חפש מאמרים:
שלום אורח
07.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טעות קריטית מס' 1 בחינוך כלבים- חוסר עיקביות בתוך המשפחה

מאת: קובי קלףאילוף בעלי חיים10/07/20101014 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

טעות קריטית מס' 1 - חוסר עיקביות בתוך המשפחה
לעיתים, לא כל בני המשפחה רוצים להיות מעורבים בתהליך גידול וחינוך הכלב. כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים או עדים למשפטים כגון "אני אביא גור הביתה רק אם אתם תטפלו בו" או "אין לי כח לטפל בכלב ולנקות את צרכיו, אתה הבאת אותו אז זו הבעיה שלך"?  כאשר הטיפול והתקשורת הנכונה עם הכלב לא נעשת עי-ידי כל בני המשפחה, הכלב מקבל מסרים מעורבים ומבלבלים.  התנהגות זו יוצרת בילבול ובעיות התנהגות אצל הכלב.  וגם כאשר בני המשפחה רוצים להיות מעורבים בגידול וחינוך הכלב, כל אחד מגיע עם פקודות משלו ושיטות גישה שונות.  ולעיתים, כל אחד מרגיש שהגישה שלו לכלב היא הנכונה. מצד אחד, ניתן להבין את הרצון הטוב של בני המשפחה, אבל מצד שני, זה סוג של גישה אשר מבלבלת את הכלב שלך באופן קיצוני. בכדי למנוע מצבים מבלבלים אלו עבור הכלב (ועבור בני המשפחה), עליך לתכנן ולהגדיר שיגרה אחידה לחיי היומיום של הכלב, שיטות חינוך ספציפיות וברורות -  ברורות לכל מי שבא במגע עם הכלב. האחריות והכללים צריכים להיות מוגדרים במהלך דיון בין בני המשפחה שלך (ובמידה ולא עדיין אימצתם גור, לפני הכנסת הכלב למשפחה). בדרך זו, כולם יבינו התפקיד שלהם ואת החשיבות של העקביות בכל מה שקשור לחינוך וגישה לכלב.  כמו כן, חשוב שכל בני המשפחה יהיו שותפים לחינוך וגידול הכלב. על בני המשפחה ליצור חזית אחת ועקבית מול הכלב.

הכלים המרכזים מאחורי אילוף / חינוך גורים, ללא קשר עם המטרה, הינם : עקביות וחיזוק חיובי.
אם תתמידו לתגמל התנהגות חיובית, הגור שלכם מהר מאד ילמד את אשר מצפים ממנו.
חוסר עקביות ותגמול שגוי של התנהגות שלילית עלולים להביאכם למסלול בעייתי עם כלבכם. בכל זמן שהוא, רצוי לתגמל את הגור על ידי מחמאות נדיבות כגון "כלב טוב ,גור מצוין".

אני מדגיש, עקביות במערכת היחסים עם בני האדם תורמת ליציבות ומהווה אחד הגורמים החשובים ברווחתם של כלבים. הכוונה היא לשגרת יום קבועה ככל האפשר, חוקים קבועים והוגנים.  לדוגמא, להמנע החוקים לא הגיונים כגון הגבלת תנועתו של כלב בבית לחדר אחד קטן, ואיסור להיכנס לכל החדרים האחרים גם אם אינם סגורים בפניו ויחס עקבי ככל האפשר של כל בני הבית  כלפי הכלב.  חוסר עקביות עלול לגרום להתפתחות מצבי חרדה, להתנהגות תוקפנית (לעתים מתוך הגנה עצמית) או להסתגרות.

דרך אגב, אם הבאתם גור חדש הביתה, קחו בחשבון ביקור אצל הווטרינר המקומי ליעוץ וטיפול כגון חיסונים. באופן כללי, מטרת החיסונים היא להגן על הכלב ועל בני הבית מפני מחלות מדבקות.
המחלות החשובות ביותר הן: כלבלבת, פרוו, לפטוספירוזיס, צהבת, כלבת, שעלת ועוד.

אני מזמין אותך, ללא תשלום, לקורס מדהים ישר לאימייל שלך.  כל שיעור מתמקד בטעות קריטית אחת ומסביר לך מהי הטעות, איך להמנע מלעשות אותה ומה לעשות נכון –נכון לך ונכון לכלבך.

אל תפספס הזדמנות נדירה זו ללמוד עוד על חינוך כלבך.

אין לי שום ספק שקורס זה ישנה את האופן שבו הסתכלתם עד היום על חינוך כלבכם!

אז בלי הרבה התמהמויות, הרשם בטופס באתר www.doggyyoggy.com והתחל את המסע החדש שלך עם הכלב כבר היום.

בהצלחה!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שמי קובי קלף ואני מאלף ומחנךכלבים עם ניסיון של שניםרבות בארץובארה"ב.אני מזמין אותך, ללאתשלום,לקורס מדהים ישר לאימייל שלך.  כל שיעורמתמקד בטעותקריטית אחת ומסבירלך מהי הטעות, איך להמנע מלעשות אותה ומהלעשות נכון –נכון לך ונכוןלכלבך.אל תפספס הזדמנות נדירה זו ללמוד עודעלחינוך כלבך. אין לי שום ספק שקורס זה ישנה את האופןשבוהסתכלתם על חינוך כלבכם!WWW.DOGGYYOGGY.COM

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קובי קלף

מאת: קובי קלףאילוף בעלי חיים19/07/101075 צפיות
בואו ללמוד את 10 הטעויות הכי נפוצות באילוף וחינוך הכלב ולימדו איך להמנע מלעשות אותן ואיך לבצע את האילוף והחינוך נכונה.

מאמרים נוספים בנושא אילוף בעלי חיים

מאת: דניאל מלמדאילוף בעלי חיים11/02/20244 צפיות
10 טיפים מעולים לכיצד לאלף את הכלב שלך לשבת, לתת יד ועוד. קריאה נעימה

מאת: רוני הכהןאילוף בעלי חיים10/01/164759 צפיות
כלב הוא חיה שיודעת להציע אהבה ונאמנות עד אין קץ לבעלים שמטפלים בהם במסירות ועבודה עם חיה זו היא קסם של ממש שפשוט אי אפשר לסרב לו מבחינת עיסוק במשהו שאוהבים.

מאת: משהאילוף בעלי חיים23/08/157019 צפיות
הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. מה שחשוב להדגיש הוא שבהחלט ניתן לרתום את הכלבים לסיוע במגוון רחב של מצבים, הן פיזיים, הן רגשיים והן התנהגותיים. כאן בדיוק הרגע לדבר על אחד התחומים המרתקים ביותר בשנים האחרונות, והוא זה של הכלבנות הטיפולית

מאת: לירן יוסףאילוף בעלי חיים23/07/143513 צפיות
הכלב שלכם מציג אגרסיביות או אפילו תוקפנות כלפי אנשים? יכולות להיות לכך כמה סיבות, ביניהן מאפיין של טריטוריאליות וסיבה שנייה היא מטענים רגשיים והתנהגותיים שהכלב רכש לעצמו במהלך הזמן.

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטאילוף בעלי חיים10/03/147904 צפיות
רבים חושבים שאילוף כלבים זה משחק ילדים, קצת ארצה ורגלי, קצת פוצי מוצי והנה הכלב מאולף אך לא כך הדבר, אילוף כלבים אינו דבר של מה בכך. אילוף כלבים הינו מקצוע רציני הדורש מהעוסקים בו אינטליגנציה רגשית גב

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטאילוף בעלי חיים17/02/147891 צפיות
אם אתם קוראים את המאמר הנוכחי, סביר להניח שברצונכם לשלב במשפחה בן בית נוסף. הכלב הינו חברו הטוב של האדם, כידוע, אולם בבואנו להרחיב את המשפחה ולפתוח את דלת הבית בפני חבר חדש עלינו להביא בחשבון שכיום ישנו מבחר מאד גדול של כלבים למכירה. הקושי עשוי להתעורר בשל כך שאנו לא תמיד יודעים אלו מבין הכלבים המוצעים למכירה הוא המתאים ביותר עבורנו. במאמר הנוכחי נספק מגוון עצות והמלצות כדי לסייע לכם לקבל החלטה נבונה לגבי הכלב אותו תבחרו לצרף לבית ולחיק המשפחה.

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטאילוף בעלי חיים17/02/147752 צפיות
אילוף וחינוך כלבים בשלב הגורות נחשב לאחד מהשלבים הקריטיים בחיי הכלב ובעליו החדשים. מעתה והילך עומד בפניכם מסע חווייתי ומרתק הכרוך בעיצוב אישיותו ודפוסי ההתנהגות של הכלב אותו בחרתם לצרף לחיק המשפחה. כמו עם ילדים קטנים, כך גם עם כלבים, כל מה שתעצבו בקרבם באופן נכון יישא בחשיבות רבה לאין ערוך בכל הנוגע להמשך התפתחותו כיצור בוגר. המרכז הרב תחומי ללימודי אילוף כלבים במרכז מציע לכם ליהנות ממגוון מומחים בתחום שישמחו להעניק לכם מידע מקצועי ועצות מעמיקות בנושא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica