חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החשיבות בבניית אסטרטגיית גירושין

אחד מאבני היסוד של הליך גירושין, הנו בניית אסטרטגיית גירושין, בטרם הפנייה להליך של גירושין.

שכן, אסטרטגיית גירושין נכונה ומתאימה, במרבית המקרים גם תוביל לתוצאות המיוחלות של הצד אשר החליט לפנות להליך של גירושין בכל העניינים הכרוכים מעצם טיבם וטבעם בהליך של גירושין, לרבות ענייני מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, הסדרי ראיה וכד'..

כאמור, קיימת חשיבות רבה בבניית אסטרטגיית גירושין. שכן, בניית אסטרטגיית גירושין נכונה תוכל להוביל את אותו הליך גירושין, בסופו של יום, באופן שאותה אסטרטגיית גירושין תכתיב את פני הדברים, כשידו של בעל האסטרטגיה, הנה על העליונה וכך יוכל בעל אותה אסטרטגיית גירושין להשיג את התוצאות המיוחלות בכל העניינים הקשורים באותו הליך גירושין (מזונות, משמורת, הסדרי ראיה,חלוקת רכוש).

עניין לא פחות חשוב מבניית אסטרטגיית גירושין, הנו בחירת עורך דין לענייני גירושין. שכן, עורך דין לענייני גירושין, יוכל לסייע לבנות אסטרטגיית גירושין שתהיה נכונה עבורכם ואשר תשקף את

לאור האמור, לאחר שבחרתם עורך דין לענייני גירושין, חשוב מאוד כי בטרם בניית אסטרטגיית גירושין, תגדירו לעצמכם מהן המטרות שלכם הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. לאחר מכן, הכינו רשימות, הן בדבר עילות גירושין אשר קיימות לכן (בודאי כאלו שניתן להוכיח), הן בדבר הרכוש המשותף שקיים והן בדבר התוצאות אליהם הנכם מעוניינים להגיע בסופו של אותו הליך גירושין.

בנוסף, חשוב כי תשמרו בסוד על רצונכם לפנות להליך של גירושין, בודאי עד להתייעצות עם עורך דין לענייני גירושין אשר יוכל להנחות אתכם כיצד לנהל את ההליך. זאת במידה ולא קיימת הסכמה הדדית לפנייה להליך של גירושין (היינו, פנייה לגירושין בדרך של חתימה על הסכם גירושין). שכן, במידה ותשתפו את בן/בת הזוג שלכם ברצונכם לפנות להליך של גירושין, יהיה מאוד קשה לאסוף ראיות אשר יסייעו לכם להוכיח את אותן עילות גירושין אשר בגינן הנכם מעוניינים לפנות להליך של גירושין.

כמו כן, אסטרטגיית גירושין נכונה, תדע להוביל את אותו הליך גירושין באופן שצופה פני עתיד לרבות את מהלכיו של בן הזוג מנגד עד כדי האפשרות להכין ראיות שיסתרו את טענותיו הנגדיות של בן הזוג.

מה גם, שאסטרטגיית גירושין טובה, לעיתים אף תוביל למצב דברים בו בן הזוג שמנגד, יחפוץ לחתום על הסכם גירושין ולו רק בשל היעדר רצונו להתמודד בערכאות השיפוטיות במסגרת אותו הליך גירושין, אפילו במחיר של ויתורים מרחיקי לכת.

לאור כל האמור לעיל, יוצא אפוא כי, קיימת חשיבות רבה לבניית אסטרטגיית גירושין, ועל כן בטרם הפנייה להליך של גירושין ובטרם תפעלו בצעד כזה או אחר, התייעצו עם עורך דין לענייני גירושין אשר לכל הפחות ינחה אתכם וייעץ לכם כיצד לפעול בנסיבות הקיימות. היות וכל מקרה גירושין, נבחן לגופו ושונה מקודמו.

***המידע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, ואינו מהווה המלצה לנקיטת אי אילו הליכים או לאי נקיטתם של אי אילו הליכים. הסתמכות על האמור במאמר זה הנה על אחריות הקורא בלבד וכפועל יוצא, האחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור במאמר זה, תחול על הקורא בלבד.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

עוה"ד סטרוגנו הינה בעלת תואר ראשון במשפטים, סיימה התמחותה בבית משפט לענייני משפחה בחיפה וכן סיימה השתלמות בנושא דיני משפחה ודיני ירושה במכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין.

עוה"ד שלומית סטרוגנו מטפלת במגוון נושאים וביניהם : ניהול תיקי גירושין בכללותם, לרבות תביעות בענייני מזונות, משמורת ורכוש וניהול תיקי ירושות וצוואות בכללותם, לרבות התנגדויות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה, הן בבתי הדין הרבניים והן בבתי המשפט לענייני משפחה. כמו כן, עורכת הסכמים בין בני זוג בענייני גירושין, ממון, מזונות, חזקה, שלום בית וכד' ומגישה בקשות אצל הרשם לענייני ירושה.

כתובת: שד' ירושלים 3, קרית ים
טל': 077-2115151 פקס': 077-2115152
נייד : 050-8560253
דואר אלקטרוני : str_law@zahav.net.il

אתר אינטרנט : http://www.easyget.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלומית סטרוגנו עורכת דין לענייני משפחה

במידה ובני זוג החליטו לפנות להליך של גירושין וכפועל יוצא להליך של פירו התא המשפחתי, הרי שאחד הנושאים אשר יהיה עליהם לשים עליו את הדעת ואשר כרוך מעצם טיבו וטבעו בהליך של גירושין, הנו הנושא של משמורת הילדים המשותפים.

במצב דברים שבו בני זוג החליטו לפנות להליך של גירושין בדרך של פנייה לערכאות שיפוטיות הרי שעל אחד הצדדים לפחות להגיש תביעת גירושין בבית הדין הרבני אשר לו סמכות שיפוט ייחודית בענייני גירושין. כמו כן, על מנת שתביעת גירושין תתקבל ולבסוף יינתן פסק דין של גירושין, על התביעה להכיל בתוכה טענות בדבר עילות גירושין אשר מוכרות בדין העברי ואשר ניתן להוכיחן, שאם לא כן, עלול בית הדין הרבני לדחות את אותה תביעת גירושין.

כיום, מסתמנת מגמה לפיה, מרבית הזוגות אשר פנו להליך של גירושין בדרך של פנייה לערכאות שיפוטיות, יסיימו את אותו הליך גירושין, בסיוע של הליך גישור.

מרבית התיקים המתנהלים בענייני גירושין, נפתחים בעקבות בגידתו של מי מבני הזוג, תוך הפרה בוטה של האמון בין הצדדים.

פנייה להליך של אימוץ, תסתיים בסופו של התהליך במתן של צו אימוץ על ידי בית המשפט לענייני משפחה, עבור הילד אותו המשפחה המאמצת מעוניינת לאמץ.

הסכם ממון הנו מסמך משפטי אשר בני זוג עורכים, בדרך כלל, לפני הנישואין ובטרם מיסוד הקשר. זאת על מנת להבטיח כי במידה ומערכת היחסים תעלה על שרטון, מערכת היחסים הממונית ביניהם תתחלק באופן השונה מזה שקובע חוק יחסי ממון בין בני זוג.

משמורת הילדים המשותפים, במצב דברים בו ההורים פונים להליך של גירושין, הנו אחד הנושאים החשובים אשר יש ליתן עליו את הדעת.

מאמרים נוספים בנושא דיני משפחה

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןדיני משפחה26/01/20685 צפיות
בית המשפט העליון בפסק דינו של כבוד השופט מ' מזוז, הכריע בימים אלו בעתירה המכוונת נגד החלטות של המשיבים 2-1, בית הדין הרבני הגדול בירושלים ובית הדין הרבני האזורי בתל אביב-יפו (להלן: בית הדין האזורי), מיום 14.2.2019 ומיום 12.11.2018 בהתאמה, בהן נקבע כי העותר חייב בגט לאשתו.

מאת: טלדיני משפחה03/06/181204 צפיות
אחד הנושאים המרכזיים בענייני גירושין הינו חלוקת הרכוש. בשיקולים של חלוקת רכוש כל צד מעלה את טענותיו כאשר מטרתו לקבל נתח משמעותי יותר בכלל הרכוש שנצבר.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה10/04/18862 צפיות
לכל עורך דין לגירושים יש את הסגנון שלו. כדאי לוודא כי הסגנון שלהם מתאים הן שלך ואת הסגנון הדרוש כדי להגן על האינטרס שלך במהלך ואחרי הגירושים.

מאת: רוני הכהןדיני משפחה28/03/18816 צפיות
איך מסייעים בשלבים הללו של הפירוק הבלתי נמנע כדי ליצור עד כמה שפחות רגעים קשים בהליך מורכב שכזה? פניות אל עו"ד משפחה הן בהחלט צעד נבון

מאת: רוני הכהןדיני משפחה23/10/171075 צפיות
ברגע בו כבר נמצאים על פרשת דרכים לקראת גירושים יש כאלה שיכולים לומר דבר או שניים לגבי איך להתגרש נכון וחשוב להבין את העניין לעומק טרם הקפיצה השירה לתוכו.

מאת: עידן שלומןדיני משפחה18/09/174138 צפיות
במידה ואתם מחפשים עורך דין שיספק לכם את השירות הטוב ביותר, אתם צריכים לחפש ובעיקר לחפש נכון. אז כיצד באמת מחפשים ומוצאים עורך דין מצוין עבורכם?

מאת: articlestbdדיני משפחה20/08/171458 צפיות
מדוע הגישור מתאים במיוחד לזוגות המתגרשים בשלום ולא רק לאלו שאינם מסדרים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica