חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרזול

מאת: פורטל מפתחיםריהוט 30/04/2009890 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
פרזול פרזול הוא עולם עשיר הכולל בתוכו שפע של מוצרים כמו, ידיות, צירים, פרופילים, סלסילות, יחידות תליה לארונות, רגליים לרהיטים אביזרי אמבט ועוד. בכל חלל בבית או במשרד אנו נתקל בפרזול- שימו לב לידיות הארונות , רובן עשויות מוצרי מתכת שעברו פירזול. שימו לב לרגלי הרהיטים החדשים שקניתם, רובן עשויות פרזול. קחו למשל את המטבחים, כיום הם מעוצבים בקפידה ומשדרים יוקרה והדר. אלמנטים רבים בתפיסת העיצוב של המטבחים השתנת והולידה שימוש רב יותר באביזרי פרזול כמו מסילות למגירות. כיום ישנה נטייה לעבור מאחסון מוצרי מטבח בארונות הבנויים לגובה לטובת מגירות רחבות, עמוקות ונמוכות. המגירות מלאות בפרטי פרזול , החל ממסילות עליהן נעות המגירות, דרך צירים משוכללים לפעילות מגירות תקינה , דרך ידיות פרזול מעוצבות ומסוגננות. בתוך המגירות קיימת חלוקה פנימית על ידי אביזרי פרזול שונים המאפשרים שימוש יעיל ונוח בחפצי המטבח השונים. קיימת מגמה נוספת העיצוב ארונות מטבח: מגביהים את חלקם התחתון של ארונות המטבח מהרצפה באמצעות רגליים, עושים זאת על –ידי על מה שמכונה "צוקל" שהוא למעשה אותו פנל התחתון שלארונות המטבח. גם זה אביזר פרזול אשר הופך את הארונות ליחידה מודולארית שניתנת להזזה על-פי הצורך. הסיבות לכך הן רבות, נתחיל בהנדסת האנוש, ידוע כי בזמן העבודה במטבח אנו נוטים להתכופף אל עבר משטח העבודה.בכדי לעבור לעמידה יציבה פתחו רגליים להגבהת המשטח הרגלים גם הן אביזר פרזול. הוספת רגלים לארונות המטבח יוצרת תחושה של מטבח קליל ו"מאוורר" יותר. אביזרי אמבט שונים כוללים פרזול, כמו למשל ברזים מעוצבים, ידיות לארונות, מעמדים לסבון , ידיות תליה למגבות בשלל עיצובים, רגליים לארונות האמבט ועדו. בחדרי השינה קיים פרזול בדמות, רגלי מיטות, ידיות לארונות בגדים, מוטות לתליה, אביזרי חלוקה פנימית לארונות, מתלים חיצוניים על קירות או דלתות, ידיות לדלתות, צירים לשידות וארונות ועוד. מוצרים אחרים קרוסלות ו"מגיק קורנר" הם הפתרון פרזול מצויים לבעיית הפינה בארונות תחתונים. היחידות הללומאפשרות לכם להגיע לכדי ניצול מקסימאלי של שטח פנים הארון. פרזול של מתקני אשפה גם הוא רווח בחלל המטבח: נוהגים כיום לשלב טוחני אשפה המותקנים בכיור המטבח אשר נועדו לסילוק אשפה אורגנית ורטובה ללא צורך בהעברתה לפח האשפה.אתם יכולים להתקין כיום כיורים בעלי יחידת פרזול של טוחן אשפה באופן אינטגראלי בכיור , כך שהאשפה יורדת דרך שרווללתוך פח המותקן על-גבי מסילה מיוחדת. גם חלונות ודלתות כוללים פרזול בדמותם של צירים מתוחכמים אשר מאפשרים פתיחה נוחה וללא רעשים. קיימים שני סוגים עיקריים של מסילות: מסילות סטנדרטיות הכוללות שני גלגלים קדמיים עליהם נעה המסילה. או מסילות טלסקופיות. יתרונות הפרזול טמונים בחוזק, בעמידות למשקלים כבדים, בחסינות לחלודה ובציפויים טובים. קרוסלות למשל הן פתרון לבעיות מקום כמו פינות ואף הן מוצר פרזול . קיים גם ה"נשלף פינתי" שהוא מתקן פינה עשוי ניקל המיועד לנשיאת משקלים נמוכים יחסית. פרזול קלפות : מדובר בבוכנה אשר מאפשרת לדלת להיפתח כלפי מעלה ולא רק לצדדים, זה פתרון טוב לארונות עליונים. כיום מציע השוקשני סוגי קלאפות: האחת הנראית כמו מצחייה שנפתחת מעלה עד ל90 מעלות, וקלפת המיקרו שיש בה דלת אחת שנפתחת כמו אקורדיון כלפי מעלה. פתרון פרזול מסוג זה מיושם בעיקר בארונות עליונים.
 תגיות המאמר: פרזול, פירזול, ידיות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל מפתחים

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/091339 צפיות
תריסים חשמליים אינן נחלתם של העמידים אלא הופכים להיות סטנדרטים בבנייה החדשה. תריסים חשמליים יעילים , נוחים לשימוש ומגיעים בפשע של דגמים שיכולים להתאים לגל סגנון עיצוב שתבחרו. בשל הטרנד של בניה בסגנון ישן, כזו שכוללת חלונות ארוכים וצרים,יש תורך בפתרונות הצללה נוחים לשימוש, וכאן נכנסים התריסים החשמליים לפעולה.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/091265 צפיות
תריסים וחלונות הם אלמנטים שלא ניתן לחיות בלעדיהם. חלונות אמונים על הכנסת אור טבעי ואוויר, ואילו תריסים מספקים לנו פתרונות הצללה איכותיים. קיימים סוגים שונים של תריסים וחלונות, ויש להתאימם לעיצוב החלל, לפונקציות הנדרשות, ולדאוג שיהיו נוחים לתפעול והרכבה. תריסים וחלונות מגיעים עם תו תקן המעיד על תקינותם, ובטיחות השימוש בהם.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/09864 צפיות
שערים נחלקים לסוגים שונים המתואמים לפונקציות שימוש שונות. שערים ניתן להשיג בעיצובים מגוונים ומחומרים רבים כמו עץ, מתכות וחומרים פלסטיים. שערים ניתן להתקין בבית הפרטי, בחניונים, בתי עסק וכל מקום הדורש פתרון סגירה לפתחים גדולים או קטנים.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי19/05/09949 צפיות
שערים הם דלת הכניסה לבית הפרטי שלנו, או למקום העבודה. על השערים להיות ייצוגיים ועשויים בטוב טעם עם פרזול ראוי ברמה גבוה.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי18/05/091018 צפיות
פרופיל בלגי הינו בעל מראה מרשים והוא אהוד על מעצבי פנים. פרופיל בלגי הוא מוצר אירופאי במקור ומסוגל לתת מענה טוב למבנים או מערכות העשויות מברזל, אלומיניום. פרופיל גלי מסייע בנושא איטום, פותר בעיות של חלודה, בעיות ניקוז ועוד. פרופיל בלגי הוא בעל חזות מעודנת ועם זאת כולל יתרונות רבים הקיימים בברזל.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי18/05/09843 צפיות
סורגים הם כורח המציאות, הם מונעים פריצות, מונעים מילדים קטנים להסתכן בנפילה מחלונות, ומהווים שכבה נוספת לדלתות בבתים פרטיים למשל.

מאת: פורטל מפתחיםבניין ואחזקה - כללי18/05/091092 צפיות
מחיצות גבס הן אלמנט בנייה רווח בהמון מבנים, הגבס הוא מינרל רך שמורכב מסידן וגופרית כאשר מחממים את הגבס מעל לטמפרטורה של cº150 הגבס רוכש תכונות אנהידריטיות (חסרי מי גבש).

מאמרים נוספים בנושא ריהוט

מאת: אבי דוידיריהוט 16/02/20503 צפיות
עבודה נכונה עם צבע עץ לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מאת: ניב אבןריהוט 09/01/20665 צפיות
זה דבר אחד להניח סחורה ולרכוש ציוד עבור יצירה של חנות פעילה, וזה דבר שונה לחלוטין לעבור על פני כל מה שחנות צריכה על ידי עיצוב חכם.

מאת: דוד כהןריהוט 07/02/19649 צפיות
צימרים הם מקור פרנסתם של משפחות רבות בישראל. התחרות על הצימרים הולכים וגוברת מדי שנה ואנשים רבים מעדיפים להשכיר לילה בצימר מאשר במלון, בשל הקרבה לאטרקציות השונות, ההנאה מהאווירה הפסטורלית, הפרטיות וכמובן המחיר האטרקטיבי יותר. אחד המדדים החשובים ביותר המבדילים בין צימרים איכותיים לבין צימרים פחות אטרקטיביים הם הרהיטים ועיצוב הגינה במקום.

מאת: דוד כהןריהוט 30/01/19602 צפיות
איך לבחור חדר שינה ולמקם את המיטה ושאר הרהיטים באופן אופטימלי במרחב החדר ולבסוף להתאיםם לריהוט תאורה וצבעים

מאת: רוני הכהןריהוט 16/01/19611 צפיות
אם שואפים לשדרוג חכם של הדירה, צריכים לחשוב חכם ולהציב שטיח pvc במקום זה העשוי חוטי בד.

מאת: רוני הכהןריהוט 14/10/18798 צפיות
דלתות פנים מעוצבות יכולות להיות מכל מיני סוגים ועם טווח שונה של מחירים, שכדאי לבדוק לעומק לפני שמתקדמים אל בחירה ורכישה.

מאת: shiritריהוט 02/09/18876 צפיות
אם החלטתם להחליף את הארונות שלכם, תשאלו כל כמה שנים מומלץ להחליף ארון אתם בוודאי מתלבטים האם זה הזמן הנכון ואיך להתחיל את התהליך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica