חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסע חיים

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי15/03/2009749 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מסע חיים
אתה נולד ביום בהיר אחד,או אולי גשום .החלטת לחזור לכאן- לתקן את מה שלא הצלחת לתקן בגלגולים קודמים.חתמת לפני מלאכי הקארמה על מסמך שבו אתה מתחייב לחיים מסוימים בבית מסוים,להורים ואחים מסוימים,במקום מסויים.השכיחו ממך את כל הידע הרב שיש בך ונתנו אותך חסר אונים לצווח אל העולם.
אתה תלוי בהוריך לגמרי .הם מאכילים אותך ,מלבישים אותך ונוהגים בך לפי אמונותיהם.אט אט אתה גדל ומתחיל לדעת להבחין- בין טוב ורע ולהתבונן סביבך.יש לך השגות,יש לך מורים שונים בדרך ובליבך תחושה של אי נוחות.אתה מבין שיש לך איזשהו סוד שעליך לפענח.משהו שאתה יודע עליו אך נסתר ממך.
עכשיו השאלה מה תעשה עם זה.
-יש לך אפשרות ללכת בדרכי כולם.להתלבש על פי צו האופנה,לאכל ולשתות וליהנות מחיי העולם הזה.
-יש לך אפשרות להתייאש מהבלי העולם ולהסתגר ולאמר אני לא רוצה!עצרו את העולם אני רוצה לרדת...
-יש לך אפשרות לחפש את" סוד הגן הנעלם".
פתאום אתה חש שיש משהו שעליך לברר.הרי אינך כאן סתם כך.יש איזשהו יעוד לכל הטירוף שהולך מסביבך...הרג,טרור,רדיפת צדק,רדיפת בצע,נהנתנות...
אתה מחפש את האמת.
יושב וקורא ספרים,יוצא למסעות בעולם,בתוכך ומחפש את הנסתר.
מגלה מורים טובים ופחות טובים בדרך.מתגלים לך דברים שלא נראים אך קיימים.איפה האמת ומי מכל שלל התורות מוביל בשביל הנכון.
ומכאן באה הצעתי אליך:
התחבר אל עצמך והתבונן סביבך.יזדמנו אליך מדריכים ומורי דרך שונים.לעולם אל תדבק בהם בעיניים נעוצות בהערצה.גם הם תינוקות כמוך המחפשים את האמת שלהם.דרכך היא מיוחדת לך,ודרכם יכולה להצטלב בשלך לזמן מה או לתקופה ארוכה יותר, כדי ששניכם תלמדו זה מזה.מי יותר ומי פחות.
תן לעצמך תמיד את האפשרות להחליט מה המידה בה תיתן לו להתמזג בך ואתה שתתמזג בתוכו.שיהיו גבולות ברורים בינך לבינו.
ואם בא היום ועליך להיפרד ממנו כי תמה שליחותו אצלך ולך נפתחת דרך חדשה המשך הלאה וחפש את דרכך .
רק אתה יכול להיות המורה האמיתי של עצמך בדרך הגילוי של סיבת הסיבות לבואך לכאן.להתחבר אל התיקונים שבאה נשמתך לעשות.להתבונן אלו דברים מתמגנטים אליך ואיך להמשיך למגנט אותם או אולי לחפש דברים חדשים שיגיעו אל חייך.
סמוך על עצמך.אתה יודע בדיוק מה אתה צריך.אף גורו או מדריך רוחני אינו מכיר אותך כפי שאתה מכיר את עצמך.
הדרך הטובה ביותר היא ללמוד למדוט ולתקשר .להגיע אל המדריך הצמוד אליך מאז בואך לכדור הארץ ולמדריכים נוספים אשר יתנו לך את הכיוון אם רק תקשיב.אם תצליח להטות אוזן לקול הפנימי שלך ולאמת הפנימית שלך -תחוש כי חזרת הביתה, וכל דבר שיקרה לך בעולם הגשמי מכוון על ידי השגחה עליונה ופרטית.
תלמד לקבל את הדברים המגיעים אליך לטוב ולרע- כמתנות להעמקת המסע, שהולך לכיוון החזרה למקום שהשכיחו אותו ממך- כדי שתלמד לבד לנווט עצמך חזרה לשם עם תיק מלא תיקונים חדשים שהצלחת לתקנם.
איחולי להצלחה בדרך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אסתי שפר,מאסטר רייקי,הילינג אנרגטי,פרחי באך ומלחי שוסלר,הצמחה ומודעות בעזרת קלפים שונים ותקשור.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסתי שפר

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי26/01/105138 צפיות
משמעת עצמית- היא דבר המאפשר לנו לפעול ולעשות מה שחשוב לנו ,מבלי להיכנע לרצונות שונים שחולפים בתודעתנו, שאנו לא באמת רוצים. אם יש לך משמעת עצמית גבוהה יש יותר סיכוי שתעשה מה שאתה רוצה לעשות, תהנה מהחיים שלך, תגשים דברים בחייך ותיצור לעצמך פעילויות מהנות.

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי01/01/101399 צפיות
בני מזל דלי מייצגים את האוויר הגבוה. בין מזל דלי למציאות קשר מקרי לחלוטין. לרוב נמצא אותם מעופפים בעולם הדמיון העשיר שלהם. בני מזל דלי הם טיפוסים הומניטאריים ושוחרי שלום. ברצונם לעזור לאנושות כולה ולהציל את העולם. לא סתם אנו נמצאים עכשיו בעידן הדלי, עידן רוחני ביותר אשר עמותות ואגודות שונות צצות בו ללא הרף

מאת: אסתי שפריהדות01/01/102051 צפיות
לכל חודש בשנה העברית, משמעות מיסטית. חודש שבט מלמד אותנו, על מעיין החוכמה. חודש שבט משמש כצינור עבורנו. קרש קפיצה לשלב הבא בחיינו. האות המזוהה בקבלה עם חודש "שבט" היא צד"י, המכונה תכופות גם "צדיק". הקבלה מקשרת את חודש "שבט" עם שבט "אשר". ראש חודש שבט מוזכר בתורה כיום שבו משה רבנו פתח בדברי מוסר לכלל ישראל בטרם מותו שזה היה חודש ושבוע לפני פטירתו . ייחודו-בהיותו ראש השנה לאילן ,ומובא בספרים שיום זה הוא כראש השנה, שמסוגל לתפילה על פירות האילן, ובכללן "הפירות" של האדם, אלו בניו ובני בניו שיעסקו בתורה ובמעשים טובים ויצליחו לגדול בטעם ובריח טוב.

מאת: אסתי שפריהדות08/12/091267 צפיות
נר ראשון של חנוכה,הוא התדר של הראיה הפנימית, העין השלישית.איזור זה גם נחשב רגיש לאור, ועל פי הגישה המיסטית, כאשר הוא מתפתח אזי הוא מסוגל להבחין באור הבא מממד הרוח או הנשמה.

מאת: אסתי שפרשואה ותקומה04/12/091521 צפיות
הדיאלוג בין אם לעוברה נערך לעיתים קרובות בתקופת ההיריון. אני מכירה אם -שהייה לה דיאלוג עם בתה ברחם, אחרי שעברה שואה ארוכת ימים-בה היא וחברותיה נשבעו כשיצאו ממנה להראות לגרמנים כי "עם ישראל חי" ולהביא ילדים רבים לעולם.

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי30/11/091312 צפיות
"כשם שבראש-השנה ניתנת החיות לכל השנה, כך בי"ט בכסלו נפתחים במרום אוצרות השפע והברכה של פנימיות התורה, וכל אחד ואחד מישראל יכול לשאוב כוחות חדשים ללימוד החסידות ולהליכה בדרכיה".

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי24/11/091112 צפיות
מודעות מתגוננת נדרשת, לכל מי שמרגיש שהחיים הם מסוכנים,שלא כדאי לשנות דברים,שצריך להזהר,לשמור על מה שיש,לחפש בטחון.זאת המודעות שנענית לפחד ע"י בריחה או תקיפה.היא יוצרת התנהגות הגנתית.אדם שנתקע ברמה זו של מודעות מונע בדרך כלל ע"י אינסטינקט העדר,ומשתדל להיות כמו כולם. הוא ממש את עצמו באמצעות תלות במסגרות:במשפחה,בקהילה,בתחושת השייכות,בנוחות החומרית,באשליה של בטחון ובמיוחד בדעות קונבנציונאליות(מרגלית אילון)

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19161 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1955503 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181010 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18458 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18443 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161013 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica