטיחות רכב פרטי ששייך לחברה בלבד אך מוסמך מטעם משרד התחבורה.

הסעות תלמידים / ילדים

אם מדובר בהסעות ילדים או תלמידים קיימים כללי בטיחות מחמירים יותר. נהג הסעות ילדים חייב בחותמת "רשאי להסיע ילדים" על גבי רישיון הנהיגה שלו, זאת לאחר שעבר השתלמויות מיוחדות לכך. רכב הסעות תלמידים חייב בהתקנת פנסי איתות אחוריים שמופעלים בעת הורדת או העלאת ילדים. חובה על פי חוק לשים שלט המודיע על הסעות ילדים \ תלמידים. הסעה של ילדים כמו כן דורשת מלווה. יתרה מזאת, בגלל שהאוכלוסייה בחלקה עלולה להיות לפעמים בעייתית חובה על הנהג לוודא כי כולם חגורים ולא רק להודיע כי יש לחגור חגורות בטיחות.

 תגיות המאמר: הסעות, נסיעות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטתיק

מאת: נטתיקצרכנות27/06/13813 צפיות
מדריך מצוין שיסייע לכם לבחור אוזניות ספורט שעונות על הצרכים האישיים שלכם...

מאת: נטתיקצרכנות19/01/13724 צפיות
איזה פונקציות ניתן למצוא בדיבוריות לרכב? המדריך שחובה לקרוא טרם בחירה דיבורית איכותית לרכב.

מאת: נטתיקצרכנות12/01/131542 צפיות
מוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכל פעילות גופנית ממושכת. בזכות המדריך הבא תוכלו לבחור את האוזניות הטובות ביותר לפעילות הגופנית, בהתאם לצרכים שלכם.

מאת: נטתיקצרכנות18/09/12762 צפיות
מדריך אובייקטיבי אשר יסייע לכם לבחור דיבורית איכותית לאייפון. המדריך מתאים גם עבור דיבורית לרכב וגם עבור בלוטוס לאוזן.

מאת: נטתיקמחשבים ניידים14/07/12972 צפיות
עולם העסקים המודרניים כבר אינו מתנהל בין ארבעת כתלי המשרד. כיום כדי להצליח צריכים אנשי עסקים להיות ניידים, ולהגיע לכל מקום במהירות עם כל המידע הדרוש. מחשב נייד לעסקים הוא הכרח של ממש, אך לא כל מחשב נייד מתאים למשימה. בין הדרישות הרבות שצריך מחשב נייד לעסקים למלא אפשר למנות כמה דרישות בסיסיות והן ביצועים, נוחות, עמידות ואבטחה.

מאת: נטתיקבניין ואחזקה - כללי16/03/12989 צפיות
יואל יפרח ואהרון אטדגי מקימים את פרויקט "אהבה ראשונה" בחלק הצפוני החדש של "חצור הגלילית".

מאת: נטתיקקניות 03/01/121012 צפיות
השימוש במצלמות פילם כבר אינו מנת חלקו של הצרכן הממוצע בשל השימוש ההולך וגובר במצלמות דיגיטליות זולות ופשוטות לשימוש. אחד היתרונות הבולטים של מצלמות אלו הוא הקלות שבצפייה בתמונות, ללא צורך בפיתוח הפילם. יחד עם זאת, תליית תמונות של משפחה וחברים עדיין אהובה על רבים שמעוניינים ולהמשיך לעשות זאת אך מתקשים בכך כיוון שמדובר על תמונות הנמצאות במחשב. בדיוק לשם כך מיועדת מסגרת תמונות דיגיטלית.

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי31/12/20133 צפיות
יש עוד אפשרות לנוע במרחבי העיר, והיא כוללת שימוש בקלנועיות המונעות על ידי שימוש בחשמל ואותן רואים יותר ויותר בדרכים עם דגמים חדשים שמגיעים אל הארץ מידי שנה.

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20843 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191857 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18748 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18792 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18859 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18903 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica