חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בית חכם

מאת: פורטל מפתחיםריהוט 30/04/2009552 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
בית חכםבית חכם הוא בית רגיל הכולל טכנולוגיות יוקרתיות לשליטה אלקטרונית על האלמנטים השונים המצויים בבית. מערכות בית חכם מוסיפות מידה של בטחון ליושבי הבית, עוזרת בחסכון בחשמל, ופוקדת ביעילות על מערכות החשמל, התאורה מערכות השמע והוידיאו, מערכות ההתרעה וכן מצלמות נסתרות לאבטחה. בית חכם יודע שיש לעמעם אורות כאשר מתחילים לצפות בסרט ועושה זאת עבורכם, הוא מצויד בחיישנים המתריעים בפני סכנת פולשים, בית חכם יודע לכבות את פעולת המזגן כאשר אתם יוצאים מהבית ולהוריד את התריסים, יודע להדליק אורות במקומות אליהם נכנסתם ועוד. בית חכם ממש מרגיש אותך! כאשר נכנסים לדירה הוא יודע שעליו לחולל מספר פעולות באופן אוטומאטי. בית חכם כולל מערכות שליטה בכל האלמנטים החשמליים בבית- הוא יכול לפתוח תריסים או לסגור וילונות, להדליק את הטלוויזיהבערוצים האהובים עליכם ועד. בית חכם הפך עם השנים להיות יותר ויותר פופולארי! תמורת כמה אלפי שקלים בלבד אתם יכולים לחוות חיים נוחים במיוחד, ישנם לא מעט אנשים בארץ, שעבורם הבית החכם הוא מציאות יומיומית. טכנולוגיות של בית חכם מתאימות לבית הפרטי שלכם וכן לסביבת העבודה שלכם כלומר למשרד. בית חכם עוזר לכם לחסוך בעלויות של חשמל כיוון שהוא מדליק או מכבה מכשירים בהתאם להימצאותכם בחלל. במשרדים רבים, דולקים אורות ומזגנים גם כאשר אין בהם אנשים, וכאן נכנסת לפעולה מערכת הבית החכם אשר מסיימת עבורנו פעולות כמו כיבוי חשמל . בית חכם כולל תוכנות המסייעות לשלוט על אלמנטים חשמליים בדירה. המערכת קולטת את הפקודות ממחשב אלחוטי וניתנת לשליטה גם באמצעות שלט רחוק. יש לערוך מספר שינויים עבור הבית החכם: למשל, יש צורך להתקין שקעים מיוחדים,מתגים לתריסים חשמליים אשר יושבים על שקע חשמלי, או גלאי נפח ועוד. בנוסף יש להתקין מצלמות וחיישנים בנקודות מסוימות בדירה על מנת שניתן יהיה לזהות תנועה. בית חכם הופך משוכלל יותר ויותר משנה לשנה, ולמעשה השמיים הם הגבול ואתם הם אלו שקובעים את הפונקציות החדשות. לכל מי שלא מסתפק בזה, יוכל להתקין בנוסף, חיישני רוח, חיישני תאורה וחיישני אקלים- מתקרב גשם?- המערכת יודעת לזהות זאת ומגיפה את התריסים על מנת שלא יכנס גשם הביתה. שמש יוקדת תגרום להצללה באמצעות וילונות או תריסים. בית חכם מפוקח אם כן על ידי חיישנים, מעבדים ומחשב,המבצעים בקרה שמאחוריה לוגיקה והגדרת תרחישים אפשריים.כל תרחיש נכתב בתכנית הבקרה, למשל אם הגינה יבשה, המחשב יודע שיש להתחיל בפעולת השקיה. ניתן לשלוט במערכות הבית החכם גם באמצעות המכשיר הסלולארי.קיימות מספר פעולות הדורשות חיווט מיוחד בכל הבית. חלק מהמערכות מסתפקות בתשתית החשמל המצויה וחלק דורשות שדירוגים ומסוגים שונים. קיימות מספר חברות במייצרות מערכות בית חכם, ואתם יכולים להתרשם ממגוון פעולות השליטה שהם מאפשרות באמצעות אתרי האינטרנט שלהן. מערכת בית חכם מעניקה לכם נוחות, חסכון בחשמל, מתגים מעוצבים או מסכי מגע משוכללים, מעצימה מאד את תחושת האבטחה בבית, יכולה לסייע לבתים בהם מתגורר אדם המוגבל בתנועותיו והכי חשוב , לוקחת אותנו עוד צעד קדימה אל עבר החיים העתידניים.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל מפתחים

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/091339 צפיות
תריסים חשמליים אינן נחלתם של העמידים אלא הופכים להיות סטנדרטים בבנייה החדשה. תריסים חשמליים יעילים , נוחים לשימוש ומגיעים בפשע של דגמים שיכולים להתאים לגל סגנון עיצוב שתבחרו. בשל הטרנד של בניה בסגנון ישן, כזו שכוללת חלונות ארוכים וצרים,יש תורך בפתרונות הצללה נוחים לשימוש, וכאן נכנסים התריסים החשמליים לפעולה.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/091265 צפיות
תריסים וחלונות הם אלמנטים שלא ניתן לחיות בלעדיהם. חלונות אמונים על הכנסת אור טבעי ואוויר, ואילו תריסים מספקים לנו פתרונות הצללה איכותיים. קיימים סוגים שונים של תריסים וחלונות, ויש להתאימם לעיצוב החלל, לפונקציות הנדרשות, ולדאוג שיהיו נוחים לתפעול והרכבה. תריסים וחלונות מגיעים עם תו תקן המעיד על תקינותם, ובטיחות השימוש בהם.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/09864 צפיות
שערים נחלקים לסוגים שונים המתואמים לפונקציות שימוש שונות. שערים ניתן להשיג בעיצובים מגוונים ומחומרים רבים כמו עץ, מתכות וחומרים פלסטיים. שערים ניתן להתקין בבית הפרטי, בחניונים, בתי עסק וכל מקום הדורש פתרון סגירה לפתחים גדולים או קטנים.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/09949 צפיות
שערים הם דלת הכניסה לבית הפרטי שלנו, או למקום העבודה. על השערים להיות ייצוגיים ועשויים בטוב טעם עם פרזול ראוי ברמה גבוה.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי18/05/091018 צפיות
פרופיל בלגי הינו בעל מראה מרשים והוא אהוד על מעצבי פנים. פרופיל בלגי הוא מוצר אירופאי במקור ומסוגל לתת מענה טוב למבנים או מערכות העשויות מברזל, אלומיניום. פרופיל גלי מסייע בנושא איטום, פותר בעיות של חלודה, בעיות ניקוז ועוד. פרופיל בלגי הוא בעל חזות מעודנת ועם זאת כולל יתרונות רבים הקיימים בברזל.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי18/05/09843 צפיות
סורגים הם כורח המציאות, הם מונעים פריצות, מונעים מילדים קטנים להסתכן בנפילה מחלונות, ומהווים שכבה נוספת לדלתות בבתים פרטיים למשל.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי18/05/091092 צפיות
מחיצות גבס הן אלמנט בנייה רווח בהמון מבנים, הגבס הוא מינרל רך שמורכב מסידן וגופרית כאשר מחממים את הגבס מעל לטמפרטורה של cº150 הגבס רוכש תכונות אנהידריטיות (חסרי מי גבש).

מאמרים נוספים בנושא ריהוט

מאת: אבי דוידיריהוט 16/02/20503 צפיות
עבודה נכונה עם צבע עץ לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מאת: ניב אבןריהוט 09/01/20665 צפיות
זה דבר אחד להניח סחורה ולרכוש ציוד עבור יצירה של חנות פעילה, וזה דבר שונה לחלוטין לעבור על פני כל מה שחנות צריכה על ידי עיצוב חכם.

מאת: דוד כהןריהוט 07/02/19649 צפיות
צימרים הם מקור פרנסתם של משפחות רבות בישראל. התחרות על הצימרים הולכים וגוברת מדי שנה ואנשים רבים מעדיפים להשכיר לילה בצימר מאשר במלון, בשל הקרבה לאטרקציות השונות, ההנאה מהאווירה הפסטורלית, הפרטיות וכמובן המחיר האטרקטיבי יותר. אחד המדדים החשובים ביותר המבדילים בין צימרים איכותיים לבין צימרים פחות אטרקטיביים הם הרהיטים ועיצוב הגינה במקום.

מאת: דוד כהןריהוט 30/01/19602 צפיות
איך לבחור חדר שינה ולמקם את המיטה ושאר הרהיטים באופן אופטימלי במרחב החדר ולבסוף להתאיםם לריהוט תאורה וצבעים

מאת: רוני הכהןריהוט 16/01/19611 צפיות
אם שואפים לשדרוג חכם של הדירה, צריכים לחשוב חכם ולהציב שטיח pvc במקום זה העשוי חוטי בד.

מאת: רוני הכהןריהוט 14/10/18798 צפיות
דלתות פנים מעוצבות יכולות להיות מכל מיני סוגים ועם טווח שונה של מחירים, שכדאי לבדוק לעומק לפני שמתקדמים אל בחירה ורכישה.

מאת: shiritריהוט 02/09/18876 צפיות
אם החלטתם להחליף את הארונות שלכם, תשאלו כל כמה שנים מומלץ להחליף ארון אתם בוודאי מתלבטים האם זה הזמן הנכון ואיך להתחיל את התהליך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica