חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בדיקות קרינה


קרינה אלקטרומגנטית

קרינה אלקטרומגנטית מצויה כמעט בכל סביבת מגורים או סביבת עבודה. החוק בישראל מתיר רמת קרינה אלקטרומגנטית בטוחה אשר אינה מסכנת את האנשים הנחשפים אליה. למרות זאת, ישנם מקומות בארץ בהם מופר חוק זה, ורמות קרינה אלקטרומגנטית נמצאות במינונים גבוהים ומסוכנים. אנו בחברת פלס מבצעים בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באזור המגורים, המשרד והמפעל, על מנת לשמור על בטיחותם ובריאותם של האנשים הנחשפים לקרינה אלקטרומגנטית.

בדיקות קרינה אלקטרומגנטית של חברת פלס מתבצעות על ידי בודקים מסמכים באישור משרד לאיכות הסביבה, ובקיאים במדידת חריגות של קרינה אלקטרומגנטית מסוכנת. הבדיקה כוללת שימוש בציוד מכויל מתקדם אשר מאתר במהירות חריגות קרינה אלקטרומגנטית מסוכנת. צוות פלס בודק את רמת הקרינה האלקטרומגנטית הנפלטת ממקורות שונים, כגון: תחנות שידות, אנטנות סלולאריות RF, אתרים, מערכות סלולאריות ורשתות חשמל ELF. בנוסף, אנו מבצעים בדיקות קרינה מיוחדות לשנאים וקווי מתח חשמלי גבוה.

חברת פלס מסייעת לכם לשמור על בריאותכם ובריאות הסובבים אתכם, עם שירות בדיקות קרינה אלקטרומגנטית. דו"ח מפורט של חברת פלס מאבחן את רמת הקרינה אשר נמצאת בסביבתכם, ומפרט את הדרכים למזעור הקרינה. בנוסף, משמש דו"ח הבדיקה גם כמסמך קביל בבתי משפט בארץ.

בדיקות קרינה


ישנם מכשירים ואלמנטים רבים סביבנו אשר הקרינה שלהם מזיקה לבריאות ואנחנו אפילו לא מודעים לכך. על מנת לבצע בדיקות קרינה ולהימנע מחשיפה ממושכת לדברים אשר עלולים לגרום לנו נזק בריאותי לטווח הקצר או הארוך אנסה לתת כאן כעת סקירה של הדברים אשר כדאי ואף רצוי לבצע בדיקות קרינה ולראות שהם אינם חורגים מטווח הקרינה התקין.

בדיקות קרינה אפשר לבצע לדברים הבאים למשל: בדיקה של קרינת מיקרוגל, בדיקות קרינה של לוחות החשמל בבית, בדיקות קרינה של מקור אינטרנט אלחוטי (למשל מודם או ראוטר), בדיקות קרינה של מחשב או הקרינה המופצת ממחשב נייד, בדיקות קרינה של טלפונים ניידים, בדיקות קרינה המוקרנות מאנטנות סלולאריות, בדיקות קרינה של עמודי חשמל או כבלי מתח גבוה, בדיקות קרינה של חוטי טלפון או עורקי תקשורת שונים בבית, וגם בדיקות קרינה הנגרמות כתוצאה מחימום הבית במערכת הסקה מתחת לרצפה.

משך הזמן אותו לוקח לבצע בדיקות קרינה אינו קבוע ומשתנה בהתאם לסוג הבדיקה ולמקור ממנה היא נבדקת. בדרך כלל בדיקה כזאת לוקחת מספר שעות ומקרים בהם יש חשד לקרינה לא תקינה מומלץ לבצע את הבדיקה בעזרת מערכת בדיקה מיוחדת בה עוקבים אחר מקור הקרינה לאורך זמן.

תוצאות של בדיקות קרינה נבדקות ומתבצע להם ניתוח מעמיק במעבדות המיועדות לכך והיא נבדקת בהתאם לתקנים במקובלים בארץ ובעולם כולו. כמו כן נבדקת רמת הקרינה המקובלת ומהן השפעותיה של חשיפה לאורך זמן לקרינה הזאת. בבתים רבים בישראל יש מוצרים רבים אשר הקרינה מהם עלולה להיות מסוכנת ואם אתם נחשפים בכמות ממושכת לגורם כזה כדאי שתבצעו בדיקה כזאת אחת לכמה זמן.

אם למקור הקרינה נחשפים גם ילדים על אחת כמה וכמה מומלץ לבצע בדיקות קרינה ומקיפות ולהימנע מחשיפה כזאת לאורך זמן במידת האפשר.

 ישנם מכשירים ואלמנטים רבים סביבנו אשר הקרינה שלהם מזיקה לבריאות ואנחנו אפילו לא מודעים לכך. על מנת לבצע בדיקות קרינה ולהימנע מחשיפה ממושכת לדברים אשר עלולים לגרום לנו נזק בריאותי לטווח הקצר או הארוך אנסה לתת כאן כעת סקירה של הדברים אשר כדאי ואף רצוי לבצע בדיקות קרינה ולראות שהם אינם חורגים מטווח הקרינה התקין. אנו בחברת פלס מביאים לכם את קדמת הטכנולוגיה בתחום בדיקות הקרינה. באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם, מבצע צוות החברה בדיקות קרינה שונות, כגון: בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באתרים סלולאריים, אנטנות, תשתיות חשמל, ועוד.
 
בדיקות קרינה ניתנות לביצוע בכל מכשיר או מתקן חשמלי, בדיקות קרינת מיקרוגל, בדיקות קרינה של לוחות החשמל בבית, בדיקות קרינה של מקור אינטרנט אלחוטי (למשל מודם או ראוטר), בדיקות קרינה של מחשב או הקרינה המופצת ממחשב נייד, בדיקות קרינה של טלפונים ניידים, בדיקות קרינה המוקרנות מאנטנות סלולאריות, בדיקות קרינה של עמודי חשמל או כבלי מתח גבוה, בדיקות קרינה של חוטי טלפון או עורקי תקשורת שונים בבית, וגם בדיקות קרינה הנגרמות כתוצאה מחימום הבית במערכת הסקה מתחת לרצפה.
 
משך הזמן אותו לוקח לבצע בדיקות קרינה אינו קבוע ומשתנה בהתאם לסוג הבדיקה ולמקור ממנה היא נבדקת. בדרך כלל בדיקה כזאת לוקחת מספר שעות ומקרים בהם יש חשד לקרינה לא תקינה מומלץ לבצע את הבדיקה בעזרת מערכת בדיקה מיוחדת בה עוקבים אחר מקור הקרינה לאורך זמן.
 
תוצאות של בדיקות קרינה נבדקות ומתבצע להם ניתוח מעמיק במעבדות המיועדות לכך והיא נבדקת בהתאם לתקנים במקובלים בארץ ובעולם כולו. כמו כן נבדקת רמת הקרינה המקובלת ומהן השפעותיה של חשיפה לאורך זמן לקרינה הזאת. בבתים רבים בישראל יש מוצרים רבים אשר הקרינה מהם עלולה להיות מסוכנת ואם אתם נחשפים בכמות ממושכת לגורם כזה כדאי שתבצעו בדיקה כזאת אחת לכמה זמן.
 
בדיקות קרינה הן בגדר חובה בייחוד כאשר מדובר בקרינה אשר ילדים נחשפים אליה. אנו בחברת פלס נשמח לעזור, לייעץ ולסייע לכם במזעור הקרינה באזור המגורים או העבודה, על מנת לשמור על אורח חיים תקין ובטוח.

חברת פלס ליקויי בניה מתמחה במגוון של שירותי בדק בית מתקדמים למבנים ברחבי הארץ: בדיקות רעש ואקוסטיקה , בדיקות שכנים , בדיקת גז ראדון ,  ביקורת מבנים , ליווי ופיקוח הנדסי , איתור נזילות , שמאות מקרקעין , צילום פנים צנרת , ועוד

סל השרותים שלנו כולל גם ליווי אישי לכל לקוח, יחס אישי ואדיב והבטחה כי אתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר בשוק! 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נעמה פלג

מאת: נעמה פלגמשפחה וזוגיות - כללי18/08/132773 צפיות
בארץ יש המון משרדי חקירות שמועסקים בהם מגוון חוקרים פרטיים. יש לוודא כי חוקר פרטי בו בחרתם, הינו בעל רישיון חוקי לעסוק בחקירות פרטיות.

מאת: נעמה פלגמסיבות רווקים ורווקות31/07/132684 צפיות
כך כתב בנציון רסקין וכך שרים דורות על גבי דורות של אנשים בכל פעם שמישהו ממכרינו חוגג את יום הולדתו. לחגוג יום הולדת זה כיף וזה נהדר, אבל עם השנים זה הולך ונהיה יותר ויותר מסובך. לילדים זה קל לחגוג יום הולדת – מכינים להם עוגה, מזמינים את החברים שלהם מהגן או מבית הספר, שרים שירים, רוקדים ריקודים, אולי מביאים קוסם או ליצן ובזה נגמר הסיפור. אבל מה לגבי מבוגרים שחוגגים יום הולדת? איך אפשר לחגוג יום הולדת בצורה מהנה ומקורית?

מאת: נעמה פלגבית חכם14/07/132635 צפיות
ליקויי בניה הם אינם עניין של מה בכך, יש לאתרם מוקדם ככל האפשר ולתקנם במהרה ככל שניתן. ליקויי בניה מסכנים את דיירי המבנה וסביבתו ומהווים איום ממשי ופיזי על בני האדם. ליקויי בניה נגרמים בשל תכנון לקוי או ביצוע ללא מעקב ובקרה.

מאת: נעמה פלגצרכנות וקניות11/07/132786 צפיות
מצעים יכולים להיות מפנקים ונעימים ולהוות פיצוי נהדר ליום עמוס בעבודה. מצעים מבד נושם ואיכותי יהפכו את שעות השינה ואת הלילה שלכם לכה נעים ומזמין שתתקשו אף לקום מהמיטה בפתחו של יום חדש.

מאת: נעמה פלגאיכות הסביבה03/07/1312385 צפיות
אם שכרתם את שירותיו של חוקר פרטי הרי שיש לכם איזו שהיא בעיה בבית עם המשפחה או בעבודה. פנייה לחוקר פרטי מתרחשת בדרך כלל כאשר ניסינו כבר למצות את כל האפשרויות שבידינו על מנת לפתור את הבעיה או במידה ומדובר בבעיה סבוכה ומורכבת שאנחנו פשוט לא מוכשרים מספיק כדי לפתור אותה בכוחות עצמנו. ואלה הם בעצם חלק מהיתרונות של חוקר פרטי על פני ביצוע חקירה כזו או אחרת בעצמכם.

מאת: נעמה פלגחברה ומדינה - כללי03/07/132504 צפיות
ישנם המון מצבים בחיים בהם נרצה לדעת על המתרחש מסביבנו אם בעבודה, או בעסק שלנו אם בבית ואם בנושא אחר מסוים. אנו נהיה סקרנים ונרצה לדעת מה קורה אבל משאבינו לידע יהיו דלים וגם לא תמיד נדע איך לגשת לזה ואיך לקבל את המידע שאנו רוצים ואם זה יצליח או אם יתקלקל בדרך.

מאת: נעמה פלגמסיבות02/07/132243 צפיות
אתם מתארגנים לקראת אירוע ולא מבינים למה המחירים של חברות קייטרינג במרכז הארץ הן כל כך בשמיים לדעתכם? ואולי זה רק נדמה לכם אבל בפועל מדובר ברווח מינימאלי? איך תדעו למי להאמין? איך תדעו מי צודק? בשביל זה אנחנו פה! באנו לעזור לכם להבין כיצד מחושבים מחירי השירותים שמציעות חברות קייטרינג במרכז.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/2051 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20199 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19732 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19728 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19649 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19563 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19588 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica