חפש מאמרים:
שלום אורח
31.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דלי-מלכת החרבות -פריצת גבולות וחדשנות

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי01/01/20101419 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

דלי-מלכת החרבות -פריצת גבולות וחדשנות

מזל דלי :מ-20ינואר - 18 פברואר

בפריסת בריאות ממונה על:רגליים,מערכת הדם.

הצבע - כחול זוהר.

מזלות מתאימים - תאומים ומאזניים.

חודש שבט .פרק התהילים של המזל:פרק כ"ג

הם בעלי יסוד רוח.

בני מזל דלי מייצגים את האוויר הגבוה. בין מזל דלי למציאות קשר מקרי לחלוטין. לרוב נמצא אותם מעופפים בעולם הדמיון העשיר שלהם. בני מזל דלי הם טיפוסים הומניטאריים ושוחרי שלום. ברצונם לעזור לאנושות כולה ולהציל את העולם. לא סתם אנו נמצאים עכשיו בעידן הדלי, עידן רוחני ביותר אשר עמותות ואגודות שונות צצות בו ללא הרף.

אנשי דלי הם מתקדמים, מטפלים, בעלי ראש פתוח ואופנתיים. היכולת שלהם לגשר בין אנשים, עוזר לעצור משחקי כח בתוך הקבוצה שהם נמצאים בה. אדישים ועקשנים. האופן שבו הם אומרים כל דבר בפנים ,עלול לגרום לאנשים להצטער שהם בכלל שאלו אותם משהו

לדלי רמה גבוהה ביותר של אינטיליגנציה רוחנית .כאשר מדברים על יכולת השינוי הכוונה ,היא לטרנספורמציה של ממש.במילים שונות אפשר לכנות אותה יכולת ההמרה .והכוונה היא ליכולת לשנות מצב נתון או להופכו למצב נתון .בלשון המקורות ,זוהי בדיוק אותה יכולת לשנות את רוע הגזרה.

יכולת הבקשה - זוהי יכולת שדורשת משמעת רוחנית רצינית ביותר.הכוונה כמובן ליכולת של לבקש למען הזולת . יכולת זו נחשבת ליקרת המציאות גם היא , וידועה בפילוסופיה המיסטית בשם:יכולת הברכה או יכולת האמירה.

תכונות חיוביות: חברותיות, הומאניטאריות, כנות, נאמנות, מקוריות, חדשנות, עצמאות, יזמות.

תכונות שליליות, כאשר הן מוקצנות: מרדנות, הסתגרות, אפאטיות, קיבעון מחשבתי, דיכאונות.

בני מזל דלי מסעירים, לא צפויים ולעיתים מנותקים מהמציאות ומסביבתם באופן מוזר. הם מחפשים אחר השונה, החדש והמרתק, דבר שמוביל אותם לכיוונים רבים ומגוונים.

הם אוהבים להתחיל הרבה דברים אך היות והם אינם יציבים ואינם מתמידים, סביר שהם לא ישלימו אף אחת מהמשימות והדברים שהחלו.

מטבעם, דליים הם מאוד הומניטאריים ונדבנים התומכים בפעילויות צדקה הומניטאריות למיניהן ורוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר.

בני מזל דלי הם הרפתקניים באופיים ונוטים לקחת סיכונים. הדליים בעלי הגישה האופטימית לחיים והחיפוש אחר הרפתקאות חדשות מובילים אותם לבחינת דברים חדשים כל העת.

בני מזל דלי מאופיינים במקוריות, אידיאליזם והכרה קוסמית. הם לא אוהבים חומריות, שיגרה ואי-צדק אישי או חברתי.

למרות שהם מאוד קשובים ואוהדים את רגשות הסובבים אותם, הם לא מוכנים לוותר על החופש האישי שלהם ורוצים שהדברים ייעשו רק על פי דרכם.

דליים נוטים להתרגז כאשר הדברים לא קרו כפי שהם רצו. הדליים אוהבים את החופש ואת החקרנות,הדרך למציאת הפתרון ולא את המטרה הסופית.

בני מזל דלי לא אוהבים להיות קשורים למקום או לאדם. הדליים מורדים במוסכמות ותמיד חוקרים את החדש ולכן הם אלה שהרבה מהמקרים בחזית הטכנולוגיה, הלמידה והאופנה העתידית.

דלי באהבה וזוגיות:

הדליים בעלי האופי הייחודי משאר המזלות, דורשים תשומת לב מיוחדת מבן-זוגם לקשר הרומנטי.

הדליים דורשים שבן זוגם ישלים אותם בתכונותיו, יאפשר להם חופש אישי וסובלנות ויסקרן אותם כל העת הן מבחינה נפשית והן מבחינה גופנית.

עם בן הזוג הנכון, האהבה תפרח. הדליים יודעים להיות אוהבים מבינים, רומנטיים, בעלי תשוקה רבה ויכולים להיות מאהבים שובבים וקשובים לדרישות בן זוגם.

הבנה של צורכיהם תגרום לבני מזל דלי להיות יותר רגועים ולא למרוד במוסכמות כפי שהם אוהבים לעשות.

להבדיל משאר המזלות, הדליים אינם נתקפים בהתקפי קינאה היות והם דורשים גם מבן זוגם שיהיה סלחני כלפיהם וייתן להם מרחב לתמרן בו.

הדליים אוהבים מטבעם לחקור ולכן גם במעשי האהבה הם נחשבים לאוהבי חידושים וניסויים.

מבחינה מינית, היות והם אוהבים לנסות דברים חדשים, הם מוכנים להיכנס למערכות קשרים לא שגרתיות.

למרות שבתוך תוכם, דליים שואפים לביטחון ויציבות, שאיפתם ליצירתיות ולניסוי בחוויות חדשות דוחפים כל העת למצוא פרטנרים חדשים.

אדם רב מקוריות, מרתק ומעניין. רגיל להפתעות ולחידושים וכך גם יהיה יחסו לכסף.

עבורו לכסף יש מטרה בלשרת אחרים, ולעזור להם. מאוד לא רכושני ובכלל לא איכפת לו אם אין לו רכוש או דירה. ההיפך, מעדיף להיות יותר נייד ופחות מחוייב.

הוא אדם אידיאליסט ובעל מחשבה מקורית. לכן גם יהיה מוכן להשקיע את כל כספו ברעיונות מקוריים לעשיית כסף, או בהמצאות ופטנטים. הוא מאמין בעצמו, ולכן לא יפחד לעזוב מקומות עבודה שאין בהם עניין, זה לא מהווה עבורו שיקול.

רוצה להרוויח את כספו מתוך עיסוק ייחודי: עצמאי, פרילנסר, איש חברה וגם מאמין בשיתוף של משאבים. לכן רעיונות של קואופרטיבים, או חיי קיבוץ מאוד מדברים אליו מבחינת הניהול הכלכלי. לא פלא אם יימשך לחקר הקשר בין חיי חברה ומשאבים כלכליים, ויבטא לרעיונות כלכליים חברתיים מקוריים.

כסף לא משחק עבורו תפקיד, והוא עלול למצוא עצמו בחסר אחרי שנים רבות של שירות לחברה ועבודה חצי התנדבותית אחרי שלא דאג מספיק לעצמו מבחינה כלכלית. בתוך תוכו הוא מאמין שהקוסמוס יפצה אותו על כך.

אין ספק שגישתו לכסף מאוד ייחודית, בלתי אנוכית ומעט מרחפת ואם יוכל להיות קצת יותר מעשי, הרי שהוא יצא נשכר.

אבני הקריסטל המתאימים למזל:

אקווה מרין

בזמנים קדומים נחשבה לאבן קדושה. השפעתה מרגיעה ומטהרת. מנקה את מערכות הגוף ומאפשרת לאנרגיות לזרום החוצה בצורה חלקה והרמונית. מאזנת ומרגיעה טובה. מביאה שלווה ומרחיקה מחשבות שליליות. מגבירה יצירתיות ומחדדת אינטואיציה. עוזרת להתייחס לסביבה ביתר סבלנות וסובלנות. מסירה את "כורי העכביש" מהמוח ומהמחשבה. עוזרת לחשיבה לוגית, הגיון ותקשורת. טובה להשראה בכתיבה.

ספיר

אבן "הברכה המקודשת". מושכת הגנה וחכמה נבואית לנושא אותה. מפקחת על הגורל השמימי או ה"משימה" בחיים. מחדירה תקווה, אמונה ושמחה במהלך המסע. משפרת מצב רוח, מקלה על לחצים. יוצרת איזון חכמה ויציבות. יכולה למקד אנרגיה מרפאה ואוהבת על כל אחד הזקוק לה, ללא השתתפות פעילה של הנושא אותה. בדרך זו נראה, שיש לאבן אינטליגנציה פנימית גבוהה משלה.

אחת מאבני החושן אותו נשא הכהן הגדול.

שלב הדלי בחיי האדם,מכונה באסטרו-פסיכולוגיה שלב ה"אני הבוגר". האדם לומד להיות אינדיבידואל מוגדר ועצמאי מבלי לחשוש לשייכותו החברתית. כאן נוצרים כל המאפיינים האישיים שהופכים את האדם לאינדיבידואל. רוב האנשים נשארים תקועים בשלב הגדי: הם שואפים להיות חלק מהחברה סביבם תוך ויתור על עצמיות ואינדבידואליות. יש אלמנט של הקרבה בשלב הגדי, הויתור על העצמי לטובת הכלל ברמה האידיאה למרות שבפועל זה לא קורה. אך בשלב הדלי משתנה התמונה. האדם לומד להבין שהוא מסוגל להיות שונה ואפילו חריג ועדיין להיות חלק מהחברה בה הוא חי ופועל. הוא מגלה נכונות להחצנה של מאפיינים אישיים שלעיתים נראים חריגים ושונים לחברה. הוא מסוגל להתחבר לאורחות חיים שקוראים תגר על המוסכמות. בעוד הגדי מנסה בכל כוחו לשמר את הקיים ופוחד משינויים, הרי שהדלי מייחל לשינויים וחושש מהיתקעות בעבר. השלב הדלאי מוגדר כשלב האני הבוגר מכיוון שרק אדם בוגר בנפשו מסוגל להיות הוא עצמו מבלי לחשוש לתגובות החברה סביבו. הדלי גם מייצג את היכולת למעורבות חברתית על בסיס של נתינה, סיוע והתנדבות, יכולת להתחבר ליוצא הדופן, לחריג ולמוזר, בלי שיפוט וביקורת, קבלה נטו של הזולת. זאת הסיבה שעידן הדלי מייצג קידמה ואחווה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אסתי שפר,מאסטר רייקי,הילינג אנרגטי,פרחי באך ומלחי שוסלר,הצמחה ומודעות בעזרת קלפים שונים ותקשור.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסתי שפר

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי26/01/105159 צפיות
משמעת עצמית- היא דבר המאפשר לנו לפעול ולעשות מה שחשוב לנו ,מבלי להיכנע לרצונות שונים שחולפים בתודעתנו, שאנו לא באמת רוצים. אם יש לך משמעת עצמית גבוהה יש יותר סיכוי שתעשה מה שאתה רוצה לעשות, תהנה מהחיים שלך, תגשים דברים בחייך ותיצור לעצמך פעילויות מהנות.

מאת: אסתי שפריהדות01/01/102068 צפיות
לכל חודש בשנה העברית, משמעות מיסטית. חודש שבט מלמד אותנו, על מעיין החוכמה. חודש שבט משמש כצינור עבורנו. קרש קפיצה לשלב הבא בחיינו. האות המזוהה בקבלה עם חודש "שבט" היא צד"י, המכונה תכופות גם "צדיק". הקבלה מקשרת את חודש "שבט" עם שבט "אשר". ראש חודש שבט מוזכר בתורה כיום שבו משה רבנו פתח בדברי מוסר לכלל ישראל בטרם מותו שזה היה חודש ושבוע לפני פטירתו . ייחודו-בהיותו ראש השנה לאילן ,ומובא בספרים שיום זה הוא כראש השנה, שמסוגל לתפילה על פירות האילן, ובכללן "הפירות" של האדם, אלו בניו ובני בניו שיעסקו בתורה ובמעשים טובים ויצליחו לגדול בטעם ובריח טוב.

מאת: אסתי שפריהדות08/12/091290 צפיות
נר ראשון של חנוכה,הוא התדר של הראיה הפנימית, העין השלישית.איזור זה גם נחשב רגיש לאור, ועל פי הגישה המיסטית, כאשר הוא מתפתח אזי הוא מסוגל להבחין באור הבא מממד הרוח או הנשמה.

מאת: אסתי שפרשואה ותקומה04/12/091546 צפיות
הדיאלוג בין אם לעוברה נערך לעיתים קרובות בתקופת ההיריון. אני מכירה אם -שהייה לה דיאלוג עם בתה ברחם, אחרי שעברה שואה ארוכת ימים-בה היא וחברותיה נשבעו כשיצאו ממנה להראות לגרמנים כי "עם ישראל חי" ולהביא ילדים רבים לעולם.

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי30/11/091341 צפיות
"כשם שבראש-השנה ניתנת החיות לכל השנה, כך בי"ט בכסלו נפתחים במרום אוצרות השפע והברכה של פנימיות התורה, וכל אחד ואחד מישראל יכול לשאוב כוחות חדשים ללימוד החסידות ולהליכה בדרכיה".

מאת: אסתי שפררוחניות - כללי24/11/091134 צפיות
מודעות מתגוננת נדרשת, לכל מי שמרגיש שהחיים הם מסוכנים,שלא כדאי לשנות דברים,שצריך להזהר,לשמור על מה שיש,לחפש בטחון.זאת המודעות שנענית לפחד ע"י בריחה או תקיפה.היא יוצרת התנהגות הגנתית.אדם שנתקע ברמה זו של מודעות מונע בדרך כלל ע"י אינסטינקט העדר,ומשתדל להיות כמו כולם. הוא ממש את עצמו באמצעות תלות במסגרות:במשפחה,בקהילה,בתחושת השייכות,בנוחות החומרית,באשליה של בטחון ובמיוחד בדעות קונבנציונאליות(מרגלית אילון)

מאת: אסתי שפרדיאטה ותזונה23/11/091210 צפיות
ניקוי הגוף מרעלים מקובל היום בכל העולם בקרב שוחרי הבריאות שהחלו להכיר בערך הבריאותי של ניקוי פנימי מסוג זה על ידי שינוי תזונתי וצמחי המרפא והחליטות. ניקוי וטיהור הגוף מרעלים מומלץ אחת לכמה חודשים גם לאלו שאינם סובלים מבעיה מסויימת וגם לסובלים מבעיות בריאות. גם אם אנו שומרים על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות גופנית אנו עדיין חשופים לרעלנים ונאלצים להתמודד עימם. הרעלנים מגיעים ממקורות פנימיים אותם הגוף מייצר וממקורות חיצוניים.

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/19187 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1958255 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/181096 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18501 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18473 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/161043 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica