חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

שלומית סטרוגנו עורכת דין לענייני משפחה מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
אתר אינטרנט: www.easyget.co.il/

צור קשר: צור קשר

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת שלומית סטרוגנו עורכת דין לענייני משפחה  
 

משמורת הילדים המשותפים במסגרת ניהול הליך גירושין

במידה ובני זוג החליטו לפנות להליך של גירושין וכפועל יוצא להליך של פירו התא המשפחתי, הרי שאחד הנושאים אשר יהיה עליהם לשים עליו את הדעת ואשר כרוך מעצם טיבו וטבעו בהליך של גירושין, הנו הנושא של משמורת הילדים המשותפים.
למאמר המלא...

פסק דין של גירושין

במצב דברים שבו בני זוג החליטו לפנות להליך של גירושין בדרך של פנייה לערכאות שיפוטיות הרי שעל אחד הצדדים לפחות להגיש תביעת גירושין בבית הדין הרבני אשר לו סמכות שיפוט ייחודית בענייני גירושין. כמו כן, על מנת שתביעת גירושין תתקבל ולבסוף יינתן פסק דין של גירושין, על התביעה להכיל בתוכה טענות בדבר עילות גירושין אשר מוכרות בדין העברי ואשר ניתן להוכיחן, שאם לא כן, עלול בית הדין הרבני לדחות את אותה תביעת גירושין.
למאמר המלא...

החשיבות בבניית אסטרטגיית גירושין

אחד מאבני היסוד של הליך גירושין, הנו בניית אסטרטגיית גירושין, בטרם הפנייה להליך של גירושין. שכן, אסטרטגיית גירושין נכונה ומתאימה, במרבית המקרים גם תוביל לתוצאות המיוחלות של הצד אשר החליט לפנות להליך של גירושין.
למאמר המלא...

ההשלכות של גישור על הליך גירושין

כיום, מסתמנת מגמה לפיה, מרבית הזוגות אשר פנו להליך של גירושין בדרך של פנייה לערכאות שיפוטיות, יסיימו את אותו הליך גירושין, בסיוע של הליך גישור.
למאמר המלא...

על גירושין בעקבות בגידה

מרבית התיקים המתנהלים בענייני גירושין, נפתחים בעקבות בגידתו של מי מבני הזוג, תוך הפרה בוטה של האמון בין הצדדים.
למאמר המלא...

אימוץ ילדים

פנייה להליך של אימוץ, תסתיים בסופו של התהליך במתן של צו אימוץ על ידי בית המשפט לענייני משפחה, עבור הילד אותו המשפחה המאמצת מעוניינת לאמץ.
למאמר המלא...

הסכם ממון

הסכם ממון הנו מסמך משפטי אשר בני זוג עורכים, בדרך כלל, לפני הנישואין ובטרם מיסוד הקשר. זאת על מנת להבטיח כי במידה ומערכת היחסים תעלה על שרטון, מערכת היחסים הממונית ביניהם תתחלק באופן השונה מזה שקובע חוק יחסי ממון בין בני זוג.
למאמר המלא...

על משמורת

משמורת הילדים המשותפים, במצב דברים בו ההורים פונים להליך של גירושין, הנו אחד הנושאים החשובים אשר יש ליתן עליו את הדעת.
למאמר המלא...

בקשת מדור ספציפי במסגרת הליך גירושין

בקשת מדור ספציפי, הנה בקשה, אשר האישה (בד"כ) מגישה במסגרת תביעת שלום בית או תביעת מזונות, במצב דברים בו, הבעל הגיש תביעת גירושין אשר במסגרתה הוא מבקש לפרק את השיתוף בדירת המגורים המשותפת וכן לחלק את הרכוש המשותף אותו צברו הצדדים במהלך חייהם המשותפים.
למאמר המלא...

צוואה

במידה ואינך מעוניין כי כלל רכושך יחולק בין יורשיך באופן שקובע חוק הירושה, הרי שהפיתרון או האלטרנטיבה המומלצת הנה עריכת צוואה...
למאמר המלא...

<< 4 3 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica