חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על קורס טיס אזרחי,רשיון טיס ובית ספר לטיסה

מאת: רן אברהםתעופה11/10/20101146 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עכשיו יותר מאי פעם זה הזמן ללכת בכיוון קרירה בטיס ב בית ספר לטיסה
גם אם לא סיימת קורס טייס בחיל האוויר סיכוייך למצוא עבודה בתחום עולים מיום ליום ב קורס טיס אזרחי
כמה מגמות ושינויים בשנים האחרונות הביאו למחסור בטייסים בארץ ובכל העולם. 

השוק המקומי:
3/2008
במשך ה10 שנים האחרונות מס' הטייסים האזרחיים (שאינם בוגרי חיל האוויר) הטסים בחברות התעופה בארץ הולך ועולה. 
חברת אל על היא כבר לא נחלתם הבלעדית של טייסי חיל האוויר וכיום טסים בה מספר לא מבוטל של טייסים שרכשו את הכשרתם בשוק האזרחי. 
לאחרונה נפתחו קורסים לחברות התעופה ארקיע וישראייר אליהם התקבלו טייסים אזרחיים רבים. חלק מהטייסים האזרחיים שהתקבלו הם בעלי מס' נמוך יחסית של שעות טיסה וניסיונם הוא בעיקר על מטוסי ססנה קטנים. 
גם חב' ק.א.ל המטיסה מטוסי ג'מבו 747 פתחה קורס והיא מגייסת כ 10 טייסים חדשים וגם הפעם חלקם הגדול אינו יוצא ח"א. 
חב' תמיר המפעילה טיסות פנים ארציות לצפון הארץ וכן טיסות ליעדים באגן הים התיכון
גייסה לפני כשנה 10 טייסים שאינם בוגרי ח"א. לאחר שנה חלקם עברו לחב' ארקיע וק.א.ל. 
בשוק מטוסי המנהלים גם כן טסים טייסים "אזרחיים" רבים.

1/2010

בשל המשבר הכלכלי העולמי כמות התיירים בארץ פחתה וכך גם כמות הטיסות והדרישה לטייסים,

כיום קיימים סימני התאוששות, מספר הטיסות הולך וגדל, גם שוק מטוסי המנהלים מתאושש ונוספו בחודשים האחרונים מספר מטוסי מנהלים חדשים,

השוק במגמת עליה והדרישה לטייסים תלך ותגדל,

להערכתי בתוך כשנתיים, טייסים רבים יהיו חסרים לשוק התעופה בארץ .הדרישה לטייסים רק גדלה והולכת ויש לה מס' סיבות:

• התפתחות שוק התיירות וגידול בנפח הנוסעים. 
• הגדלת מס' יעדי הטיסה. כדוגמת הקו החדש של חב' ישראייר לארה"ב. 
• הצמיחה הכלכלית מגדילה את נפח טיסות העסקים והמטען. 
• ההתפתחות בכלכלה וריבוי אנשי העסקים המפעילים מטוסי מנהלים יצרה גידול בשוק עבודה זה. 
• כניסה של חב' LOWCOST מגדילה את נפח השוק. 
• פרישה לפנסיה של טייסים מבוגרים. 
• פחות טייסי ח"א מצטרפים לתעופה האזרחית, לכך יש מס' סיבות: 
חוזי שירות ארוכים יותר בחיל האוויר לאחר שינוי במתכונת קורס הטייס והארכתו, הדבר יגרום בעתיד לעוד פחות טייסים שיצטרפו לתעופה האזרחית בשל הפיתוי הגדול להשלים חוזה עד לפרישה בגיל פנסיה (לטייסים גיל 40). כמו כן הרבה מהטייסים הפורשים מחיל האוויר מעדיפים היום את שוק ההייטק בו מוצעות להם הצעות מפתות הרבה יותר, לאומת זאת החוזים המוצעים לטייסים באזרחות פחות מפתים היום מבעבר ותנאי הקבע ברוב המקרים טובים יותר. 

השוק העולמי

גורם נוסף ומשמעותי מאוד לשוק העבודה בחברות התעופה הוא ההתפתחות הכלכלית המואצת במדינות דרום מזרח אסיה : סין, קוריאה, ויטנאם, תאילנד, הודו וכו' במדינות אלה הגידול בתיירות ובמסחר הביא עימו לגידול מהיר בהיקף הטיסות וגדילה משמעותית בחברות התעופה, מאידך גיסא אין למדינות אלה טייסים להטיס את מס' המטוסים הרב שרכשו. לטובת העניין , נרתמו חברות תעופה במערב המגייסות טייסים מכל העולם למלא את השורות בחברות היעד במזרח הרחוק . בשל כך הדרישה לטייסים היום רבה מאוד ואלפי טייסים עדיין חסרים. 
טייסים הטסים בחברות תעופה אלה זוכים לתנאים טובים, הם יכולים להמשיך לגור במדינת מוצאם והם באים לתקופות עבודה של כשבוע עד עשרה ימים וחוזרים למקום מגוריהם למשך מס' ימים וכך הלאה. 
הטיסות לבסיס האם כמובן ממומנות ע"י המעסיק. כך שטייס בעל רשיון טיס ישראלי יכול לגור בארץ ולעבוד בחברת תעופה בתאילנד או בסין.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים- SEO

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רן אברהם

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12847 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12901 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםנישואין22/02/12879 צפיות
בשנים האחרונות שמלת כלה עברה מהפכה של ממש ואל השמלות המאסיביות והלבנות, הצטרפו שלל שמלות בצבעים נועזים. השמלות העכשוויות לכלה מופיעות בגזרות הדוקות, עשויות מבדים אווריריים וקלילים ומשדרות מראה נינוח ורגוע יותר

מאת: רן אברהםריהוט 16/06/111266 צפיות
לחברת פולירון ישנם מעת לעת מבצעים מיוחדים, אשר עשויים לסייע לציבור ברכישת מזרנים מתאימים. כמו כן מציעה חברת פולירון לההיות חבר מועדון לקוחות, אשר כל חבר במועדון לקוחות זוכה להטבות והצעות ייחודיות.

מאת: רן אברהםטיפול בעור02/06/111307 צפיות
תהליך הטיפול של הסרת קעקועים בלייזר אורכו כמספר טיפולים בלבד, אורכו של טיפול כמו הסרת קעקועים עם התערבות כירורגית הוא חד פעמי בדרך כלל.

מאת: רן אברהםהדברה26/05/111056 צפיות
הדברה ירוקה היא הדברה נקייה מחומרים כימיים. לעיתים, ניתן לראות שיטות הדברה ירוקה אשר בהם מופיעים חומרים כימיים, אך חשוב לציין שלשיטה ספציפית זו יש מטרה לחסל מזיקים מוגדרים מראש בלבד. כמו כן, אם וכאשר ישנה התערבות של חומרים כימיים בהדברה ירוקה, ברוב המקרים מדובר בחומרים אשר מתפרקים בקלות, ולא יוצרים הצטברות של רעלים באדמה.

מאת: רן אברהםתחבורה ורכב - כללי16/05/111271 צפיות
השוק של קלנועיות מחולק לשלושה קטגוריות עיקריות: קלנועיות קטנות ומתפרקות, קלנועיות בינוניות, קלנועיות גדולות. לכל קטגוריה יתרונות וחסרונות משלה, וטרם רכישה יש לדעת ולהבין הכל לחיוב או לשלילה.

מאמרים נוספים בנושא תעופה

מאת: רוני הכהןתעופה24/01/18703 צפיות
חלק מהשדרוגים הלו קשור גם אל העולם של טיסות פרטיות אשר עדיין יש להן דרישה גדולה. מדוע? קראו הלאה את הדברים החשובים הבאים.

מאת: ניב אבןתעופה15/11/171061 צפיות
ישנם אנשים אשר הטיסה היא חלק בלתי נפרד מן העולם שלהם, כאשר הם צריכים לצאת אל עבר טיסה למטרות עסקיות בצורה תדירה למדי, ועבורם כניסה אל מטוס מנהלים הוא חלק בלתי נפרד מן המעמד, ומן התפקיד גם כן. למה דווקא מטוס שכזה הולם את התפקיד? קראו הלאה.

מאת: articlestbdתעופה31/01/171718 צפיות
מה חשוב לדעת ומה יתרונותיה של הסעה לשדה התעופה?

מאת: articlestbdתעופה10/05/161127 צפיות
הסעות לשדה התעופה – לא רק עבור נסיעה סטנדרטית לשדה התעופה. אלא גם עבור...

מאת: נדב אלטלייףתעופה17/07/131950 צפיות
תיאור של שיטות הלימוד והנושאים הנלמדים במסגרת קורסי טייס. המאמר גם מדבר על הנושא של הגדר מכשירים.

מאת: מיכל שדהתעופה20/05/131240 צפיות
הן האמצעי הקרוב ביותר של האדם לחוש כמו ציפור ולטוס מעל הקרקע ולהגיע למחוזות אחרים. החלו כבר בשנת 1783 כאשר הטיסו כדור פורח

מאת: דורון שפיראתעופה21/04/131908 צפיות
החלום להטיס מטוס משותף להרבה אנשים, חלקם ינסו להגשים אותו בצבא, חלקם באזרחות אבל רבים ישארו עם החלום. בפעם הבאה כשאתם מחפשים איזו מתנה לתת למישהו קרוב, לרגל אירוע מיוחד, או כשאתם רוצים לרגש באופן מיוחד, הגשימו לאותו אדם חלום וקנו לו במתנה טיסה מסוג "טייס ליום אחד", את המתנה הזאת לא שוכחים במהרה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica