חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברות המוסמכות ליישם את תקן ה PCI בישראל ואירופה

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע02/11/20101285 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רבים מהלקוחות תוהים לעצמם מי מוסמך, מי לא מוסמך ומי פג תוקפו.

איגוד חברות האשראי (להלן: PCI SSC או Payment Card Industry SecurityStandards Council) מסמיך מדי שנה חברות אבטחת מידע ליישום התקן, כל חברהוהיבשת שאליה הוא משוייך(להלן: REGION), ישראל משוייכת ליבשת אירופה-europeregion והחברות המוסמכות בישראל ואירופה רשאיות ליישם את תקן PCI-DSS.

יתרונות התקן:

הגנה בפני קנסות ותביעות מצד חברות האשראי הבינלאומיות במקרה של חדירת גורם עוין למערכות החברה וזליגת מידע (נתוני כרטיסי אשראי).
יישום תקן PCI הינו חלק מהטיפול השוטף בפעילות אבטחת מידע ויטופל במסגרת המשאבים שקיימים.
הגברת תחושת הביטחון של הצרכן, תרומה לשמירת וחיזוק מוניטין החברה.
יישור קו מול חברות מתחרות בחו"ל שכבר עומדות בתקן.

חלוקה לרמות:

 1. בית עסק שמעביר יותר מ-6,000,000  עסקאות בשנה ללא קשר לאמצעי העברת העסקה.
  כל בית עסק שהותקף ע"י האקר או שסבל מהתקפה שהובילה לזליגת נתוני כרטיס.
  כל בית עסק שחברת האם רואה לנכון לכלול ברמה אחת כולל הדרישות של רמה זו וזאת על מנת לצמצם את הסיכון.
  כל בית עסק שחברת אם אחרת החליטה לקבוע כשייך לרמה אחת.
  ביתעסק ברמה זו מחויב בסקר סיכונים שנתי –AUDIT וסריקות רשת רבעוניותהמבוצעות ע"י חברה (QSA) וחברה (ASV) שמוסמכות לכך ע"י מועצת ה- PCI
 2. בית עסק שמעביר בין 1,000,000 ל 6,000,000 עסקאות בשנה ללא קשר לאמצעי העברת העסקה.
  ביתעסק ברמה זו מחויב בסקר סיכונים שנתי – AUDIT וסריקות רשת רבעוניותהמבוצעות ע"י חברה (QSA) וחברה (ASV) שמוסמכות לכך ע"י מועצת ה-PCI .
 3. בית עסק שמעביר בין 20,000 ל 1,000,000 עסקאות במסחר אלקטרוני בשנה.
  ביתעסק ברמה זו מחויב במילוי שאלון הערכה עצמית שנתי (SAQ) וסריקות רשתרבעוניות המבוצעות ע"י חברה (ASV) שמוסמכת לכך ע"י מועצת ה- PCI.
 4. בית עסק שמעביר פחות מ- 20,000 עסקאות במסחר אלקטרוני או פחות ממיליון עסקאות רגילות בשנה.
  ביתעסק ברמה זו מחויב מילוי שאלון הערכה עצמית שנתי (SAQ) וסריקות רשתרבעוניות המבוצעות ע"י חברה (ASV) שמוסמכת לכך ע"י מועצת ה- PCI.

לרשימת חברות QSA המוסמכות בעולם וישראל

בעזרת הקישור הבא תוכלו לעמת את הQSA בחברה שאתם מעוניינים לשכור את שירותיה

לרשימת חברות ה ASV המוסמכות לבצע סריקות PCI

בהצלחה!!!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Thank You!,

NSAP IT-consider IT done?
Benjamin Baruch - Senior Security Consultant | CISSP, QSA, CCSE, MCSE
Mail: BB@nsapIT.com
Phone :1599-599-596
Mobile :+972-50-260-7456
Fax :+972-3-647-9731

USA&CANADA: +1 315-608-6534
United Kingdom: +44 (0)20-3286-3563
Hong Kong: +852-8174-5947

St atidim, building 6, Tel-aviv, zip 61580 pob 58067, Israel
www.nsapIT.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Benjamin Baruch

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע21/06/111053 צפיות
Because NFC is a wireless communication interface it is obvious that eavesdropping is an important issue. An attacker can of course use an antenna to also receive the transmitted signals.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע20/06/111122 צפיות
NSAP הינה ספק שירותי אבטחת מידע מנוהלים המקנה לך כלים לחשיפת חולשות ברשת, אנו נפעל יחד איתך בהתאם למודל התקציבי ונפעל לעבוד מול האינטרס הארגוני ושלך כמנהל IT להשלמת המשימה

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע10/01/111066 צפיות
3 עובדות על תקן PCI "PCI-DSS" עמידה בתקינת ה PCI הינה מסורבלת לעיתים, הינה תקינה שגדלה ומשפיעה משמעותית בסביבה הטכנית של אותו גורם. התקינה הינה תערובת של תקינות ידועות השמות דגש על תהליך סליקת כרטיסי ארשאי בארגון, להלן עובדות בסיסיות אודות תקן ה PCI-DSS (להלן: "PCI DSS"):

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע05/12/101146 צפיות
The Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) sets forth the security requirements for organizations that store, process and/or transmit credit or debit card transactions. These requirements stem from a series of significant security incidents affecting databases of consumer credit information over the past decade.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע15/11/101068 צפיות
סטדנרט אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי האשראי (PCI DSS) פותח אמנם כדי לכונן דרישות אבטחה מינימליות, אבל ישנן מספר רב של שיטות שחברות יכולות לאמץ על מנת שכוונתו של הסטנדרט תובן ובנוסף כדי להבטיח מימוש חלק ויעיל שלו. מאמר זה מציין מספר קווים מנחים שנועדו לאפשר רמה גבוהה של הצלחה כאשר מבצעים פרוייקט התאמה לסטנרט PCI DSS. עצות אלו אינם חוקים, אלא יותר תובנות שמבוססות על שנים של נסיון בתעשייה.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע15/11/10897 צפיות
סטדנרט אבטחת המידע של תעשיית כרטיסי האשראי (PCI DSS) פותח אמנם כדי לכונן דרישות אבטחה מינימליות, אבל ישנן מספר רב של שיטות שחברות יכולות לאמץ על מנת שכוונתו של הסטנדרט תובן ובנוסף כדי להבטיח מימוש חלק ויעיל שלו. מאמר זה מציין מספר קווים מנחים שנועדו לאפשר רמה גבוהה של הצלחה כאשר מבצעים פרוייקט התאמה לסטנרט PCI DSS. עצות אלו אינם חוקים, אלא יותר תובנות שמבוססות על שנים של נסיון בתעשייה.

מאת: Benjamin Baruchאבטחת מידע02/11/101067 צפיות
DSS חל על חנויות אם וסניפי כאחד, כמו כן גם קמעונאים. תהליך האימות מבוסס על כמו העסקאות השנתי שלך ולא על כמות העסקאו. ברמה הנמוכה ביותר, אתה צריך לאמת את התקן על ידי מילוי שאלון הערכה עצמית (SAQ) ולבצע סריקות רבעוניות באמצעות ספק סריקות אבטחת מידע שאושר עלי איגוד חברות האשראי (ASV).

מאמרים נוספים בנושא אבטחת מידע

מאת: אלעד סאעת אבטחת מידע31/07/161118 צפיות
במאמר הבא נסביר קצת על אבטחת מידע אישי ופרטי שלך ברשת. כיצד נגן על פרטיותינו באמצעות מספר צעדים פשוטים.

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע14/02/16953 צפיות
תפקיד מנהל אבטחת מידע (CISO) שונה מארגון לארגון ואופי התפקיד משתנה בהתאם לסוג הארגון, גודלו, תחום עיסוקו, הרגולציה שאליה כפוף ומאפייני הנהלתו. אך יותר מכל משפיע מנהל אבטחת מידע עצמו על התפקיד אותו הוא ממלא. כישוריו האישיים, יכולותיו המקצועיות והניהוליות ואופן התנהלותו בארגון בונים את תפקיד מנהל אבטחת מידע בארגון ואת מידת השפעתו על התהליכים, על העובדים ועל ההנהלה.

מאת: יוני שוורץ אבטחת מידע02/07/151556 צפיות
תגי קרבה פועלים בטכנולוגיית RFID. זו טכנולוגיה ותיקה יחסית לזיהוי באמצעות תדרי רדיו, אך בשנים האחרונות היא חוזרת למרכז הבמה. הסיבה העיקרית לכך היא מידת ההתאמה של הטכנולוגיה לשימוש בתוך כרטיסי עובד. בנוסף, בעזרת הטכנולוגיה ניתן לאתר פריטים ולזהות חפצים בצורה אלחוטית וללא צורך בשדה ראייה או מגע ישיר

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע14/03/153693 צפיות
עובדים בארגון מתוקף תפקידם נחשפים למידע מסווג כגון: מידע רפואי, מידע מסווג אישי ומידע עסקי ארגוני, נתוני כרטיסי אשראי, תשלומי לקוחות ועוד. בין אם ניתן להם אישור לגשת למידע או שמדובר בגישה לא מורשית, הדבר עלול להוות בסיס להוצאת המידע מתוך מערכות הארגון השונות למקורות שאינם מורשים. לחלופין, עובד עלול להעתיק תוכן מסמך מסווג למסמך אחר מבלי להיות מודע לכך שהתוכן מסווג ולהוצאת המידע מחוץ לארגון ביודעין או בעקיפין.

מאת: אלכסייאבטחת מידע18/01/152454 צפיות
מה זה אבטחת מידע? מי אחראי על אבטחת מידע? ATTGM Consulting חברת אבטחת מידע. www.attgm.com

מאת: אלכסייאבטחת מידע18/01/152511 צפיות
טיפים ליצירת סיסמאות חזקות, להגברת מודעות אבטחת מידע ומניעת זליגת מידע אישי ורגיש. ATTGM Consulting www.attgm.com חברת אבטחת מידע

מאת: ליאור מזוראבטחת מידע19/07/142968 צפיות
לוחמת סייבר היא פעולה מלחמתית, הננקטת על ידי מדינה, ארגון טרור וכדומה, על מנת לחדור ולהסב נזק למערכת המחשוב של היריב או למערכות אחרות המסתמכות עליה. לאור הלחימה באזור הדרום במבצע "צוק איתן", בימים האחרונים מתקיימות מתקפות סייבר על ארגונים וחברות שונות במדינת ישראל. בין המתקפות ניתן לראות מתקפות כגון: DOS (Denial Of Service), Defacement (השחתת אתרים) ופישינג (דיוג).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica