חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקן PCI לעסקים קטנים

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע02/11/20101049 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

PCI DSS חל על חנויות אם וסניפי כאחד, כמו כן גם קמעונאים. תהליך האימותמבוסס על כמו העסקאות השנתי שלך ולא על כמות העסקאו. ברמההנמוכה ביותר,אתה צריך לאמת את התקן על ידי מילוי שאלון הערכה עצמית(SAQ) ולבצע סריקותרבעוניות באמצעות ספק סריקות אבטחת מידע שאושר עלי איגוד חברות האשראי(ASV). ברמה הגבוהה ביותר(ROC/ROV), מומחה אבטחת מידע מוסמך יבצע בדיקהבאתר מדי שנה. כל הסוחרים צריכים לעמוד בדרישות ללא יוצא מה הכלל, סוחריםקטנים צריכים לוודא שיש להם אמצעי אבטחה מתאימים, מדיניות ונהלים, כספתהולמת, מגרסה ועוד ובמטרה למנוע כל דרך אפשרית של דליפה פיסית של פתקיותאשראי או גניבתם, אלו המשתמשים בעמדות קצה נופלת עליהם דרישות נוספות,דרישות טכניות והגדרות מחשב יעודיות, ור הקשחת המחשב(תוכנות).

בנקיםרבים וחברות אשראי כברכתבו ללקוחותיהם במטרה שיכלו תהליך תקינה ולא פעםבאגרסיביות כדי לקדם את תוכנית הציות. חברות האשראי נושאות בהליך ארוך ולאפשוט של בירוקרטיה ועלויות בעת גניבת כרטיס, קנסות בנק, קנסות ויזה(אירופה, אסיה ארהב-תלוי היכן נגנב הכרטיס) עלויות החלפת כרטיס וכדומה. עםזאת, סוחרים קטנים חשים כי זה לא יכול לקרות להם אך בפועל מספר לא קטן שלסוחרים, אתרי אינטרנט, מסעדות, בתי מלון, חנויות קטנות ועוד נקנסות ונדרשותעי חברות האשראי למלא שאלון לאלתר, לחתום עי יועץ אבטחת מידע מוסמך, לתתדין וחשבון לחברות האשראי בכל עת נתון וכל זה בזמן שאינך סולק, חברותהאשראי פשוט סוגרות את המסופים, היתם מסוגלים לדמיין את העסק שלכם דורש רקמזומן בגלל מגבלה עסקית? זה לא נעים ובטח פוגע בתדמית שלך, שלתקנה אגב עולהלא פחות.


בארה"ב כ 98% מסוחרי שלב 1 (מעל ל 300 אלף עסקאות תשלום) כברמוסמכים בזמן שסוחרי שלב 4(עד 20 אלף עסקאות) רחוקים מלהיות מוסמכים,בישראל המצב דומה וגם באירופה, אסיה בתחילת התהליך. חברות האשראי שמו לעצמםדגש השנה על סוחרי שלב 3-4 בתחום המלונאות בעיקר לאחר שנמצא שאלו סובליםלא מעת מהתקפות האקרים, תעשיית המלונאות הינה תעשייה דלת ידע בתחום המחשובובפרט באבטחת מידע וכמובן לא לשכוח את כמות שיחות הטלפון והאורחים שעובריםביום, כל אלו מאפשרים יד קלה לגניבה או איבוד של נתוני אשראי. לא מעת בתימלון חושפים את מחשב לכל,

אז איך סוחרים קטנים ועסקים קטנים יכוליםלציית לתקן? ראשית צריך לזכור שלא מדובר בהנדסה גרעינית אלא בציות בסיסילנהלי אבטחה ושמירה ראויה של נותני אשראי. האם אתה משתמש באתר לקבלת נתוניאשראי? אם כן אז מנע את זה בפעולות פשוטות ויעילות מאשר שליחתם דרך האתר,אתה לוודאי לא תרצה לפגוע בשמך ולהפוך לחנות הבאה באינטרנט שכול ישראלרושמת עליה שהיא מנוהלת עי האקר :) ...., האם אתה משתמש במסופים ניידים? אםכן, האם אתה מאבטח כראוי את המסוף? היכן אתה שומר את הקבלות? האם אתה גורסחומר רגיש כגון פקסים ופתקיות נרשמו עליהם נתוני אשראי? כל אלו ויותרצריכים להיבדק בקפדנות. התהליך זול יחסית ומהיר, מלמד ומאתגר וכמובן מרגיעבסופו שאכן אתה יודע שאתה שומר כראוי על הכסף של הלקוחות שלך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Thank You!,

NSAP IT-consider IT done?
Benjamin Baruch - Senior Security Consultant | CISSP, QSA, CCSE, MCSE
Mail: BB@nsapIT.com
Phone :1599-599-596
Mobile :+972-50-260-7456
Fax :+972-3-647-9731

USA&CANADA: +1 315-608-6534
United Kingdom: +44 (0)20-3286-3563
Hong Kong: +852-8174-5947

St atidim, building 6, Tel-aviv, zip 61580 pob 58067, Israel
www.nsapIT.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Benjamin Baruch

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע21/06/111040 צפיות
Because NFC is a wireless communication interface it is obvious that eavesdropping is an important issue. An attacker can of course use an antenna to also receive the transmitted signals.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע20/06/111108 צפיות
NSAP הינה ספק שירותי אבטחת מידע מנוהלים המקנה לך כלים לחשיפת חולשות ברשת, אנו נפעל יחד איתך בהתאם למודל התקציבי ונפעל לעבוד מול האינטרס הארגוני ושלך כמנהל IT להשלמת המשימה

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע10/01/111050 צפיות
3 עובדות על תקן PCI "PCI-DSS" עמידה בתקינת ה PCI הינה מסורבלת לעיתים, הינה תקינה שגדלה ומשפיעה משמעותית בסביבה הטכנית של אותו גורם. התקינה הינה תערובת של תקינות ידועות השמות דגש על תהליך סליקת כרטיסי ארשאי בארגון, להלן עובדות בסיסיות אודות תקן ה PCI-DSS (להלן: "PCI DSS"):

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע05/12/101130 צפיות
The Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) sets forth the security requirements for organizations that store, process and/or transmit credit or debit card transactions. These requirements stem from a series of significant security incidents affecting databases of consumer credit information over the past decade.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע15/11/101055 צפיות
סטדנרט אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי האשראי (PCI DSS) פותח אמנם כדי לכונן דרישות אבטחה מינימליות, אבל ישנן מספר רב של שיטות שחברות יכולות לאמץ על מנת שכוונתו של הסטנדרט תובן ובנוסף כדי להבטיח מימוש חלק ויעיל שלו. מאמר זה מציין מספר קווים מנחים שנועדו לאפשר רמה גבוהה של הצלחה כאשר מבצעים פרוייקט התאמה לסטנרט PCI DSS. עצות אלו אינם חוקים, אלא יותר תובנות שמבוססות על שנים של נסיון בתעשייה.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע15/11/10885 צפיות
סטדנרט אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי האשראי (PCI DSS) פותח אמנם כדי לכונן דרישות אבטחה מינימליות, אבל ישנן מספר רב של שיטות שחברות יכולות לאמץ על מנת שכוונתו של הסטנדרט תובן ובנוסף כדי להבטיח מימוש חלק ויעיל שלו. מאמר זה מציין מספר קווים מנחים שנועדו לאפשר רמה גבוהה של הצלחה כאשר מבצעים פרוייקט התאמה לסטנרט PCI DSS. עצות אלו אינם חוקים, אלא יותר תובנות שמבוססות על שנים של נסיון בתעשייה.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע02/11/101270 צפיות
רבים מהלקוחות תוהים לעצמם מי מוסמך, מי לא מוסמך ומי פג תוקפו. איגוד חברות האשראי (להלן: PCI SSC או Payment Card Industry Security Standards Council) מסמיך מדי שנה חברות אבטחת מידע ליישום התקן, כל חברה והיבשת שאליה הוא משוייך(להלן: REGION), ישראל משוייכת ליבשת אירופה-europe region והחברות המוסמכות בישראל ואירופה רשאיות ליישם את תקן PCI-DSS.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת מידע

מאת: אלעד סאעת אבטחת מידע31/07/161084 צפיות
במאמר הבא נסביר קצת על אבטחת מידע אישי ופרטי שלך ברשת. כיצד נגן על פרטיותינו באמצעות מספר צעדים פשוטים.

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע14/02/16912 צפיות
תפקיד מנהל אבטחת מידע (CISO) שונה מארגון לארגון ואופי התפקיד משתנה בהתאם לסוג הארגון, גודלו, תחום עיסוקו, הרגולציה שאליה כפוף ומאפייני הנהלתו. אך יותר מכל משפיע מנהל אבטחת מידע עצמו על התפקיד אותו הוא ממלא. כישוריו האישיים, יכולותיו המקצועיות והניהוליות ואופן התנהלותו בארגון בונים את תפקיד מנהל אבטחת מידע בארגון ואת מידת השפעתו על התהליכים, על העובדים ועל ההנהלה.

מאת: יוני שוורץ אבטחת מידע02/07/151526 צפיות
תגי קרבה פועלים בטכנולוגיית RFID. זו טכנולוגיה ותיקה יחסית לזיהוי באמצעות תדרי רדיו, אך בשנים האחרונות היא חוזרת למרכז הבמה. הסיבה העיקרית לכך היא מידת ההתאמה של הטכנולוגיה לשימוש בתוך כרטיסי עובד. בנוסף, בעזרת הטכנולוגיה ניתן לאתר פריטים ולזהות חפצים בצורה אלחוטית וללא צורך בשדה ראייה או מגע ישיר

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע14/03/153494 צפיות
עובדים בארגון מתוקף תפקידם נחשפים למידע מסווג כגון: מידע רפואי, מידע מסווג אישי ומידע עסקי ארגוני, נתוני כרטיסי אשראי, תשלומי לקוחות ועוד. בין אם ניתן להם אישור לגשת למידע או שמדובר בגישה לא מורשית, הדבר עלול להוות בסיס להוצאת המידע מתוך מערכות הארגון השונות למקורות שאינם מורשים. לחלופין, עובד עלול להעתיק תוכן מסמך מסווג למסמך אחר מבלי להיות מודע לכך שהתוכן מסווג ולהוצאת המידע מחוץ לארגון ביודעין או בעקיפין.

מאת: אלכסייאבטחת מידע18/01/152414 צפיות
מה זה אבטחת מידע? מי אחראי על אבטחת מידע? ATTGM Consulting חברת אבטחת מידע. www.attgm.com

מאת: אלכסייאבטחת מידע18/01/152477 צפיות
טיפים ליצירת סיסמאות חזקות, להגברת מודעות אבטחת מידע ומניעת זליגת מידע אישי ורגיש. ATTGM Consulting www.attgm.com חברת אבטחת מידע

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע19/07/142939 צפיות
לוחמת סייבר היא פעולה מלחמתית, הננקטת על ידי מדינה, ארגון טרור וכדומה, על מנת לחדור ולהסב נזק למערכת המחשוב של היריב או למערכות אחרות המסתמכות עליה. לאור הלחימה באזור הדרום במבצע "צוק איתן", בימים האחרונים מתקיימות מתקפות סייבר על ארגונים וחברות שונות במדינת ישראל. בין המתקפות ניתן לראות מתקפות כגון: DOS (Denial Of Service), Defacement (השחתת אתרים) ופישינג (דיוג).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica